Jump to content
xasmín

Czy to ma związek z wcześniejszym wcieleniem?

Recommended Posts

xasmín

Witam, w końcu postanowiłam założyć tutaj konto, ponieważ widzę, że jest sporo osób, które interesują się takimi rzeczami jak ja, a prywatnie nie znam takich osób, więc zacznę pisać to co nurtuje mnie od wielu lat. Kiedy byłam dzieckiem zawsze powtarzałam, że muszę mieszkać w Niemczech, że to mój kraj itd. później zaczęłam w szkole podstawowej uczyć się tego języka i co? Mówiłam takim akcentem, że moja nauczycielka była w wielkim szoku,potrafiłam sama z niczego tworzyć jakieś słowa i z biegiem lat udałam się na wycieczkę do stolicy tego kraju i kiedy tylko byłam w centrum miasta nagle zaczęłam się dziwnie czuć, towarzyszyła mi znajoma, a ja zaczęłam ją prowadzić, tak jakbym wiedziała sama z siebie gdzie co się znajduje, wszystko wydawało mi się znajome, po prostu czułam gdzie musimy iść i nagle to uczucie jakby coś się tutaj wydarzyło, bardzo ważnego dla mnie ale za żadne skarby świata nie mogłam sobie przypomnieć co do Polski wracałam niechętnie miałam aż łzy w oczach, później byłam jeszcze w innym mieście również w tym kraju, a tam za to czuje się jak w domu( Bywam w Niemczech często ale tylko w tych 2 miastach czuje coś niezwykłego) Myślicie, że to może mieć coś wspólnego z moim poprzednim wcieleniem? Ja czuje, że powinnam tam zamieszkać, bo w Polsce czuje się bardzo obco. Co o tym myślicie i czy poza hipnozą są jeszcze jakieś metody na sprawdzenie tego wszystkiego? To bardzo dla mnie ważne

Guest Daffne

Metodą hipnozy można sprawdzić, ale możesz też zwracać uwagę na specyfikę snów, które też czasem przedstawić potrafią historię poprzedniego wcielenia. Bardzo możliwe, że kiedyś byłaś i żyłaś w Niemczech, ale to nijak nie można potwierdzić na 100 % :bezradny:

Pozdrawiam