Skocz do zawartości

TEMPERATURA UCZUĆ - klasyki


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Pan mówi ze w skali od 9-10 zakochany jest na dychę !

Zobaczmy co powiedzą karty ;)

 

 

1.Siła uczuć między partnerami.

 

10 serce

chyba oboje wzięło ,tu jest faktycznie "dyszka" oboje sie cieszą sobą i jest ok !

 

2,3 Co ich połączyło.

J trefl ,D serduszko

oboje juz sie wyszaleli teraz czuja potrzebe zbudowania związku na silnych fundamentach .............. przeznaczenie ?

 

4,5 Jak rozwinęły się i kwitną ich uczucia.

 

K pik ,7 pik

 

???????????? nie mam zielonego pojeciea jak to przeczytać

 

6,7 Czego im brakuje.

 

10 trefl ,as pik

kasy i możliwości życia ze soba

 

8. Wspólne szanse.

 

9 karo

musza uzbroić sie w cierpliwość ,poczekać ! powinni sie tez bardziej dokładnie określić w swoich oczekiwaniach ??

9. Zagrożenie związku .

 

dama trefl

powinnam ja czytać jako kobietę z jego przeszłości ? kobietę samotna po przejściach ,te z która on sie rozstał ? czy która jest w jego życiu ?? wrrrrr :(

 

10,11,12 Jak rozwinie się ich miłość.

D karo ,8 karo ,8 pik

będą iść dalej ...rozwijać sie .zamieszkają ze sobą ??

 

z przełożenia - 8 serduszko ,król pik ,as serce

 

Ja stawiając sobie karty po sekundzie dostaje bolu glowy !! nie umiem obiektywnie patrzec na nie i mam sklonnosci do naginania ;) poproszę was kochane moje o rzucenie oczkiem na karty !

 

tak jeszcze po skosach .

niby z 10 i walusia mi daje ze mam bc spokojna o przyszłość związku .ja załatwię pomyślnie jakieś poważne sprawy urzędowe :) -chyba bo poniżej as i 10 pik .

Ja nie wiem ,ratunku !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan mówi ze w skali od 9-10 zakochany jest na dychę !

Zobaczmy co powiedzą karty ;)

 

 

1.Siła uczuć między partnerami.

 

10 serce

chyba oboje wzięło ,tu jest faktycznie "dyszka" oboje sie cieszą sobą i jest ok ! --co tu wiecej komentowac jak same pozytywy:D

 

2,3 Co ich połączyło.

J trefl ,D serduszko

oboje juz sie wyszaleli teraz czuja potrzebe zbudowania związku na silnych fundamentach .............. przeznaczenie ? -

 

4,5 Jak rozwinęły się i kwitną ich uczucia.

 

K pik ,7 pik

 

???????????? nie mam zielonego pojeciea jak to przeczytać-moze chodzi o to ze pan dojrzewal do tych uczuc przez dluzszy czas

6,7 Czego im brakuje.

 

10 trefl ,as pik

kasy i możliwości życia ze soba - tu nic innego nie wymysle

 

8. Wspólne szanse.

 

9 karo

musza uzbroić sie w cierpliwość ,poczekać ! powinni sie tez bardziej dokładnie określić w swoich oczekiwaniach ?? -tak 9 karo to karta niezaleznych od nas opoznien, tak wiec trzeba tylko cierpliwie czekac

9. Zagrożenie związku .

 

dama trefl

powinnam ja czytać jako kobietę z jego przeszłości ? kobietę samotna po przejściach ,te z która on sie rozstał ? czy która jest w jego życiu ?? wrrrrr :( -moze obawa o "rodzinnosc" zwiazku, kto ze tak powie bedzie matkowal temu zwiazkowi , przewodniczyl

 

10,11,12 Jak rozwinie się ich miłość.

