Jump to content
mozaika

Bardzo proszę o interpretację :)

Recommended Posts

mozaika

To, co jest dostępne na forum przeczytałam. Mam nadzieję, że niczego nie pominęłam. Jednak to, że 1PZ=8 i DZ=2 się wyświetliły na czerwono (program) jest w tym momencie poza moim zasięgiem. nie wiem jak to zinterpretować. Gdyby ktoś pokusił się o jakąś 'większą' analizę, byłabym bardzo wdzięczna :bukiet:

 

ja: 20.06.1992

on: 11.07.1988

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest stagnacja

Tworzycie relację karmiczną świadczy o tym fakt, że Twoja Droga Życia równa się jego dniu ur a Twój I punkt zwrotny to jego droga życia dlatego 1PZ=8 i DZ=2 wyświetliły się na czerwono. Poza tym macie taką samą wibrację dnia ur.

Oboje macie w swoich datach liczbe karmiczną 26 czyli karma relacji międzyludzkich w tym związków. Jest to w większości nieumiejętność tworzenia relacji międzyludzkich opartych na zrozumieniu, zostało to wyniesione z poprzednich wcieleń. Teraz trzeba się nauczyć budować związek od podstwa, przede wszystkim z uwzględnieniem drugiej osoby i jej potrzeb, zrozumieniem właśnych uczuć i panowaniem nad emocjami. 26 może też być transformacją poprzez miłość. Czasem bardzo długo czeka na realizację.

 

Oboje jesteście macie silne charaktery, osobowość "szamana", zdolności intuicyjne i dużą wyobrażnie, także możliwe różne talenty ezoteryczne oraz organizatorskie. Oboje jesteście dominujący więc może być Wam czasem trudno sie pogodzić. Ty bywasz osobą optymistyczną a on może mieć stany depresyjne, skłonności do izolacji - 2/11, 7 i 9 to nienajlepsze połączenie. U niego 9 jako Ipz może też wskazywać, że w poprzednim wcieleniu zginął śmiercią tragiczną lub nagłą i stąd teraz takie problemy. On może teraz nie radzić sobie z własnymi emocjami, ma negatywne nastawienie, zamiast rozwiązywać problemy może od ich uciekać, unikać konfrontacji. Jego dż często przynosi trudne doświadczenia jeśli wibruje negatywnie a przy tych liczbach w dacie raczej tak. On ma bierną postawę, sam z siebie niewiele robi raczej nie będzie próbował pracować nad sobą ani na rzecz związku jeśli coś sie psuje. Ty możesz być zmęczona takim podejściem. Możesz mieć poczucie, ze dajesz z siebie dużo nie uzyskując wiele w zamian.

 

Obecnie jest dla Ciebie dosyć spokojny czas ale jednocześnie etap, w którym musisz mierzyć się z odpowiedzialnością (czasem za innych za związek) dlatego możesz też przyjmować za dużo. Możliwe, też, że wcześnie założysz rodzinę i weźmiesz na siebie ciężar jej zabezpieczenia, po prostu większość obowiązków będzie należało do Ciebie ale podołasz temu jeśli właściwie wszystko rozplanujesz. Natomiast on ma trudny okres, mógł mieć też dosyć ciężkie dzieciństwo. Ty możesz być dla niego wsparciem psychicznym - myśle, że tego najbardziej od Ciebie oczekuje.

 

Suma Waszych dróg życia tak na dobrą sprawę też jest liczbą karmiczną 19 - to szeroko pojęta karma władzy. Może świadczyć o tym, że jedno z Was wykorzystywało w poprzednim wcieleniu z egoistycznych pobudek, jedno dawało z siebie wszystko a drugie nic lub całkiem, któreś z Was odeszło zostawiając drugie w ciężkiej sytuacji. Także teraz Wasza relacja może być trudna.

 

Raczej związek o wibracji 1 jest związkiem dwóch niezależnych, silnych osób, które wypracowały sobie własną pozycję i indywidualność, mają problemy z bliskością.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...