Skocz do zawartości

interpretacja na kilka małych spraw ;))) pomocy gwiazdeczki !!!


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

ZADAŁAM KARTOM KILKA NURTUJĄCYCH MNIE PYTAŃ OTO ONE I MOJA INTERPRETACJA JEŚLI BYŁY BYŚCIE ŁASKAWE SPOJRZEĆ I NAPISAĆ COŚ OD SIEBIE BYŁABYM BAAARDZO WDZIĘCZNA.

 

1. Czy pan X pójdzie ze mną na wesele ?

As KIER (O)AS TREFL, KRÓL PIK 9 KARO WALET TREFL 10 KIER KRÓL KARO

Jakaś niespodzianka dla mojego domu trochę trudności finansowych,spowodowaną dziwnym obrotem spraw urzędowych,niewielkie pieniądze oraz zyski finansowe, następnie, dobre perspektywy uczuciowe związane z młodym mężczyzną posiadającym zamiary matrymonialne w stosunku do mnie.

z kart wnioskuje ze chyba sie wybierze ze mna pan X na to wesele.

 

2. czy zamieszkam z panem X do końca roku?

 

Aa kier 9 trefl 9 pik 10 kier 10 karo 9 kier (o)

jakieś świętowanie poważna uroczystość możliwość jakiegoś wyjazdu, jakieś spotkanie miłosne być może nawet zaręczyny,stabilizacja finansowa.

wychodzi na to ze dostane pierścionek i zamieszkam :hahahaha:

 

3. Czy pan X mnie kocha?

D kier (o) K pik W karo (o) Dama karo 9 trefl (o), 9 pik (o) A trefl, Król karo, 10 kier dama pik (o) 10 trefl Król Kiero

 

 

muszę się przyznać nie do końca zrozumiałam jak zinterpretować te karty ale myślę ze to jest tak:

 

ja w obliczu spraw urzedowych związanych z pracą (na w/w weselu jestem świadkiem u swojego szefa), mężczyzną niestały w uczuciach lubiący flirty i znajomości bez zobowiązań będący ze mną na jakimś przyjęciu postanowi zrobić mi niespodziankę (lub na tym przyjęciu spotkam kogoś znajomego dzięki któremu pan X zrozumie ze mnie kocha i zechce się ustatkować), może nawet jakieś szybkie zaręczyny ślub, po czym choroba lub kłótnie partnera ze starsza kobieta która zechce się wtrącać w nasz związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

jak zadajesz jedno konkretne pytanie to może lepiej jak wyciągniesz 3 karty? jak kart jest za dużo to potem ciężko jest wyciągnąć jednoznaczną odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki za uwagi.co do rozkładu 3 kart na dane pytanie

to ciastko pisała ze można dokładać ile się chce.. wiec tak rozkładam.

 

Pomoże ktoś czy nikt się nie podejmie?:poklon:

do Caliel:

Pomoże i Pomorze też :P heh

 

Widzę ze dziś każdy w złym humorze i tylko błędy wytyka. heh

Edytowane przez Ivone2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

pewnie że możesz, ale potem wychdzoą pierdoły w interpretacji bo jest za dużo myśli naraz, pomogłabym Ci gdyby było ich mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

1. Czy pan X pójdzie ze mną na wesele ?

As KIER (O)AS TREFL, KRÓL PIK 9 KARO WALET TREFL 10 KIER KRÓL KARO- as kier w normalnej pozycji z asem trefl oznacza spadek, w pierwszych kartach generalnie pokazują się sprawy urzędowe czyli moim zdaniem chodzi tutaj przygotowania do ślubu i w tym wesela, w 9 karo można odnaleźć prezent dawany przez Ciebie lub Was na ślub,a już 10 kier mówi o wspaniałej uroczystości i samym ślubie, no i podróż we dwoje oraz miłe niespodzianki :) moim zdaniem pójdzie z Tobą, ale się zastanawiał czy pójść z Tobą, nie jest do końca przekonany, waha się ale pójdzie

 

2. czy zamieszkam z panem X do końca roku?

