Skocz do zawartości

jarmark, kradzież, samochód


snoopy222

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z interpretacją snu i bardzo proszę o pomoc

 

Jestem na jakimś jarmarku z siostrą mojego byłego chłopaka i z jej obecnym chłopakiem (z nią mam bardzo dobry kontakt, chłopaka ma od niedawna, widziałam go 3 razy). Jedliśmy lizaka truskawkowego (wszyscy jednego) tzn wszyscy tak to nazywalismy mnie to bardziej jak lód wyglądało...pozniej sie skonczył wiec zaproponowałam ze kupie kolejnego. Podeszłam do stoiska i pani mi powiedziała ze nie ma tej kobiety od lizaków bo zamieniły sie i stwierdziłam ze zamiast lizaka kupie frytki. w momencie gdy pani poszła zrobić te frytki jakis mężczyzna podszedł do samochodu z którego rozmawiała ze mną sprzedawczyni, przypiął go do swojego samochodu i odjechał. Pamiętam jeszcze że ustąpiłam temu mężczyźnie miejsca, zeby swobodbie wyjechał. Kobieta wybiegła z daleka przerazona ze ukradziono jej samochód.

 

Troche mnie ten sen przeraził bo wiem ze samochód symbolizuje rozpoczęcie nowej drogi życia...Czy to znaczy że ktoś mi to "nowe zycie" moze "ukrasc"?

 

Bardzo prosze o pomoc w interpretacji. Z góry dziekuje

 

Pozdrawiam ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snoopy222, zarówno lizak, jak i frytki symbolizują Twoje dążenie do szczęśliwego i beztroskiego życia w sferze uczuć. Para która towarzyszy Ci we śnie może tutaj występować jako symbol "nowego" związku, w którym dobrze się układa. Nadal jesteś zdecydowana i dążysz do wyznaczonego sobie celu, jednak sprzedawczyni (symbol kupca) może wskazywać na zachłanność i egoizm. Musisz zweryfikować swoje postępowanie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy aby nie narzucasz się nikomu, czy Twoja determinacja nie wpływa negatywnie na inne osoby. Samochód można wielorako interpretować, w ogólnym znaczeniu występuje on jako symbol różnych impulsów, które silnie wpływają na działanie i zachowanie, oraz dostarczają Ci motywacji.

Myślę, że ten sen podpowiada Ci, że powinnaś nieco ustąpić (tak jak ustępujesz samochodowi, który jest powodem Twoich "egoistycznych" zachowań).

 

Tak ja to widzę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...