Skocz do zawartości

Koleżanki, przytulanie, wypadek, karetka.


MrRobert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Na wstępie powiem, że rzadko kiedy w ogóle pamiętam swoje sny, nigdy się tym szczególnie nie interesowałem. Ale kilka dni temu przyśnił mi się sen który utkwił mi w pamięci.

 

SEN: Idę w jakimś celu (nie pamiętam jakim) przez moją miejscowość (mieszkam w małej wiosce) i obok takiej świetlicy wiejskiej - gdzie popołudniami gromadzi się sporo młodych ludzi spotykam dwie moje koleżanki (są one z innej miejscowości i właściwie widywaliśmy się tylko w szkole). Bardzo ucieszyłem się na ich widok a one widząc mnie chcąc się przywitać przytuliły się do mnie (co bardzo utkwiło mi w pamięci). Na ich twarzach było widać jakby za mną tęskniły i ucieszyły się na mój widok. Porozmawialiśmy chwilę i weszliśmy do środka tej świetlicy.

 

 

Pamiętam że w środku były same abstrakcyjne rzeczy - jakieś tunele, labirynty, schody (które w rzeczywistości nie istnieją).

Po jakimś czasie byliśmy już z powrotem na zewnątrz i tam widzieliśmy wypadek samochodowy. Dokładniej widzieliśmy czerwony wrak samochodu, z którego kilu strażaków próbowało chyba wyjąć poszkodowanego.

 

Po kilku chwilach przyjechała karetka pogotowia, z której wysiadło dwóch ratowników medycznych. Podeszli oni do auta, popatrzeli na tego poszkodowanego i jeden do drugiego powiedział coś w stylu: "Eee, nic z tego nie będzie, chodź lepiej na kawę" - po czym poszli do kawiarni obok.

 

Na tym sen się kończy. Dodam tylko tyle, że w czerwcu skończyłem gimnazjum a dalej idę do innej szkoły niż moi znajomi z klasy z gimnazjum. Czy to ma jakiś związek? Czy może po prostu śnią mi się osoby z mojej poprzedniej szkoły bo za nimi tęsknie? czy to ma jekieś głębsze przesłanie? I co może oznaczać wypadek na końcu i ta postawa lekarzy/ratowników medycznych?

 

Bardzo proszę o interpretację.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Bradzo możliwe, że sen obrazuje Twoją tęsknotę na starymi znajomymi, do których się przyzwyczailiśmy. Możliwe, że pomyślisz o tym by kontynuować te znajomości mimo ukończenia szkoły, jednak z czasem dotrze do CIebie, że: " nic z tego nie będzie" bo nie ma już co ratować...

 

Obym się myliła, ale tak na 90 % w odczuciach ten sen wg mnie właśnie to symbolizuje, ale może ktoś inny widzi to inaczej

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...