D karo ,8 karo ,8 pik

będą iść dalej ...rozwijać sie .zamieszkają ze sobą ?? -nowe mozliwosci, ogolne zadowolenie,w koncu zamieszkacie ze soba

 

z przełożenia - 8 serduszko ,król pik ,as serce

 

Ja stawiając sobie karty po sekundzie dostaje bolu glowy !! nie umiem obiektywnie patrzec na nie i mam sklonnosci do naginania ;) poproszę was kochane moje o rzucenie oczkiem na karty !

 

tak jeszcze po skosach .

niby z 10 i walusia mi daje ze mam bc spokojna o przyszłość związku .ja załatwię pomyślnie jakieś poważne sprawy urzędowe :) -chyba bo poniżej as i 10 pik .-a moze te karty mowia o czasie w jakim te sprawy zalatwisz-pol roku

Ja nie wiem ,ratunku !!

 

To tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ty interpretuj,pomagaj ....leniuszku !! ostatnio na skróty idziesz ;)

 

Same ładne karty ci powychodziły ;) Ty się tu nie doszukuj drugiego dna!!! szkoda, że mnie takie ładne nie powychodziły ech :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kotus ;) a po skosach mi popatrzysz ? ;) kędyś Karol był ekspertem w skosach czytała prosto wspak ,w prawo w lewo wyciskała każdy układ jak cytrynę

ale teraz to dla nas czasu nie ma :)

 

 

 

To tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Nalce podkradlam rozklad i zrobilam sobie.no coz...tak srednio to wyszlo

 

1.Siła uczuć między partnerami.

9 pik-hehe, w tej chwili jest kiepsko dosc:D

 

2,3 Co ich połączyło.

walet pik,krol trefl-hm jakas tajemniczosc, i praca :P

 

4,5 Jak rozwinęły się i kwitną ich uczucia.

as kier, 10 pik- oj tu byly mysli o domu, ale teraz uczucia nie bardzo kwitna :D

 

6,7 Czego im brakuje.

9 kier, dama pik- poczucia stabilnosci

 

8. Wspólne szanse.

as pik-hm czyli moze kiedys tam zamieszkamy razem

 

9. Zagrożenie związku .

walet trefl-???????????

 

10,11,12 Jak rozwinie się ich miłość.

krol kier, as karo,10 trefl-hm chyba nie bedzie tak zle, tylko ta 10 trefl mi sie nie podoba

 

Kto da wiecej :D to poprosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kotus ;) a po skosach mi popatrzysz ? ;) kędyś Karol był ekspertem w skosach czytała prosto wspak ,w prawo w lewo wyciskała każdy układ jak cytrynę

ale teraz to dla nas czasu nie ma :)

 

Nalka zaraz patrze na te skosy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czasu nie mam!!! Zresztą po co ja mam robić ci interpretację, jak ty sama sobie ją zrobiłaś? I powtarzam po raz miliardowy, nie robię interpretacji z kartami poniżej 9!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm moze cos takiego byc- moja wlasna kombinacja:hahahaha:

10 kier i dama kier-to jak najbardziej pomyslne karty

krol pik i dama kier-hm to ty i ten pan, pan o silnym charakterze, zdecydowany, czasem uparty ale konsekwentny, dama kier takiego potrzebuje:)

as trefl as pik i jeszcze 9 karo tu wrzucilam-karty pracy ale tez czekania na ta prace(moze lepsza), czyli tez czekanie na stabilizacje

as pik i krol pik-hm i dalej cos bedziesz zalatwiac urzedowo z tym panem , moze tez zwiazane jest/bedzie z miejscem zamieszkania-czyt. stabilizajca-powyzej:D

dama trefl dama karo-czyli tak mi wyglada ze ty jestes osoba rodzinna:)

dama trefl 8karo 8 pik-ustabilizowanie sie w sensie rodzinnym, finansowym bardziej o to chodzi, chociaz bedzie troche stresow przez ta 8 pik, ale koniec w koncu dasz rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee zweryfikuje ci to za czas jakiś ;) i popatrzę na twój ale juz późnym wieczorkiem bo nie wiem czy dam rade teraz ,dzięki raz jeszcze !

