Skocz do zawartości

monzom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miałem dzisiaj taki dziwny sen, i chciałbym się dowiedzieć co on może oznaczać.

Śniła mi się śmierć znajomej (po przez powieszenie). Znajoma jest ładna i swego czasu bardzo mi się podobała. W tym śnie był także motyw, gdzie ona miała niby romans z starszym mężczyzna ( z snu wynikało ze był to ktoś ważny). Był także niby coś w telewizji o jej śmierci gdzie wypowiadały się jej przyjaciółki, mówiły ze od rana nie miała humoru itd.

 

Trochę to zagmatwane, ale bardzo mnie ciekawi co to mogło oznaczać. Dziękuje za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem dzisiaj taki dziwny sen, i chciałbym się dowiedzieć co on może oznaczać.

Śniła mi się śmierć znajomej (po przez powieszenie). Znajoma jest ładna i swego czasu bardzo mi się podobała. W tym śnie był także motyw, gdzie ona miała niby romans z starszym mężczyzna ( z snu wynikało ze był to ktoś ważny). Był także niby coś w telewizji o jej śmierci gdzie wypowiadały się jej przyjaciółki, mówiły ze od rana nie miała humoru itd.

 

Trochę to zagmatwane, ale bardzo mnie ciekawi co to mogło oznaczać. Dziękuje za wszelką pomoc.

 

Hmm skoro ona sie powiesila,to moze oznaczac,ze sie od Ciebie odciela(doslownie czyli unika kontktow np).Romas ze starszym mezczyzna-moze oznaczac Twoje leki,ze uwazasz,ze ona pragnelaby kogos bardziej doswiadocznego,powaznego(nie wiem w jakim Ty wieku jestes,ale sadze,ze chodzi o zestawienie mlodosc a dojrzalosc,tymbardziej,ze ow mezczyzna byl kims waznym).Telewizja czy tez inne srodki masowego przekazu to informacje publiczne,napisales,ze jej przyjaciolki wypowiadaly sie na jej temat-moze wlasnie to slyszales albo uslyszales od kogos innego jak ona sie czuje,co uwaza...Sadze,ze ta ostatnia czesc mowi o tym,ze sie o nia martwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, ja jestem od niej starszy o 2 lata, kontakt mamy normalny, nie unikamy siebie. I tez nie słyszałem żeby miała jakieś problemy. Sam nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, zawsze jest miła dla mnie i nigdy nic takiego mi nie powiedziała :P. Może to był tylko przypadkowy sen i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...