Jump to content

Horoskop Majów - Koral


Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Koral 1 XII - 20 XII

 

Koral cieszy się doskonałą kondycją fizyczną i pogodą ducha. Wiecznie uśmiechnięty i rubaszny, żyje dniem dzisiejszym. To uparty optymista, nie dopuszcza do siebie myśli, że przyszłość może przynieść coś złego. Trzeba przyznać, iż los sprzyja Koralowi, ale i on nie gryzie się kłopotami. Nie umie rozpamiętywać porażek; jeśli coś się nie udało, przerzuca się na inny pomysł. Jest lekkomyślny i lubi ryzykować. Jego żywioł to trochę zwariowane i bardzo urozmaicone życie. Koral nie zastanawia się, jest spontaniczny i impulsywny. Podejmuje decyzje w ułamku sekundy, bez oceny sytuacji. Nie wie, co to rozsądek, czy choćby refleksja, on po prostu pędzi przed siebie! Fascynują go wszelkie nowinki. Lubi komfortowe, pełne przyjemności życie, nie nadaje się na ascetę. Jeżeli sam nie potrafi zapewnić sobie dostatku, bez skrupułów korzysta z czyjegoś majątku. Wprasza się na obiadki, nie zapowiedziany wpada do przyjaciół na działkę, a właścicieli jachtu zapewnia, iż jest doskonałym sternikiem. Wielu ludzi chętnie spotyka się z nim, gdyż jest atrakcyjnym gościem. Przede wszystkim nie narzeka, a to rzadka zaleta w naszych czasach. Koral jest życzliwy, choć nie potrafi współczuć. Trudno się temu dziwić, skoro nie przejmuje się nawet własnymi kłopotami. Nie lubi się przepracowywać, ale szuka zajęć ruchliwych, wymagających szerokich kontaktów i wyjazdów. Inny rodzaj pracy wywołuje tylko ziewanie. Uważa, iż pieniądze są po to, by je wydawać, więc często w jego portfelu gwiżdże wiatr. Ma żyłkę hazardzisty i sporo szczęścia do wygranych. Często "dorabia" do pensji pokerem albo ruletką. Miłość w wykonaniu Korala to raczej poryw temperamentu. Fruwa z kwiatka na kwiatek, flirtuje i porzuca kogoś bez wyrzutów sumienia. Po ślubie nie zmienia przyzwyczajeń, więc związek zawarty "na całe życie" rozpada się po roku. Kobieta jest próżna, odważna i atrakcyjna, lubi zdobywać męskie serca. Chce, by otaczał ją wianuszek adoratorów; rywalki eliminuje bezlitośnie. Mąż powinien dużo zarabiać - na zachcianki pani Koral i... służącą. Dla dzieci jest serdeczna, ale dla własnej wygody szybko je usamodzielnia. Mały Koral to typowe żywe srebro, odważny rozrabiaka, trudno go utemperować. Jest prowodyrem większości szkolnych awantur.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Majów

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Osoba spod tego znaku żyje dniem dzisiejszym, wciąż wierzy w uśmiech losu. Lubi ryzykować i nie rozpamiętuje porażek, jeśli coś się nie uda, przerzuca się wtedy na inny pomysł. Prowadzi urozmaicone i zwariowane życie, działa impulsywnie i bez zastanowienia. Fascynują go wszelkie nowinki. Lubi komfortowe, pełne przyjemności życie, jeśli nie może zapewnić sobie wygód korzysta z czyjegoś majątku. Koral jest życzliwy, choć nie potrafi współczuć, sam nie przejmuje się nawet własnymi kłopotami. Szuka pracy wymagającej nieustannej aktywności i kontaktów z innymi. Uważa, iż pieniądze są po to, by je wydawać, więc często jego portfel świeci pustką. Ma za to wyjątkowe szczęście w grach hazardowych. W miłości jest porywczy i pełen temperamentu, nie angażuje się jednak głęboko, gdyż woli przelotny flirt. Po ślubie nie zmienia przyzwyczajeń, więc związek zawarty "na całe życie" rozpada się po roku. Kobieta jest atrakcyjna, próżna i lubi kiedy otacza ją wianuszek adoratorów.

 

Źródło - MAGIA - HOROSKOP MAJÓW

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Weseli ryzykanci - to w skrócie określenie KORALI. Są to wieczni optymiści o żywym usposobieniu i z poczuciem humoru. Nie potrafią długo się czymś przejmować. Wyrzucają z pamięci sprawy przykre. Postępują w życiu dość ryzykownie, ale i szczęśliwie. Mają bowiem rzeczywiście dużo szczęścia! Zdrowi i ruchliwi, chętnie podróżują, zmieniają miejsce pobytu, mają mnóstwo przeróżnych znajomych. Nie zawsze wychodzi im to na dobre, bo takie znajomości bez selekcji mogą czasem sprawić spore kłopoty, ale KORALE z ich szczęściem jakoś bezkonfliktowo idą przez życie, mimo tej gromady znajomych i znajomków...

KORALE nie należą do osób przesadnie pracowitych. Chyba, że znajdą sobie zajęcie, gdzie będą spotykać coraz to nowych ludzi i będą dużo podróżować. KORALE lubią przyrodę, chętnie przebywają na powietrzu, uprawiają sporty i dochodzą w nich do wcale niezłych wyników.

Kochliwe, chętnie zmieniają obiekty uczuć; ich życie to nie jeden romans, a zbiór wielu romansów. Kiedyś mówiono o nich motyle, bo fruwają z kwiatka na kwiatek. Z powodu takiej natury nie mają szczęścia w małżeństwie, ich związki są nietrwałe, ale nie przeżywają tego zbyt dramatycznie. Odlatują do następnego kwiatka.

