Skocz do zawartości

Skała lawina


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałam sen...

Wspinałam się po pionowej skale. Z mną też było kilka osób. Nie pamiętam czemu, ale stukałam w podłoże, aby spowodować lawinę. Pierwsza była lawina śnieżna, druga z kamieniami. Osoby za mną potoczyły się z lawiną, ja zostałam sama na skale. Patrzę w górę, a tam reszta kamieni szykuje się do staczania. Wydłubałam dziurę w skale i tam sie schowałam. Kamienie poleciały w dół, a ja siedziałam w tej wydłubanej przeze mnie półce skalnej nie mogąc się ruszyć ani do dołu, ani do góry. Następnie z pozycji osoby trzeciej przeniosłam się na dół. Ludzie z lawiny byli wydobywani. Ja się temu przyglądałam i jednocześnie widziałam siebie na skale. Nagle jedna z osób mnie dostrzegła, tak czułam, że był to mój brat i zaczął organizować ratunek dla mnie...

 

Dziwny sen... Większość potrafię zinterpretować a tutaj nic mi na myśl nie przychodzi...

Proszę o pomoc...i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie na skałę symbolizuje uparte dążenie do celu bo bardzo trudnej drodze. Stukanie w podłoże w celu sprowadzenia przez Ciebie lawiny na innych oznacza, że chcesz być jako jedyna której uda się odnieść sukces, aby zyskać podziw i sławę. Lawina oznacza, że jako jedyna odniesiesz sukces i będziesz się tym chełpić widząc osoby, które zmiotła lawina. Schronienie się w dziurze przed nadchodzącą lawiną oznacza twój strach, samotność i życie w klatce w obawie utraty swojej pozycji i skończenia tak jak inni. Z wybawieniem przyjdzie Twoja najbliższa rodzina, która mimo to, że ich tak potraktowałaś pomogą Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...