Skocz do zawartości

2 mężczyzn i dwa psy


kikizmora

Rekomendowane odpowiedzi

miałam już taki sen pare tygodni temu. Treść identyczna tylko inni mężczyzni i inne psy.

Całowałam sie z jakims mezczyzna, nie znam go czyli calkowity wytwor mojej wyobrazni. kiedy on poszedl do pracy zabawiałam sie z innym mezczyna. pozniej zastanawialam sie czy mam mowic o tym temu pierwszemu, nie mialam pewnosci ktorego zdradzam i czy wogole zdradzam

jednoczesnie mialam dwa pieski, male.

troche dziwny ten sen nawet na mnie, nie rozumiem czemu sie powtorzyl. czy ktos moze mi pomoc ? dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam już taki sen pare tygodni temu. Treść identyczna tylko inni mężczyzni i inne psy.

Całowałam sie z jakims mezczyzna, nie znam go czyli calkowity wytwor mojej wyobrazni. kiedy on poszedl do pracy zabawiałam sie z innym mezczyna. pozniej zastanawialam sie czy mam mowic o tym temu pierwszemu, nie mialam pewnosci ktorego zdradzam i czy wogole zdradzam

jednoczesnie mialam dwa pieski, male.

troche dziwny ten sen nawet na mnie, nie rozumiem czemu sie powtorzyl. czy ktos moze mi pomoc ? dziekuje z gory

 

To,ze snil Ci sie obcy mezczyzna,nie musi oznaczac,ze go nie znasz...po prostu jest to inny wizerunek pewnej osoby,ktora moze byc w Twoim otoczeniu.Wydaje mi sie,ze masz wokol siebie dwoch Panow,ale tak naprawde nie potrafisz sie zdecydowac,ktorego wybrac(calujesz ich,czyli chcialabys czulosci,opieki z ich strony).A dwa male pieski-moga rowniez symbolizowac tych 2 panow-pies to przyjaciel,ale w tym przypadku to sa jeszcze niedojrzale psy,moze Ty uwazasz,ze oni nie wiedza dokladnie,czego od Ciebie oczekuja sami?Albo z drugiej strony-te dwa male pieski-to Ty i Twoje podejscie do tych dwoch panow-jestes jak te szczeniaki,cieszysz sie,ze masz ich obu,ale nie jestes na tyle jeszcze "dorosla i dojrzala",zeby podjac decyzje i wybrac jednego z nich.To,ze sen Ci sie powtarza to znaczy,ze problem ten siedzi Ci po prostu w glowie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...