 

As kier 9 trefl 9 pik 10 kier 10 karo 9 kier (o)- as kier i 9 trefl oznacza przeprowadzkę, i nowych znajomych :) 9 pik rowniez oznacza przemieszczenie się i załatwianie spraw urzędowych pewnie ze zmianą miejsca zamieszkania, na drodze mogą stanąć małe problemy, ale wszystko ułoży się dobrze więc wygląda na to że zamieszkacie razem ,a kto wie może i dojdzie do ślubu :)

 

3. Czy pan X mnie kocha?

D kier (o) K pik W karo (o) Dama karo 9 trefl (o), 9 pik (o) A trefl, Król karo, 10 kier dama pik (o) 10 trefl Król Kier (o)- troszkę irytuje go twoje niezdecydowanie i to że bywasz kapryśna i złośliwa oraz że brakuje ci konsekwencji w działaniach, sądzi że za mało angażujesz się w uczucia, jakbyś nie pokazywała do końca że Ci na nim zależy i zachowujesz sie troche egoistycznie... oprócz tego coś jeszcze staje na drodze, jakby ktoś coś mieszał, jesteś pewna że można mu ufać, albo czy nie ma wsród swoich przyjacioł kogoś kto nastawiał by go przeciwko Tobie? w kartach pokazuje się też jakby skupienie na pracy... jakby to było dla niego najważniejsze, no a król kier (o) mówi raczej same negatywy... impulsywny,egoista,kłamie, ciągnie go do pieniędzy,lubi skoki w bok... nie wiem jak to wszystko zinterpretować, może po prostu się boi tego zobowiązania żeby nie stracić całkowitej wolności ?

 

nie wiem... nie bierz tego wszystkiego zbyt poważnie... dobrze by było żeby Daffne albo Ciastko sie wypowiedziały lub ktoś kto ma większe doświadczenie, to tylko moje osobiste wywody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dopiero teraz przeczytałam Twoją interpretacje.. już rozumiem czemu tak często pojawiają sie sprawy związane z pracą skoro to Twój szef :P no i to że jesteś świadkiem też wiele tłumaczy z kartami ukazującymi załatwianie spraw urzędowych, a z tą kobietą, może chodzi o jego mame ? przyszła teściowa chyba za Tobą nie przepada i jego nastawia przeciwko Tobie, jest tak ? czekam na weryfikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy pan X pójdzie ze mną na wesele ?

As KIER (O)AS TREFL, KRÓL PIK 9 KARO WALET TREFL 10 KIER KRÓL KARO- as kier w normalnej pozycji z asem trefl oznacza spadek, w pierwszych kartach generalnie pokazują się sprawy urzędowe czyli moim zdaniem chodzi tutaj przygotowania do ślubu i w tym wesela, w 9 karo można odnaleźć prezent dawany przez Ciebie lub Was na ślub,a już 10 kier mówi o wspaniałej uroczystości i samym ślubie, no i podróż we dwoje oraz miłe niespodzianki :) moim zdaniem pójdzie z Tobą, ale się zastanawiał czy pójść z Tobą, nie jest do końca przekonany, waha się ale pójdzie

 

2. czy zamieszkam z panem X do końca roku?

 

As kier 9 trefl 9 pik 10 kier 10 karo 9 kier (o)- as kier i 9 trefl oznacza przeprowadzkę, i nowych znajomych :) 9 pik rowniez oznacza przemieszczenie się i załatwianie spraw urzędowych pewnie ze zmianą miejsca zamieszkania, na drodze mogą stanąć małe problemy, ale wszystko ułoży się dobrze więc wygląda na to że zamieszkacie razem ,a kto wie może i dojdzie do ślubu :)

 

