Skocz do zawartości

Prośba o interpretację - karma


babelek

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc po cyferkach, karma jest, tylko prosiłabym o coś więcej o tej relacji, czy w nią wchodzić...?

(data)

(data)

dwie ósemki, podliczby dróg życia prawie takie same, związek 7/16, moja DZ to jego 1PZ....

 

Proszę o interpretację.

Edytowane przez babelek
ochrona danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek karmiczny to wiadome twoja droga życia i jego 1 punkt zwrotny o wibracji 8. Na pewno spotkaliście się już w tamtym wcieleniu skoro macie tak powiązana karmiczność. Zwiazek karmiczny o wibracji 7/16 karma miłości. Spotkaliście się po coś. Związek pełen uniesień, emocji ale po pewnym czasie to opada i jedno z osób odchodzi. Czasami jest to tez zwiazek w zyciu po cos... np. dla dziecka itp.

JEli ktos jest nuerologiczną 8 to Mówi się, że ktoś kto ma drogę 8 w poprzednim wcieleniu był magiem czyli kimś kto pracował z energią. To jest przeniesione na to wcielenie na zasadzie- zamiana idei w materie. Czyli skoro już umiem pracować w płaszczyźnie energii to teraz ta siłę energetyczną użyj do przekształcania strefy materialnej.

- sfera materialna osoby będzie sferą dostatku i spokoju ekonomicznego pod warunkiem, że osoba będzie tworzyła ten dostatek swoimi myślami . jest to wibracja tzw. Myśli sprawczej czyli to co projektujemy w naszej głowie jak gdyby materializuje się w naszej rzeczywistości. Dlaczego? – bo 8 to zamiana idei w materię. Idea to ta nasza myśl i ona się jak gdyby materializuje w tym naszym świecie zewnętrznym.

- jeżeli podejmie decyzje, to do niej zmierza. Jeśli chce budować- buduje, osoba bardzo energetycznie silna.

- potęga sprawczego myślenia więc jeśli nie będzie wątpiła to nie ma takiej możliwości , żeby się nie zrealizowało to o czym marzy.

- często daje te manifestację sukcesu materialnego w wymiarze domu związanego z gruntem lub mieszkanie ale takie bardzo duże –nie kawalerka.

 

A czy warto wchodzić w relacje to musisz sobie sama na to pytanie odpowiedzieć.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można mieć z kimś nowo poznanym karmę 7/16, a tylko się przyjaźnić?

 

oczywiscie :) nie musisz przeciez pakowac sie w zwiazek, chyba,ze oboje jestescie wolni i tego chcecie. ja bym powiedziala,ze przy siodemkowych relacjach przyjazn jest bardziej wzkazana niz zwiazek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolni, obydwoje po rozstaniu po 3letnich związkach, ale właśnie bardziej przyjaźń się z tego klaruje. Chyba nawet będzie z tego jakiś morał, jak to w karmie. Czeka mnie praca nad sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja

Babelku Ty w ogóle masz bardzo duży potencjał w liczbie mistrzowskiej 22 przy tej ósemce z dż masz szanse żeby wszystkie Twoje plany i marzenia, cokolwiek sobie zażyczysz się realizowało tylko musisz w to uwierzyć:) Masz bardzo dużą moc sprawczą i zdolności organizacyjne. Ale 22 to też nadmiar energii (też w połączeniu z 8) również seksualnej przy 7 z klucza wcielenia. Jeszcze sporo tych związków przed Tobą chociaż jak sie zaangażujesz to jesteś wierna, potrafisz dać partnerowi wsparcie.

 

Relacje siódemkowe to mogą być bratnie dusze jak i najwięksi wrogowie np źli ludzie o wręcz identycznych osobowościach. Karma może być "dobra" jak i "zła". To zależy na jakim poziomie duchowym jesteśmy takie relacje karmiczne i niekarmiczne będziemy tworzyć z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babelku Ty w ogóle masz bardzo duży potencjał w liczbie mistrzowskiej 22 przy tej ósemce z dż masz szanse żeby wszystkie Twoje plany i marzenia, cokolwiek sobie zażyczysz się realizowało tylko musisz w to uwierzyć:) Masz bardzo dużą moc sprawczą i zdolności organizacyjne. Ale 22 to też nadmiar energii (też w połączeniu z 8) również seksualnej przy 7 z klucza wcielenia. Jeszcze sporo tych związków przed Tobą chociaż jak sie zaangażujesz to jesteś wierna, potrafisz dać partnerowi wsparcie.

