Skocz do zawartości

Rozjechane zwierzęta


rafalm92

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wycieczka dwa lata do przodu. Po zdanej maturze przechodzilem w Warszawie przez ruchliwą ulicę i widzialem jak posrod niej miota się osamotniony piesek, chcialem go ratować, ale zdążył go rozjechać samochód. (Jeśli chodzi o szczegóły, to piesek najpierw sie przykleil do opony, zrobil kilka obrotow pod blotnikiem, a dopiero pozniej na asfalcie pojawil sie placek z pieska...). Na koniec widzialem jeszcze jak został przejechany kot. A, jeszcze jeden szczegół: przed tym, jak przechodzilem przez ulicę, z drugiej jej storny machała mi koleżanka z klasy, którą lubię. Pogoda była słoneczna, miałem rozpiętą koszulę.

 

Proszę o pomoc! ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wycieczka dwa lata do przodu. Po zdanej maturze przechodzilem w Warszawie przez ruchliwą ulicę i widzialem jak posrod niej miota się osamotniony piesek, chcialem go ratować, ale zdążył go rozjechać samochód. (Jeśli chodzi o szczegóły, to piesek najpierw sie przykleil do opony, zrobil kilka obrotow pod blotnikiem, a dopiero pozniej na asfalcie pojawil sie placek z pieska...). Na koniec widzialem jeszcze jak został przejechany kot. A, jeszcze jeden szczegół: przed tym, jak przechodzilem przez ulicę, z drugiej jej storny machała mi koleżanka z klasy, którą lubię. Pogoda była słoneczna, miałem rozpiętą koszulę.

Proszę o pomoc! ; )

Ruchliwa ulica to zgielk,natlok spraw,na jej tle pojawia sie maly,osamotniony piesek,ktory nie potrafi sie odnalesc w tym chaosie....moze to opisywac Ciebie,moze tak sie wlasnie sam czules...chciales go uratowac,ale nie zdazyles,przejechal go samochod(cos w co wierzyles zniklo,zreszta bylo zbyt slabe,zeby moc zyc dalej).

Kot to ktos falszywy,ktos kto moze Ci przeszkadzal,wiec jego eliminacja jest tutaj uzasadniona.

Przechodzenie przez most czy ulice ma znaczenie symboliczne,tak jakbys chcial przejsc na druga strone swoich mozliwosci,chcial pokonac przeszkody,wyraza Twoja bardzo silna chec zmian.Machala Ci dziewczyna-mysle,ze wlasnie do niej chciales sie zblizyc,jednak Ty stales wciaz po tej samej stronie chodnika.Hmmm moze ten przejechany piesek symbolizowal Ciebie,ze chciales sie do niej zblizyc,ale wcale w to nie wierzyles tak naprawde,wiec zostales stracony....zostal Ci jedynie kontakt,ale tak jakby na dystans,na odleglosc,dlatego ona machala do Ciebie,moze chciala Cie znow zachecic,zebys sprobowal.Nie wiem dokladnie jakie wtedy panowaly miedzy Wami relacje a jakie sa teraz,ale pewnie cos w tym snie z tego jest;)

pozdr.

Edytowane przez patsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...