Skocz do zawartości

Gwiazdy, skok, Jezus, Bóg, droga, las, krew, przyjaciel


definicja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj miałam dziwny sen nad którym znaczeniem zastanawiam się po dziś dzień. Proszę, zinterpretujcie go dla mojego świętego spokoju jak najszybciej :)

 

 

Obudziłam się podczas pięknej nocy. Wyszłam na balkon. Popatrzyłam na niebo: zwróciła moją uwagę jedna jasna gwiazda. Świeciła, po czym spadła. Stanęłam na skraju balkonu (nie miał balustrad) i skoczyłam. Najpierw byłam bardzo wysoko, ale szybko spadałam. Zamknęłam oczy. Gdy je otworzyłam byłam w pięknym domu (ściany były wykonane z jakby wykładziny z której były także wykonane w kilku pokojach w domu w którym spędziłam dzieciństwo). Przeszłam kilka schodów i zobaczyłam małego Jezusa koło kosza na bieliznę. Zaczęłam się modlić a potem go przytuliłam i pojawił się Bóg i powiedział mi po angielsku: "Krocz drogą swoich pasji. Nie rezygnuj z marzeń - nawet tych trudnych. Walcz. Upadniesz, ale zawsze powstań. Szukaj Boga. Wyjdź do ludzi i otwórz serce." Później zawiązał mi oczy i pojawiłam się na krętej drodze z przeszkodami. Szłam kawałek a przede mną pojawił się las. Z dwoma drogami łatwą na lewo i trudną na prawo. Nie wiedziałam co robić i zaczęłam wzywać Boga. Pojawił się napis, który towarzyszy mi przez całe życie: "Two roads divegred in the wood and I-- I took this less traveled" Wybrałam tę trudniejszą drogę. Gdy wyszłam z lasu moje kolana krwawiły, cały czas potykałam się. Upadłam. Nie wiedziałam czy dam radę wstać. Mój przyjaciel (od jakiegoś czasu mam wrażenie, że być może łączy nas coś więcej) położył mi rękę na ramieniu i pomógł wstać. Później wziął mnie na ręce i zaniósł w stronę mgły - końca drogi.

 

 

 

Rano obudziłam się ze łzami w oczach. Cała byłam zziajana i zszokowana. Trochę przestraszona całą sytuacją. Ale poczułam taką wspaniałą pustkę w środku. Rozmyślałam nad interpretacją w każdej wolnej chwili i teraz już nie mogę myśleć nad niczym innym. Pomóżcie mi proszę, bo sama nie mogę nic sensownego wymyślić :)

 

Proszę pomóżcie mi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest krótkie! Masz odp. "Krocz drogą swoich pasji. Nie rezygnuj z marzeń - nawet tych trudnych. Walcz. Upadniesz, ale zawsze powstań. Szukaj Boga. Wyjdź do ludzi i otwórz serce." Zycie nie raz da ci baty, nie raz będzie rzucać kłody pod nogi , ( świat jest piękny , ale trudny .... ) ale ty musisz wstać z kolan i iść dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...