Jump to content

Powróże z kart klasycznych


angelXX
 Share

Recommended Posts

Witam, dopiero pokłóciłam się z facetem, byliśmy razem prawie 3 lata, pokłóciliśmy się przez głupotę. Odezwałam, próbowałam to ratować jednak on mówi, że to koniec i mam mu dać spokój. Czy jeszcze będziemy razem i co mam robić? Wiem, że nadszparpałam Jego uczucie ale to miłość mojego życia i nie wiem co mam robić. Czy mam na Niego czekać?

 

Agnieszka 19.08.1993

Witold 28.04.1988

 

Z góry dziękuję i przepraszam ale piszę w ogromnych emocjach.

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę. W ubiegłym roku poznałam mężczyznę i wydawało mi się że to właśnie ten ale wygląda na to że się pomyliłam :-). Chciałabym wiedzieć czy nasze drogi jeszcze się zejdą czy nie. Poproszę o wróżbę jeśli mogę. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Roxana 07.10.1997r.

Chciałam się dowiedzieć jednej rzeczy. Czy w najbliższym czasie czeka mnie "coś" istotnego w moim życiu? Bo ciągle mam jakieś dziwne przeczucie, że coś się stanie (chyba złego) i chciałabym się dowiedzieć, czy mogę się na to jakoś przygotować.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam ciepło:) Mam na imię Natalia ur.10.02.1989r. i mam pytanie dotyczące tego młodego Pana,Tomka ur.18.09.1986r.Czy los chce byśmy się spotkali? czy nasze drogi się połączą? Czy wręcz odwrotnie,mam o Nim zapomnieć..? Serdecznie pozdrawiam i ewentualnie czekam na wróżbę,Natalia:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...