Skocz do zawartości

Naprawdę bardzo dziwny sen.


łolkiee

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok. 2-3 miesięcy miewam bardzo dziwne sny.

 

pierwszy sen:

 

Mieszkam w Warszawie, mamy obecny rok. Dostaje telefon że przyjedzie do mnie na parę dni, po chwili ona przyjeżdża o dowiaduje się że ona jest w ciąży i ma wielką ochotę na kawę. Ja ponieważ nie pijam kawy wyszłam z nią na miasto po kawe, jednak kiedy pytałam o kawe w sklepach patrzyli na mnie jak na wariatkę i mówili że kawa jest to zakazany produkt. postanowiłyśmy pójść do biedronki jednak droga prowadziłam przez bardzo zniszczone i strome schody, kiedy jednak weszłyśmy na góre został nam do przejścia odcinek ok. 15 metrów do w.w sklepu. był tam chodniczek ale pod nim byli zakopani mężczyźni. Nie wiem jak mam to ująć ale byli zakopani od szyji po kostki a dłonie mieli przy twarzy. Nie pamiętam już zakończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój drugi sen( dokładnie z dzisiaj):

Jestem w domu z koleżanką, postanowiłyśmy przejść się z nią do przychodni, bo ona źle się poczuła.

po dotarciu do przychodni zobaczyłyśmy że w przychodni nie ma wielu ludzi tylko ci pacjęci co są w gabinetach.

po wejściu do pierwszego gabinetu zobaczyłam moją koleżankę z pracy badała wzrok po spojrzeniu na nią przeraziłyśmy się jej oczy były całe białe lecz ona powiedziała że nie jest tak źle z jej wzrokiem, natychmiast zamknełyśmy drzwi i poszłyśmy dalej. później idąc do następnego gabinetu przypomniało mi się że miałam powiedzieć koleżance że jestem w ciąży ona wogóle się tym nie przejeła jak by mnie nie słyszała, weszłyśmy do następnego gabinetu psychologa siedziała tam też koleżanka z pracy ale nie pamiętam która pani doktor powiedziała że czekały na nas i usiadłyśmy w fotalach kiedy one we dwie rozmawiały z p. doktor ja siedziałam cicho jednak kiedy chciałam się wtrącić nikt ie zwracał ma mnie uwagi.

 

i tu znowu nie wiem jak on miał się skończyć bo weszła moja mama i mnie obudziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...