Skocz do zawartości

szpital, biel, ciąża, wynik badań, niedowierzanie, kłopot z kontaktem


syrenka27

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Śniło mi się, że byłam w szpitalu na badaniach- chyba z problemami jelitowymi lub innymi gastrycznymi, (co ze względu na stan mojego zdrowia ostatnimi czasy, się często zdarza). Pamiętam, że byłam w pozycji pół leżacej- pół siedzącej na łóżku szpitalnym-na pewno z wyprostowanymi nogami- i biały kolor wokół mnie pamiętam, kiedy przyszła do mnie lekarka z wynikami. Spodziewałam się standardowych wyników- nie pamiętam z moczu czy krwi, ale zamiast tego usłyszałam, że jestem w ciąży. Dokładnie pamiętam kartkę, na której było napisane na 102% ( tę liczbę pamiętam) wśród innych wyników. Lekarka mi mówi, gratuluję Pani zdrowej, ładnej ciąży ( we śnie podobno była już zaawansowana, ale nie widziaąłm swojego brzucha tylko tłuszcz). Na co zaczęłam się z nią przegadywać, że nie jestem w ciąży i nie mogę być, że to niemożliwe, a lekarka, że owszem w ciąży i to zdrowej i zaawansowanej - i tak się przegadywałyśmy, nie chciałam się zgodzić z tym wynikiem, to we śnie było absolutnie niemożliwe i uważałam, wynik za błędny. Nie pamiętam czy się okazało, że to ciąża jednak czy coś innego, ale było zamieszanie spore. Oczywiscie, gdy probowałam przekazac ojcu, ze bedzie ojcem nie mial czasu na spotkanie, wiec przekazalam informacje telefonicznie...

 

Sen miał miejsce w nocy, po tym jak mężczyzna, z którym mam nieokreśloną sytuację- powiedział coś co sprawiło mi przykrość a potem wiem, że logował się na portalu randkowym dwa razy- więc zasypiałam próbując go sobie wybić z głowy po raz już sama nie wiem, który. Zawsze ja go wybijam z głowy, kasuje kontakty i kiedy juz mam spokoj on wraca itd.

 

Dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

wg mnie: ciąża jako "coś nowego" co się narodzi. (to znaczy dziecko jako coś nowego, ciąża jako stan że to właśnie się rozpoczęło i czym będzie trzeba zajmować się jak małym dzieckiem). To może być cokolwiek co będzie wymagało Twojej ciągłej uwagi.

 

pozdrawiam ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daje mi spokoju, jeden fakt ze snu- ta ciąża była wg mnie wbrew prawom logiki i nie powinna była mieć miejsca. Byłam zła na słuzbę zdrowia co za bzdury mi wciskają i długo się kłóciłam, że to niemozliwe, dopiero powoli zaczęłam sobie przypominac łagodne objawy ciąży, które rzeczywiście miałam.

Co więcej bardzo mnie ciekawi czy "ojciec" owego dziecka czyli ten mężczyzna może mieć coś wspólnego z tą zmianą- prócz "poczęcia"? bo w śnie fizycznie nie występował, wiedziałam, że to on jest ojcem i nawet nie miałam innej możliwości powiedzenia mu o tym fakcie niz telefonicznie.

 

Zabrzmi dziwnie, ale dotąd sny dotyczące znanych mi osób i ich ciąży się sprawdzały dosłownie- bo budziłam się z przekonaniem, że zostaną rodzicami i tak też było,mimo, ze nie wiedziałam nic o tym, ze sie staraja albo co lepsze kolezanka rozstala sie z facetem czy śniła mi się eksdziewczyna kolegi gdy spałam na jego kolanach i kazałam mu jeszcze tego samego dnia do niej zadzwonić- okazało się, że właśnie urodziła. W kontekście takich dotychczasowych snów mocno się wystraszyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że logika jest jednym z mniej ważnych praw i łatwiej ją nagiąć niż choćby grawitację (choć i tę można).

 

Wg mnie: we śnie chodziło o to, że to będzie "nielogiczne" że ta sprawa zostanie przydzielona Tobie (będziesz zbulwersowana, dlaczego właśnie Ty masz się tym zająć a nie ktoś inny, tak jakby powiedzieć dziecku by posprzątało pokój a ono się "krzyczy" że ma przecież braci i siostry niech i oni sprzątają).

 

Wg mnie "ojciec" ma powiązania z tą sprawą, dlatego wystąpił we śnie. nie mam doświadczeń na polu "przepowiadania ciąży przez sen" więc nie wiem jak to będzie w Twoim przypadku.

 

pozdrawiam.

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...