 

 

hm moze cos takiego byc- moja wlasna kombinacja:hahahaha:

10 kier i dama kier-to jak najbardziej pomyslne karty

krol pik i dama kier-hm to ty i ten pan, pan o silnym charakterze, zdecydowany, czasem uparty ale konsekwentny, dama kier takiego potrzebuje:)

as trefl as pik i jeszcze 9 karo tu wrzucilam-karty pracy ale tez czekania na ta prace(moze lepsza), czyli tez czekanie na stabilizacje

as pik i krol pik-hm i dalej cos bedziesz zalatwiac urzedowo z tym panem , moze tez zwiazane jest/bedzie z miejscem zamieszkania-czyt. stabilizajca-powyzej:D

dama trefl dama karo-czyli tak mi wyglada ze ty jestes osoba rodzinna:)

dama trefl 8karo 8 pik-ustabilizowanie sie w sensie rodzinnym, finansowym bardziej o to chodzi, chociaz bedzie troche stresow przez ta 8 pik, ale koniec w koncu dasz rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalka mi tez te karty tak srednio wychodza bo jestem poczatkujaca, no powiedzmy tak czasem karty mnie nie lubia chyba:D ale moze ci troche pomoglam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Nalce podkradlam rozklad i zrobilam sobie.no coz...tak srednio to wyszlo

 

1.Siła uczuć między partnerami.

9 pik-hehe, w tej chwili jest kiepsko dosc:D

 

Bardziej jesteście przepełnieni obawami i strachem ,boicie sie nowego raportu

 

 

 

2,3 Co ich połączyło.

walet pik,krol trefl-hm jakas tajemniczość, i praca :P

 

oboje byliscie troszke poturbowani i połączyliście sie na zasadzie " a co mi tam ,spróbuje ! "

 

4,5 Jak rozwinęły się i kwitną ich uczucia.

as kier, 10 pik- oj tu były myśli o domu, ale teraz uczucia nie bardzo kwitna :D

 

tu chyba ta 10 mówi o niepewności i strachu w wejście w ten akurat zwiazek mimo silnych wręcz marzeń o stałym związku .Tak jak byście oboje mieli potrzebę bycia z miks a mimo wszystko czuli ze jednak nie jesteście tymi polówkami jabłka !

 

 

 

6,7 Czego im brakuje.

9 kier, dama pik- poczucia stabilnosci

 

porywu serca, kogoś kto wypełni pustkę

 

8. Wspólne szanse.

as pik-hm czyli moze kiedys tam zamieszkamy razem

 

a ja ze wzgledu na to ze zamieszkanie jakos mi tak w calosc malo sie wsztrzela .popatrzylam po skosach ;) i wymyslilam sobie ze bedziecie sie spotykac aby sie " pocieszac " w domu .. albo innym miejscu ? ;) ;) ;)

 

9. Zagrożenie związku .

walet trefl-???????????

 

brak dojrzałości ?

 

10,11,12 Jak rozwinie się ich miłość.

krol kier, as karo,10 trefl-hm chyba nie bedzie tak zle, tylko ta 10 trefl mi sie nie podoba

 

tu nie wiem ? chyba wiadomość jakaś która niekoniecznie ci się spodoba ?? buuuuu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Nalka.99% się zgadza w sumie.ta relacje widze już tylko jako przeszłośc.a ten ostatni punkt to on dostanie wiadomośc ode mnie ze już mam kogos innego, bo właśnie postanowiłam dac szansę takiemu innemu panu, który przynajmniej się o mnie troszczy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Nalka.99% się zgadza w sumie.ta relacje widze już tylko jako przeszłośc.a ten ostatni punkt to on dostanie wiadomośc ode mnie ze już mam kogos innego, bo właśnie postanowiłam dac szansę takiemu innemu panu, który przynajmniej się o mnie troszczy.:)[/QUOT

 

to bardzo sie ciesze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...