Skocz do zawartości

Statek, pirat, armata, śmierć


Marcin Stańczak

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem kapitanem statku płynąłem jakąś rzeczką okolica wyglądała tak jakbym rzeka znajdowała się za moim domem. Statek płynął spokojnie woda była także spokojna po jakimś czasie wszyscy wysiedli na ląd i statek zaczął przepływać przez jakieś zwężenie i wtedy jakiś facet na drugim brzegu krzyknął że dalej nie popłyniemy przy czym wyglądał jak pirat (coś a'la czarnobrody z piratów z karaibów).

 

Momentalnie statek się odwrócił i przy użyciu wideł wycelowałem potem ten facet zaczął mi mówić że nie dam rady nie zdecyduje się żeby strzelić i kiedy chciałem wystrzelić (przy użyciu jakiegoś przycisku w sterze który też naciskałem za pomocą wideł).

 

W momencie na sekundę przed strzałem nagle punkt się przesunął jakby statek się poruszył i kulą ściąłem koronę akacji kiedy odcięty kawałek spadł facet umarł (były przy nim dwie kobiety) nie było widać krwi ani nie został przyciśnięty potem chodziłem po jakimś labiryncie na pierwszy rzut oka były tam tylko kolumny ale kiedy się podchodziło bliżej pojawiały się drzwi i ściany

Edytowane przez Marcin Stańczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierć i woda kojarzy mi się z życiem, a labirynt to twoja decyzja jaka musisz podjąć każdego dnia ....., i to od ciebie zależny czy trafisz na "drzwi czy na ścianę "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcin

 

z tej strony Jacek. Oto co pomyślałem: statek (osobiście nigdy mi się nie śnił, że nim płynąłem) ma to do siebie, że inaczej niż pojazdy ziemne (pociąg, samochód) może poruszać się w każdą stronę, w dowolnej chwili może zmienić kierunek płynięcia bez względu na drogę lub tory. Może także dryfować z wyłączonym silnikiem (co na lądzie się nie zdarza) czyli pozwalać się unosić temu co akurat się dzieję.

 

"wysiądnięcie na ląd" to proces stabilizacji kiedy będziesz musiał podjąć decyzję, by mieć konkretny, mocno stojący na ziemi zamysł co do jakiejś sprawy. Ktoś będzie Cię od tego odciągał, a Ty w ostatniej chwili zmienisz zamiar (albo zostaniesz do tego zmuszony) i nie wszystko będzie po Twojej myśli (pudłujesz we śnie).

 

Labirynt po tym, jako symbol znalezienia się w niejasnej sytuacji. Będziesz musiał sam przemyśleć (labirynt - samotnia) co masz dalej robić.

 

P.S. radzę poprawić post (opcja edytuj) i dodaj akapity, by był bardziej czytelny. Weź przykład z tego jak ja napisałem własny post.

pozdrawiam Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...