Skocz do zawartości

Fryzjer, basen, goły biust, gra...


różyczkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałam sen, że byłam u fryzjera. Nie do końca pamiętam wszystkie szczegóły, ale na pewno miałam długie, piękne włosy, chciałam je uczesać, fryzjer to zrobił, ale był niezadowolony z efektów (pomimo, że mnie się podobało) i przepraszał mnie, że poświęcił mi tak mało czasu. Ja byłam zadowolona. Następnie poszłam na basen, było tam sporo znajomych i mój mąż, byli pijani i kłóciłam się z mężem, po czym uciekłam i trafiłam na jednego z dobrych kolegów męża, z którym przeprowadziłam rozmowę, wyżaliłam mu się. Po tej rozmowie poszłam do jakiegoś obcego domu. Jego podłoga miała postać gry planszowej. Żeby pozostać niezauważona, musiałam chodzić po zielonych polach, a na czerwonych widzieli mnie wszyscy dookoła. W pomieszczeniach było bardzo ciemno i te kolory było widać tylko pod pewnym kontem. Dodam, że ktoś mi zdjął stanik i przykrył biust prześwitującym, żółtym materiałem i tak musiałam chodzić, co mnie zawstydzało. W pewnym momencie zapaliło się na klatce schodowej światło i zbiegła z nich dziewczyna. Ja się schowałam pod tapczan, na którym ona się położyłam. Nie widziałam jej dokładnie ale nie wiem skąd, wiem że miała na imię Kasia, jakbym ją znała.

 

Bardzo proszę o interpretację. Czy to normalne, że moje sny są takie zawiłe i wielowątkowe? Jak czytam opisy snów innych osób, bo mi się wydaje, że inni tak nie mają.

Edytowane przez różyczkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...