Skocz do zawartości

prośba zmarłego o poprawienie pomnika nagrobnego


tuchna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Znowu zwracam się z prośbą o pomoc w zrozumieniu snu.

 

Ostatnio śniło mi się, że nocą stałam z jakąś staruszką, mówiła do mnie bardzo piskliwym głosem, żebym poprawiła jej łóżko, bo jej się niewygodnie leży. Zwracała się do mnie po imieniu. W rzeczywistości nie wiem kim była ta kobieta, bo nie znam, ani z żyjących osób, ani z już nieżyjących. We śnie wiedziałam doskonale, że ta kobieta nie żyje, ale jej prośba nie była dla mnie we śnie czymś dziwnym.

 

Kiedy poprosiła mnie o poprawienie tego "łóżka", ja spojrzałam na nie, a to "łóżko" to był jej pomnik nagrobny. Płyta przykrywająca była w jednym miejscu popękana. Cały nagrobek był pusty, bez kwiatów czy zniczy i dawał wrażenie, jakby dawno nikt z żyjących go nie odwiedzał. Obok był jeszcze jeden pomnik, też taki "opuszczony", ale cały.

 

Ta staruszka, gdy spojrzałam na to popękanie. powiedziała do mnie "Sama widzisz, że tu się nie da spać". I zaczęłam jej poprawiać tą popękaną płytę tak jakbym poprawiała poduszkę. Jak skończyłam to spojrzałam na płytę, na której są napisy - płyta ta była biała i pusta....bez żadnych napisów.

 

I tak się sen skończył.

 

Dziwny był dla mnie ten sen, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w jego zrozumieniu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez tuchna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten sen. łóżko kojarzy mi się z domem/mieszaniem. Możę ten duch chce w ten sposób powiedzieć abyś coś poprawiła u siebie w domu lub u kogoś z rodziny. To może być nawet jakiś drobiazg !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprawienia to pewnie mam swoje życie osobiste, ale nie potrafię nadal tego snu zrozumieć.

Może gdyby ta kobieta była kimś kogo znałam..może byłoby mi łatwiej cokolwiek zrozumieć.

Ale dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrMendel

Dlaczego piszesz czarny scenariusz ze " umrzesz w samotności. " Oczywiście ze może tak być ,a nie musi. Ja stawiam ze to tyczy się jej/rodziny i mieszkania.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za mocno na snach, ale moje skojarzenie, jest moze inne jak poprzednich użytkowników i być może się mylę

 

Tą staruszka jestes Ty, , zmęczona problemami , coś się w życiu wydarzyło i mocno uwiera, chcesz poprawienia swojego życia/poduszka/ Poprawiasz niby spanie tej staruszki ,a to znaczy ze sen daje podpowiedź., zeby naprawić swoje życie, a plyta nagrobkowa to właśnie Twoje życie popękane, które naprawiasz ,a biała tablica nagrobkowa i pusta oznacza ze zyjesz,, jesteś młoda i masz jeszcze wiele do zrobienia i oczywiście się to wszystko powiedzie. Poskładałaś płytę nagrobną,pozbierasz w calość swoje zycie .Życzę powodzenia i bierz swoje zycie we własne ręce, by Twoja poduszka byla wygodna i byś miała spokojny sen . Pozdrawiam cieplutko

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna2k i Radiana, dziękuję za pomoc :) ...czasem takie sny i Wasze interpretacje są dużo lepsze niż wizyta u psychologa ;)

Jeszcze raz dziękuję...bałam się, że może to być związane z czyjąś śmiercią, albo ciężką chorobą. A dzisiaj się dowiedziałam, że dzień po tym śnie umarł kolega... ale nie wiążę snu z tym wydarzeniem. Biorę się w garść i składam życie w "wygodną poduszkę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuchna

nic takiego nie zrobiłam. Napisałam tylko to co sądzę, bo mi też śnią się duchy, zmarli. wiec już maleńki % wiem co chcą powiedzieć .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...