Skocz do zawartości

czy zamieszkam z panem x- prośba w interpretacji


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

Rozłożyłam karty zadajac nastepujące pytanie:

Czy zamieszkam z panem X?

karty ułożyły sie następująco:

W pik 9 kier (o), 9 karo, 9 pik Walet kier, As trefl

 

Moja interpretacja: młody mężczyzna któremu pomogę się ustatkować, miedzy nami będzie trochę nieporozumień na tle uczuciowym, później nastąpi stabilizacja, oraz niedaleki wyjazd i spotkanie towarzyskie po którym nastąpi spokój, tak jakby oczyszczenie sytuacji, na końcu czeka mnie niespodzianka.

 

Hmmm nie wiem jak to zinterpretować może przez okres przejść i sporów na początku pan X nie będzie chciał zamieszkać a później zmieni zdanie?

prosze o pomoc w interpretacji plissss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm trochę długo..... ja bardziej interpretowałabym to pod kontem od 3 do 9 miesięcy bo 9 pik wskazuje przeszłość. może ktoś jeszcze coś napisze dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

gdyby popatrzec na samego asa trefl to nawet na jesień, ale ni jak nie wiem jak sie zabrać do okreslenia czasu w całym rozkładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącam moje 5 groszy . Wydaje sie ze .... coś sie wydarzy i będziesz uważała ze zamieszkanie z tym panem nie będzie możliwe( powodem może być kasa ) On jednak zrobi wszystko i d wspólnego zamieszkania jednak dojdzie . jeśli chodzi o czas to tak jakby ten poślizg miał stać się wiosna a zamieszkasz z nim raczej wg mnie ( ? ) wrzesień przyległego roku ( ale nie sugeruj sie ,ja czas określiłam żeby sprawdzić mego " czujka " jak zrobisz weryfikacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja interpretuje to tak 9 kier odwrócona do 3 miesięcy 9 karo do 9 miesięcy wiec łącznie 11 ale nie koniecznie aż tyle. 9 pik nie biorę pod uwagę bo ona wskazuje 10 lat wstecz... ponadto gdzieś przeczytałam ze 3x9 to spełnienie planów.,, wiec ciężko to rozgryźć dokładnie. no cóz sie okaze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy zamieszkam z panem X?

karty ułożyły sie następująco:

W pik 9 kier (o), 9 karo, 9 pik Walet kier, As trefl

 

myslę, że do 2 lat nie będzie takiej możliwości by razem zamieszkać z różnych powodów. Powodem jednak mogą być kwestie uzyskania niezależności, w tym finansowej na tyle by móc pozwolić sobie na wspólne zamieszkanie, a może poczuice wolności i niezależności odosbnego mieszkania jednemu z Was się podoba ( 9 karo) na co drugie reaguje smutekiem ( 9 pik). W każdym razie nowe pomysly do 2 lat nadejdą, aczkolwiek nie jestem pewna czy to wspólne zamieszkanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...