KORALE powinny też pamiętać o swojej skłonności do hazardu i mieć się na baczności. Ta niebezpieczna żyłka może ich sprowadzić na manowce, gdy pozwolą jej na za wiele.

 

:oczko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Koral

Koral przychodzi na świat między 1 a 20 grudnia.

 

I bardzo mu się w tym miejscu podoba. Już od kolebki intensywnie i odważnie bada swoje otoczenie i we wszystkich dziedzinach robi szybkie postępy. Jest sprytny, zaradny i inteligentny. Uczy się błyskawicznie i do tego świetnie się bawi. To spontaniczny i wesoły człowiek. Niezwykle serdeczny i czarujący, w mig zdobywa sympatię i zaufanie innych ludzi. Nawet tych zupełnie obcych.

 

Nie jest wzorem powagi ani rozsądku, wręcz przeciwnie – często w życiu ryzykuje i improwizuje, śmieszy, tumani, przestrasza… A i tak wszyscy patrzą na niego z podziwem i szacunkiem – po prostu im imponuje. Swoim optymizmem i poczuciem humoru potrafi zarazić najbardziej pochmurne towarzystwo.

 

Nigdy nie narzeka i nie lamentuje, nikomu źle nie życzy. Nie rozpamiętuje żalów, nie dusi urazów, nie knuje po cichu zemsty. A w potrzebie zawsze wesprze i wyświadczy przysługę. Jednym słowem dusza człowiek. Nie sposób się na niego gniewać, jemu się wybacza wszystkie grzechy oraz przewinienia, a potrafi mieć ich na swoim koncie całkiem, całkiem sporo…

Jest z natury wiecznym optymistą, a życie traktuje jak cudowną zabawę lub przygodę. Korzysta więc z niego, ile się da i jak się da. Lubi ryzykować, prowokować i kusić. Zwłaszcza los. Nie boi się porażek, bo się nimi nie przejmuje. Ot, po prostu taki charakter. Każde zaś niepowodzenie w sobie tylko znany, tajemniczy sposób umie przekuć w sukces.

 

W każdym razie tak to wszystkim przedstawia w swoich barwnych opowieściach. Lubi komfort i dostatek, nie żałuje sobie żadnych przyjemności. A jeśli go na nie nie stać (co zdarza się dość często), bez żenady korzysta z cudzej uprzejmości. A inni jeszcze cieszą się, że mogli go wspomóc. Nie gardzi też hazardem, ale, o dziwo, więcej na nim zyskuje, aniżeli traci.

 

Jeśli nawet wyda majątek na swoje zachcianki, innym też nie pożałuje. Jest szczodry i bezinteresowny, więc w jego portfelu często wieje pustką. Nie ma w sobie nic z podstępnego lisa. Bywa raczej łatwowierny, czasem wręcz naiwny. A przez życie idzie z odkrytą przyłbicą i podniesioną głową.

 

Koral to człowiek wszechstronnie uzdolniony, ma szeroką wiedzę i jeszcze większe doświadczenie. Nie brakuje mu różnych zdolności. Pasjonuje się sportem i polityką, interesują go religie i obce kultury. Jest otwarty na wszelkie nowinki, idzie z postępem i ceni nowoczesność.

 

Nie przywiązuje się do tradycji ani do poglądów. Ciągle poszukuje nowej wiedzy, poszerza swoje horyzonty i z pasją się rozwija. Jest kompanem dla każdego, od kloszarda do prezesa. Z każdym umie porozmawiać, z każdym znajdzie wspólny język. Zna się na wielu rzeczach, a jak czegoś nie wie, to zaimprowizuje. I wychodzi mu to doskonale.

 

Żywiołem tego klejnotu jest ruch i aktywność. Dlatego na jednym miejscu długo nie posiedzi. Gna wciąż do przodu, a im szybciej, tym wspanialej. Pociąga go to, co nieznane. Lubi się ścigać, najlepiej ze sobą. Niezdrowej rywalizacji wręcz nie toleruje.

 

Lubi zwracać na siebie uwagę, jednak do pyszałków nie należy, nie jest też egocentrykiem. Ma duży szacunek dla ludzi, a jeszcze większy dla zwierząt. Często się wymądrza i poucza innych, ale słucha też autorytetów, nie boi się krytyki.

 

To urodzony romantyk i idealista. Nie znosi sztuczności, efekciarstwa i bufonady. Unika jak ognia podlizuchów i fałszywych przyjaciół. Oburza go ludzka podłość, wyzysk i niesprawiedliwość. Zawsze staje po stronie słabszych oraz broni prawdy.

 

Erotyczne zainteresowania Korala są dość wszechstronne, z możliwościami bywa różnie. Choć do słabeuszy nie należy, jego sprawność fizyczna ma swoje granice. I nie wszystko, co w nadmiarze (a seks uwielbia w każdej postaci) mu służy. Koral znany jest także ze słabości do dobrego jedzenia, w dodatku obficie zakrapianego.

 

W konsekwencji czego grożą mu problemy z wątrobą i wysokie ciśnienie. W partnerstwie nie zawsze się sprawdza. Choć bywa po uszy zakochany, woli pozostać wolny. Jego dążenie do niezależności jest więc przyczyną szybko kończących się związków. Mimo uczuciowych porażek wciąż jest z siebie zadowolony i od nowa rusza na podbój.

 

(Barbay Hill „Horoskopy i psychozabawy”)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...