Skocz do zawartości

kościół, dzieci


maczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o interpretację.

 

 

Śniło mi się, że szedłem do kościoła. Przy wejściu zauważyłem osobę która mi sie podoba. Stwierdziłem, że poczekam aż ona wejdzie pierwsza i w kościele sobie ją poobserwuje, lecz ona stała uparcie przy tym wejściu. Wszedłem do kościoła pierwszy, a ona za mną i to ona mnie obserwowała. Kościół był pepłny ludzi. Okazało się, że właśnie trwa próba do pierwszej komunii świętej. Dzieci które się do tego przygotowywały stały na samym środku kościoła. Tańczyły i śpiewały, lecz nie potrafiły wszystkiego i jakaś nauczycielka wszystko poprawiała. Dziwiłem się, że nie umieją wszystkiego. Później ogłoszono przerwę i wszyscy wyszli z kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o interpretację.

Śniło mi się, że szedłem do kościoła. Przy wejściu zauważyłem osobę która mi sie podoba. Stwierdziłem, że poczekam aż ona wejdzie pierwsza i w kościele sobie ją poobserwuje, lecz ona stała uparcie przy tym wejściu. Wszedłem do kościoła pierwszy, a ona za mną i to ona mnie obserwowała. Kościół był pepłny ludzi. Okazało się, że właśnie trwa próba do pierwszej komunii świętej. Dzieci które się do tego przygotowywały stały na samym środku kościoła. Tańczyły i śpiewały, lecz nie potrafiły wszystkiego i jakaś nauczycielka wszystko poprawiała. Dziwiłem się, że nie umieją wszystkiego. Później ogłoszono przerwę i wszyscy wyszli z kościoła.

 

Kosciol to miejsce nie tyle swietosci,ale spokoju,ciszy,glebokiego zamyslenia czy nawet przemyslenia.Potrzebujesz czegos takiego obecnie w swoim zyciu,pewnie przezywasz jakis dylemat,ciezko jest Ci sie zdecydowac.We snie przed kosciolem stala dziewczyna,ktora Ci sie podoba,ale to ona chciala Ciebie poobserwowac i czekala az pierwszy wejdziesz-moze kluczem do interpretacji tutaj jest fakt,ze ona Cie troszke oniesmiela-to ona chciala Ciebie obserwowac,ona czekala na Ciebie,az Ty zrobisz to,co ona miala w intencjach(zebys to Ty wszedl pierwszy do kosciola,a nie wlasnie ona).W samym srodku w kosciele trwala juz msza,pelno ludzi-chyba czujesz sie troche zagubiony wsrod tego tlumu albo Ci dobrze bedac anonimowym posrod takiej ilosci osob-w kazdym badz razie-dzieci spiewaly i tanczyly-oznacza to radosc,cos co powoduje,ze sie cieszysz(moze ta znajomosc z ta dziewczyna),jednak nie do konca daje Ci to prawdziwe szczescie(dzieci nie potrafily wszystkiego dokladnie,wiec nauczycielka je poprawiala).Nauczyciel to symbol madrosci,osoby,ktora jest po to,zeby dac nam wskazowki,jak mamy postepowac.Cos w Twoim zachowaniu Ci przeszkadza,zebys byl w 100% pewny siebie i zadowolony z tego co masz,co Cie spotyka i otacza.Potem nastapila przerwa....sadze,ze przestraszyles sie sam siebie,ze nie potrafisz do konca doskonale,dobrze okazywac swoich uczuc czy byc po prostu szczesliwym,stad nagle zakonczenie mszy w Twoim snie,tak jakby ta radosc sie troszke urwala.

Wiecej odwagi wobec tej dziewczyny,ktora Ci sie podoba:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah dziękuje bardzo za interpretacje :)

w sumie to prawie wszystko sie zgadza, no i to prawda że nie mam odwagi, ale cóż trudna dość sytuacja, juz od dawna chyba sie zmagam z tym czy zebrać sie na odwagę, czy nie, no ale cóż... :)

jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...