Skocz do zawartości

Pająki i rozpacz!


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziś okropny sen, co dość rzadko się zdarza.. Śniły mi się pająki, fu :(

 

A więc byłam z moją kuzynką i jakąś koleżanką chyba (we śnie nie wiem kto to był, miała na imię Angela, w rzeczywistości mam taką znajomą) w pokoju o morelowych ścianach. Pod ściana stało tam kilka wózków dzięcięcych. Któraś z nas ruszyła taki szaro-różowy wózek dziecięcy. Nagle zaczęły wychodzić z niego pająki. Dokładniej 4. Wszystkie nas goniły jakby, ja i moja kuzynka panicznie uciekałyśmy, starałyśmy się wskakiwać na meble np kanapę, ale one dalej za nami. I tak było z pierwszymi trzema pająkami.

Ostatni był jakiś taki starszy. Biegł do nas, chciał się na nas rzucić, ale nagle ta Angela była małym pieskiem, który go zaatakował. Próbowała go pogryźć, on chyba jednak ją gryzł, czy coś, sama nie wiem, ale pies piszczał. Ja w panice, gdy chciałam jakoś zabrać tego pająka z pyska psa, rzuciłam psem (chociaż chciałam chyba tylko wyrwać tego pająka z jej pyska, sama nie wiem). Pies niefortunnie uderzył dodatkowo o kant sofy i upadł przy ścianie. Coś mu się stało, coś było nie tak, widać było, że coś mu zrobiłam :( Podbiegłam do niego, zaczęłam głaskać i pytać co jej jest, bałam się. Nagle ten mały piesek zamienił się w takiego mini, pomarańczowego węża.. oO Pogłaskałam go i nagle cofnęliśmy się w czasie do momentu potrząśnięcia tego wózka.

 

Odniosłam przy tym momencie wrażenie, że ta podróż w czasie ma na celu naprawienie swoich błędów, które zostały popełnione poprzednio.

 

Angela znów była normalnej, ludzkiej postaci. Wózek został potrząśnięty, 3 pająki znowu nas zaatakowały. Ale ten ostatni stary, lekko posiwiały został tym razem zaatakowany jakby przez Angelę w połowie drogi. 'Zaatakowany'... Nagle ktoś powiedział, że tak się dzieje, bo tylko Angela może z nim kopulować ://// No a jak to samice pająków czasem robią po kopulacji zabijają samce, tak też Angela zrobiła.

A potem miała go zdechłego w takiej pajęczynie. Siedziała na kanapie i trzymała go, płakała strasznie nad nim, przytulała, całowała go :// Fuuu! ;// Krzyczała do mnie w tej rozpaczy, że ja nie wiem jak ona się czuje, ścisnęła mnie tak mocno za rękę i krzyczała na mnie, że nikt jej nie rozumie, nikt nie wie, co ona czuje. Zabolało, jak ona tak za tą moją rękę złapała mocno, krzyczała tak, że bałam się jej, bałam się, że coś mi zrobi, ale cały czas siedziałam przy niej i starałam się ją pocieszyć. Mówiłam, że wiem jak ona się czuje, że znam tą rozpacz, czy coś takiego. Ale to nic nie dawało, ona była w wielkiej rozpaczy po ukochanym.

 

Koniec. Wiem, że bardzo dziwny i dość zagmatwany sen. Proszę o interpretacje, była przestraszona bardzo po tym śnie, nawet spocona ze strachu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózki dziecięce jako symbol dzieciństwa i zabaw (teraz już zapomnianych) w które bawiło się wraz ze swoimi przyjaciółkami, przyjaciółmi. Jakaś sprawa z dzieciństwa ( z przeszłości) którą zaczniesz / zaczniecie ruszać, kołysać (niczym wózek).

 

Sprawi, że jakaś sprawa będzie dla Was niemiła, Twoja przyjaciółka (piesek, też symbol przyjaźni) będzie najbardziej Cię przed tym broniła. Uważaj na jej intencję bo nie wszystkie mogą być dobre dla Ciebie (zamienia się w węża).

 

Ty / Wy będziecie przygotowane, będziecie wiedziały kiedy ta sytuacja się rozpocznie (tak jak we śnie cofnięcie się do początku i wiedziałaś, co się zaraz stanie). Pająk może też oznaczać, jej ukochanego lub osobę po którym ona będzie rozpaczać (pająk jako ktoś kto będzie chciał owinąć ją w swoje sieci, nie intrygę raczej wpływy albo po prostu wymóc coś na niej). Ona sama sobie z tym poradzi lecz będzie przeżywać tę sytuację.

 

Czyli sen wg mnie, dotyczy bardziej koleżanki niż Ciebie, będziesz świadkiem wydarzeń w jej życiu (i będziesz w nich uczestniczyć jak we śnie). Ja czuję, że chodzi tu o związek (sama pajęczyna kojarzy mi się z siecią kontaktów, z kimś poznanym może przez internet, facebook). Możliwe, że z daleka bo on biegł do niej a ona wyszła do niego w połowie drogi (jakby oboje mieszkali daleko od siebie) i ona się rozczaruje (lub stoczy z nim walkę, taką symboliczną) bo ta osoba, ten pająk nie będzie taki jak myślała.

Te małe pająki mogą oznaczać jego przyjaciół, towarzystwo, osoby z którymi przebywa podobne do niego lecz nie takie jak on. Jako, że był największy, to może być "szef" w swojej grupie przyjaciół.

 

Ja bym dodał tę kopulację, jako też chęć związku który ona (oni) będą chcieli stworzyć. Może z jego strony będzie to tylko chęć do "kopulacji" i pociąg fizyczny (albo z jej strony). Możliwe, że ten pan pająk pozna Was wszystkie i tylko Angelę sobie wybierze bo tylko ona może z nim kopulować (podoba mu się fizycznie, jest atrakcyjna dla niego).

 

Tak to czuję. Nie wiem tylko jak zinterpretować wózki, dam Ci parę skojarzeń : coś co zacznie się jako niewinna zabawa (flirt), coś co będzie pochodzić z przeszłości, lub może nawet jej (Adeli) pragnienie by znaleźć partnera i stworzyć rodzinę (jeśli takie ma).

Uważam, że 1 i 3 jest bardziej trafne.

 

Już teraz rozumiem początek snu: Twoja koleżanka będzie broniła nie Ciebie przed pająkiem tylko jej relacji z tą osobą (nowo poznaną) przed tym byście Wy się nie wtrącały tam, (ona wie lepiej, sama sobie poradzi, wie co jest dla niej dobre). Jak już pisałem o wężu, patrz na jej intencje w tej sprawie.

 

To najlepsze co mogłem z siebie dać ;) Uważam, że mając nawet moje ukochane karty Tarota lepiej bym sobie nie poradził !

Edytowane przez jacekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :) Jestem pod wielkim wrażeniem! :D Możesz być z siebie dumny! :D Świetna interpretacja, sądzę, ze to naprawdę nie było zbyt łatwe do zinterpretowania, co? Przynajmniej dla mnie ten sen wydaje się trudny w interpretacji. A Ty dałeś radę! ;D

 

Zastanawia mnie tylko.... Jak czytam tą interpretację to mam wrażenie, że chodzi o moją wieloletnią przyjaciółkę z dzieciństwa, tylko czemu ona akurat ma na imię Angela? oO Imię ma jakieś znaczenie w tym śnie, czy jest tylko przypadkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...