Skocz do zawartości

Mój pies, którego trzeba uśpić


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mi się śniło, ze moja mama powiedziała, że trzeba uśpić naszego psa, przy czym nazywała go jakoś inaczej niż on ma naprawdę na imię. Cały czas powtarzała, ze trzeba go uśpić, a ja pytałam, ze jak to i dlaczego. W końcu opowiedziała, że XYZ ma chorobę psychiczną :/// Ostatnia moja myśl to było "Ale jak to? :( Tak mało czasu mu poświęcałam :(" :((

 

O co może chodzić w tym śnie? :/

Przy okazji dodam, że ostatnio mam takie wrażenie, że za mało czasu poświęcam swojemu psu, kiedyś więcej z nim przebywałam i się nim zajmowałam niż teraz, co mnie smuci :( I wydaje mi się, że ten sen właśnie pokazuje moje obawy, że mogę stracić swojego psa, a nawet nie zdążę poświęć mu tyle czasu ile powinnam.

 

Czy to dobra interpretacja snu? Czy może ten sen mówi o czymś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to najlepsza interpretacja jaką mogłaś stworzyć.

Odrzuciłbym tylko obawy, o to, że możesz go stracić, bo to jest mało prawdopodobne. Chodziłoby raczej o stratę więzi ze swoim psem (więzi takiej która była już wcześniej, bo wiem, że wcześniej miałaś głębszą relację z czworonogiem z tej prostej przyczyny, że miałaś dla niego więcej czasu).

Spokojnie Twój czworonóg to zniesie, i Ty także to zniesiesz. Uśpienie jako "uśpienie" wygaśnięcie tej dawnej mocnej relacji a nie jako faktyczne odwiedziny u weterynarza ;)

 

Głowa do góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiedziałam, że nie chodzi o faktyczne odejście mojego psa, tylko właśnie utratę tej więzi :) Fajnie, że coś mądrego mi wyszło z tej mojej interpretacji haha :D Szkoda, że tylko przy takich w miarę prostych snach coś jestem w stanie wymyślić dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...