 

Relacje siódemkowe to mogą być bratnie dusze jak i najwięksi wrogowie np źli ludzie o wręcz identycznych osobowościach. Karma może być "dobra" jak i "zła". To zależy na jakim poziomie duchowym jesteśmy takie relacje karmiczne i niekarmiczne będziemy tworzyć z innymi.

 

Droga Stagnacjo,

Twoja wypowiedź padła właśnie w takim momencie mojego życia, gdy próbuję sobie udowodnić, że potrafię, że mogę coś osiągnąć w życiu. Wbrew temu co mówi numerologia, jestem bardzo niepewną siebie osobą i choć wiem, że stać mnie na wiele, to paraliżuje mnie nieśmiałość(?), brak pewności siebie. Ciężko to przełamać, ale dziś np. byłam na spotkaniu wolontariackim, poznałam sporo nowych osób, tylko takie zrywy to za mało, trzeba konsekwentnie budować swoją 'markę'...

 

Pan, którego poznałam, zdaje się, ma mnie tej pewności nauczyć, jak również umiejętności marzenia, spontaniczności. Mam wiele planów, ale boję się działać. A przy takim potencjale to grzech. I chociaż już osiągnęłam sporo, to jakoś to umniejszam.

 

Chciałabym potwierdzić, że w związkach wierna jestem jak pies :P czasem aż wbrew sobie - to ostatnia nauczka dla mnie, żyć tak, abym to ja była szczęśliwa, nawet, gdy wymaga to rozstania.

 

A czy mogłabym poprosić jeszcze o interpretację relacji z innym Panem?. (data) Być może karmę już przerobiłam, razem nie byliśmy, ale zdążył mi dać w kość, no i wciąż się odzywa na nowo po okresach milczenia... Tylko bardzo proszę o wymazanie daty z cytatu. :)

Edytowane przez babelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja
Pan, którego poznałam, zdaje się, ma mnie tej pewności nauczyć, jak również umiejętności marzenia, spontaniczności. Mam wiele planów, ale boję się działać. A przy takim potencjale to grzech. I chociaż już osiągnęłam sporo, to jakoś to umniejszam.

Babelku niewykorzystany potencjał to nie grzech ale w rzeczywistości szkodzisz tym sama sobie bo to jest przede wszystkim bardzo silna energia i jeśli ona nie ma ujścia to te wszystkie liczby wibrują negatywnie nawet czasem bardzo, u Ciebie przy 7 z I PZ możesz np mieć problemy psychiczne, popadać w depresje ale obecny cykl i pz w których sie znajdujesz mają na celu nauczenie Cie tego działania pomimo niesmiałości, wydobycie Twojego potencjału, połączenie 4/22, 7 i 8 przynoszą wycofanie i róże blokady, niskie poczucie własnej wartości a Ty jesteś bardzo mądrą poukładaną osobą :)

w nastepnym cyklu 22 (gdzieś około 30 lat) dopiero sie zrealizujesz także wszystko przed Tobą ;)

teraz uczysz się jak sie nie poddawać, bardzo dobrze, że próbujesz mimo swoich blokad to w końcu minie, próbuj cały czas i nie poddawaj sie, masz w sobie bardzo dużo siły tylko jeszcze tego nie wiesz:)

 

Chciałabym potwierdzić, że w związkach wierna jestem jak pies :P czasem aż wbrew sobie - to ostatnia nauczka dla mnie, żyć tak, abym to ja była szczęśliwa, nawet, gdy wymaga to rozstania.

ale Ty zawsze intuicyjnie wiesz kiedy zrezygnować, ten potencjał też daje zdolność podejmowania właściwych decyzji :)

 

A czy mogłabym poprosić jeszcze o interpretację relacji z innym Panem?. Być może karmę już przerobiłam, razem nie byliśmy, ale zdążył mi dać w kość, no i wciąż się odzywa na nowo po okresach milczenia... Tylko bardzo proszę o wymazanie daty z cytatu. :)

