Skocz do zawartości

zapętlenie, śmierć, dzieci


luuuta007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przed chwilą wstałam i postanowiłam w końcu poprosić o interpretację snu, którego główny wątek, choć nie często jednak się powtarza.

 

Śniło mi się dziś, że byłam z bliskimi mi osobami (bliższa, dalsza rodzina, głównie dzieci)w jakimś samochodzie (gotowi do drogi, jakbyśmy przed czymś lub kimś zwiewali z naszej winy). Każdy po kolei umierał w okropny, nagły i nieunikniony sposób. Na samym końcu nadeszła moja kolej - pozornie na samym końcu,bo niby umarłam,a po chwili znów byłam na początku tych wypadków - takie jakby zapętlenie (ta sama rozmowa itd.).

 

Cokolwiek robiłam, wszyscy i tak ginęliśmy, nie ważne czy prędzej czy później i czy przekonałam ich do teorii pętli.

 

By uratować( głównie te dzieci) szukałam jakiegoś pilota, jednak nie znalazłam go tym razem. Występował on również w poprzednich snach (ciężko się nim obsługiwało, jakby baterie nie domagały. Używało się trudnej kombinacji dwóch klawiszy- której tym razem i tak nie pamiętałam.

Kolejną powtarzającą się rzeczą jest to zapętlenie w czasie oraz tragiczne, krwawe, niby przypadkowe śmierci. Zmienna jest sceneria, zmienne są osoby.

 

Potrzebuję chwili by dojść do siebie po czymś takim. Przykład z dziś: akcja trwa, a na ledwo chodzące dziecko prawie spadł zlew,który ktoś wynosił z innego pomieszczenia, za to ten kto je przed tym uchronił odepchnął je tak mocno,że roztrzaskał mu głowę o ścianę. Wszyscy umierają i znów pętla.

 

Bardzo proszę o interpretację, bo dla mnie teraz to jakaś poranna trauma.

Edytowane przez luuuta007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przed chwilą wszedłem na forum i postanowiłem prosić o to byś zrobiła akapity i jest to główny wątek mojej prośby (choć nie często to powtarzam) ;D

 

kawę dopij i popraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze jej tytuł poprawiłam ;p

 

Ta pętla wskazuje, że masz do czynienia z jakąś sytuacją w życiu, nad którą chętnie byś zapanowała, ale nie możesz. Taka ludzka natura, że jak coś jest niemożliwe to nas złości, jak góra jest wysoka, trzeba wleźć, jak woda głęboka - trzeba wynaleźć batyskaf i zbadać dno, jak coś ciężkie - znajdzie się sportowiec, który to uniesie. Ale czasami trafiamy na sytuacje, kiedy się nie da czegoś zrobić, nie dajemy rady skontrolować czegoś, przewidzieć, czasem zapobiec. Twój sen wyraża irytację twojego umysłu, brakiem kontroli nad sytuacją, którą uważasz, że powinnaś kontrolować. Poziom tej irytacji musi być wysoki, bo we śnie sytuacja bez wyjścia narasta do rangi śmierci.

 

Próby ratowania dzieci mogą wskazywać, że usiłujesz zrobić coś dla kogoś, pomóc komuś i czujesz się za niego odpowiedzialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...