3. Czy pan X mnie kocha?

D kier (o) K pik W karo (o) Dama karo 9 trefl (o), 9 pik (o) A trefl, Król karo, 10 kier dama pik (o) 10 trefl Król Kier (o)- troszkę irytuje go twoje niezdecydowanie i to że bywasz kapryśna i złośliwa oraz że brakuje ci konsekwencji w działaniach, sądzi że za mało angażujesz się w uczucia, jakbyś nie pokazywała do końca że Ci na nim zależy i zachowujesz sie troche egoistycznie... oprócz tego coś jeszcze staje na drodze, jakby ktoś coś mieszał, jesteś pewna że można mu ufać, albo czy nie ma wsród swoich przyjacioł kogoś kto nastawiał by go przeciwko Tobie? w kartach pokazuje się też jakby skupienie na pracy... jakby to było dla niego najważniejsze, no a król kier (o) mówi raczej same negatywy... impulsywny,egoista,kłamie, ciągnie go do pieniędzy,lubi skoki w bok... nie wiem jak to wszystko zinterpretować, może po prostu się boi tego zobowiązania żeby nie stracić całkowitej wolności ?

 

nie wiem... nie bierz tego wszystkiego zbyt poważnie... dobrze by było żeby Daffne albo Ciastko sie wypowiedziały lub ktoś kto ma większe doświadczenie, to tylko moje osobiste wywody

1. ogólnie to zgodził sie isc na wesele i raczej nie może się już wycofać. Myślę ze się wahał ale decyzje podjął od razu.

 

2. dzisiaj przeprowadzałam się ze starego miejsca w nowe ale to nie jest mieszkanie na stałe( mieszkam tu tylko 2 miesiące. Troche problemów było bo musiałam szukac mieszkania baardzo szybko. można w tym widzieć załatwianie spraw urzedowych bo moja siostra nieoczekiwanie podjęła decyzje o za mąż pójściu taka niespodzianka dla domu. Wiec myślę ze raczej tutaj chodzi o to a nie o moje zamążpójście bo pomagam jej w oganianiu spraw wesela.

3. z 1 częścią troche sie zgodzę ale powodem takiego zachowania jest własnie on. Nie moze miec pretensji bo z nas dwojga to ok może jestem emocjonalna ale potrafię zaangażować sie w uczuc ia w jego otoczeniu moga byc koledzy którzy ciagną go do coraz to lepszych wyskoków, dlatego nie jest wierny. Miedzy nami jest karma"(związek karmiczny) odpycha i przyciąga "coś" co jest nie odkryte. nie da się mu ufać bo jest taki jak napisałaś i mysle ze w 100% masz racje ze boi się zaangażować bo straci wolność.

 

dziekuje za odwagę.

jak cos sie zmnieni oczywiscie postaram sie zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz przeczytałam Twoją interpretacje.. już rozumiem czemu tak często pojawiają sie sprawy związane z pracą skoro to Twój szef :P no i to że jesteś świadkiem też wiele tłumaczy z kartami ukazującymi załatwianie spraw urzędowych, a z tą kobietą, może chodzi o jego mame ? przyszła teściowa chyba za Tobą nie przepada i jego nastawia przeciwko Tobie, jest tak ? czekam na weryfikacje

 

może to sprostuje:

Moj szef to facet który żeni się z moja koleżanką z pracy u której jestem świadkiem, taki hmmm biurowy związek ;p)

 

pan X został przez mnie zaproszony na ten ślub, bo chciałabym żeby poznał ludzi z którymi pracuje.

 

mamy pana X nie znam osobiście coś tam o niej słyszałam, ale kto wie może się nie polubimy

nie wiem czy nie może być tak ze to moja mama jest tą damą.. bo ona lubi wtrącać w kogoś życie 3 grosze, a chyba za panem X nie przepada?;)))

 

Dodam jeszcze ze z panem X nie pracuje ani w 1 firmie ani nie zajmujemy się pokrewnymi działami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a kto by przeżył 2 śluby córek w szybkim tempie?

moja sis tydzień temu wyskoczyła ze ślubem a za 2 miesiące ślub.

myślę ze jak ja bym odwaliła tez coś takiego to zawał murowany ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...