to też był związek karmiczny (on ma w dniu ur liczbe Twojej DŻ i I PZ jak Twoja DŻ, Twój I PZ to jego droga życia) to był związek bardzo zmysłowy,pan jest numerologiczna 7 razem tworzyliście relacje o wibracj 6/15, on ma bardzo dużo tych ósemek także bardzo na niego działasz, podejrzewam, że z jego strony to jest uzależnienie od Twojej osoby, on nie chce Cie wypuścić z rąk dlatego będzie dążył do tego kontaktu cały czas , jeśli wciąż was do siebie coś przyciąga to raczej karma sie jeszcze nie wypaliła w każdym razie myśle, że ta relacja może ciążyć wam obojgu więc lepiej chyba byłoby całkiem to skończyć, z czasem coraz trudniej będzie wam sie od siebie uwolnić a relacja może was obiążać więc jedyne wyjście to całkiem przerwać kontakt bo to może być tak, że będziecie do siebie wracać i rozstawać sie i tak w kółko ale to raczej niczego nowego nie wnosi no ale sama musisz podjąć decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też był związek karmiczny (on ma w dniu ur liczbe Twojej DŻ i I PZ jak Twoja DŻ, Twój I PZ to jego droga życia) to był związek bardzo zmysłowy,pan jest numerologiczna 7 razem tworzyliście relacje o wibracj 6/15, on ma bardzo dużo tych ósemek także bardzo na niego działasz, podejrzewam, że z jego strony to jest uzależnienie od Twojej osoby, on nie chce Cie wypuścić z rąk dlatego będzie dążył do tego kontaktu cały czas , jeśli wciąż was do siebie coś przyciąga to raczej karma sie jeszcze nie wypaliła w każdym razie myśle, że ta relacja może ciążyć wam obojgu więc lepiej chyba byłoby całkiem to skończyć, z czasem coraz trudniej będzie wam sie od siebie uwolnić a relacja może was obiążać więc jedyne wyjście to całkiem przerwać kontakt bo to może być tak, że będziecie do siebie wracać i rozstawać sie i tak w kółko ale to raczej niczego nowego nie wnosi no ale sama musisz podjąć decyzje

 

To relacja z tych naprawdę karmicznych, porozumienie dusz, odczytywanie nastrojów, oczy mówiące wszystko... Widzę, że go do mnie ciągnie, ale co ja się zbliżę, okażę ciepło, to on mnie unika. Poza tym to bardziej ja za nim szalałam, od niego słyszę tylko, że lepiej, żebyśmy zostali przyjaciółmi. Po czym pisze potem do mnie o 3 w nocy z imprezy, albo zagaduje, jakie mam plany wakacyjne... Ta relacja to trochę zakazany owoc, bo to kumpel byłego, zerwałam zaręczyny z owym byłym, Pan myśli, że to przez niego - tak było tylko po części... Historia długa i męcząca jak makaron. Ale skoro wciąż się nie możemy zejść, to to zapewne będzie trwało? Pan jest po przejściach, wydaje się bardzo zamknięty po tym, co przeszedł, gra pozorami.

Ciężko to tak po prostu rzucić.

 

I tak znalazłam się w relacji z dwoma karmicznymi, uzależniającą 7 i tym nowym 8...

Edytowane przez babelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja

te relacje, które wiąże 15 są bardzo uzależniające i ciężko to przerwać, z dnia na dzień będzie coraz trudniej a taka relacja bardziej spala niż rozwija, stracisz całą energię na niego i nie bardzo sie coś zmieni aż wkońcu może zacząć Tobie to bardzo ciążyć

 

Ty jesteś ósemka dla ósemki to prawdziwe wyzwanie taki zakazany owoc, jak 8 mają podane wszystko na tacy to przestają sie rozwijać, dążyć do czegoś, nawet popadają w depresje a jak muszą za czymś gonić to jest dla 8 bardzo motywujące i zachęcające, nic dziwnego, a tym bardziej, że w relacji 6/15 jest ogromna namiętność, siódemki znowu są takie, że to za nimi sie "goni", oni są raczej wycofani i niezdecydowani, on też może być dobrym manipulatorem a raczej na prawdziwych uczuciach nie bardzo mu zależy co nie znaczy, że on sie od Ciebie nie uzależnił, jemu może odpowiada taka aprobata z Twojej strony, myśle, że jeśli odpuścisz to wtedy on zacznie działać bo nie zechce Cie wypuścić z rąk, raczej z tego nie będzie stabilnego związku ale w życiu wszystko jest możliwe wszystko zależy od Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś mi się wydaje, że się uzależnił, i w tym postępowaniu zaczął mną manipulować. Chciałabym przejść z powrotem na kumpelskie relacje, ale to jest w tym przypadku niemożliwe, tylko odcięcie się pomoże. Coś tu jest nie po kolei, czemu to ja mam gonić króliczka... A traktuję to rzeczywiście jak wyzwanie.

 

Dziękuję Ci Stagnacjo! :* :* :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...