Skocz do zawartości

Proszę o interpretację


ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację snu. Jest dość abstrakcyjny, ale ja mam dość poważny problem i gryzę się sama ze sobą, może ktoś znajdzie tu wskazówkę.

śniło mi się, że żyłam w dżungli wraz z całą moją rodziną. To było (!) krematorium , i mój ojciec zajmował się wkładaniem trupów do pieca. Siedziałam na zewnątrz domu, był piękny, słoneczny dzień, słońce przebijało sie przez drzewa. W pewnym momencie zaczął krążyć wokół mnie wilk , zataczał kółko coraz węższe i węższe, a w dżungli zobaczyłam mnóstwo czarnych panter z młodymi. Chodziły po dwie - matka z dzieciaczkiem, też zataczały wokół nas kółka, tylko większe , i nie były wrogo nastawione, raczej dostojnie spacerowały ;). Wilk mnie zaatakował, przewrócił mnie na ziemie i próbował pogryźć. Jak w końcu mnie capnął, okazało się że nic nie bolało i zdałam sobie sprawę, że on mi nic nie zrobi. Wtedy przestał mnie gryźć i zwiał. Pantery podeszły bliżej , wyciagnęły się na słońcu i zaczęły wygrzewać. CHciałam je pogłaskać i nawet mi się udawało, ale były czujne i zachowywały się jak koty domowe, które się budzi-tak ostrożnie i metodycznie dawały sygnał łapą, żeby im nie przeszkadzać. Wtedy tata powiedział, że "mam przegonić te pantery z podwórka" :P bo on musi wypuścić małe jakieś małe zwierzęta z domu i nie chce żeby je zjadły. PAntery zniknęły , tata wypuścił te zwierzęta (to były małe kangurzątka) i niewiadomo skąd pojawił się lew , który faktycznie zaatakował te maluchy i większość pozjadał a ja się czułam winna, że ich nie dopilnowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w zwiazku,dlugim. Mysle czy nie nadszedl czas zeby sie rozejsc i nie umiem podjac decyzji co powinnam zrobic, bo wciaz go kocham, ale sa pewne aspekty naszego zycia w ktorych sie raczej nie mamy szans dogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogi, ten sen prawdopodobnie odzwierciedla Twoją obecną sytuację, jeśli ta ma związek z Twoim życiem zawodowym. Krematorium oznacza, że Twoje wpływy zostały mocno ograniczone. Wilk zaś jest symbolem osoby, która się do tego przyczyniła (partner?). Próbuje coś wskórać, jednak kiedy nie widzi efektów daje sobie spokój. Czarne pantery symbolizują bogactwo możliwości, jakie przed Tobą stoją - atrakcyjne oferty, perspektywy, może nawet mężczyźni. Ojciec bywa zwykle we śnie symbolem dojrzałości, odpowiedzialności, zdroworozsądkowego myślenia. We śnie tato każe Ci przegonić pantery, aby mógł wypuścić małe kangury, a te z kolei niosą za sobą przesłanie, że jeśli chcesz uratować swój związek, musisz pokazać, że jesteś gotowa weń zainwestować, a to oznacza, że inne sprawy powinny zejść na drugi plan. Rozsądek podpowiada Ci, że aby ratować swój związek musisz "przegonić pantery". Ciebie jednak chyba sukces bardzo pociąga, ponieważ ostatecznie zjawia się lew (który jest symbolem sukcesów) i zagryza kangurki, które są szansą na uratowanie tego związku.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...