Jump to content
Pasiv

Oferuje darmowy przekaz reiki na odleglosc

Recommended Posts

Pasiv

Witam , niedawno ukonczylem II stopień REIKI . Szukam osob ktore szukajac pomocy w uleczeniu siebie , fizycznie i psychicznie . Chetne osoby prosze o kontakt na [email protected] . Oczywiscie moja pomoc jest darmowa .

Caliel

Chetnie dolacze ;) jako biorca;)

Guest lopses

..............................................

Edited by lopses

Guest lopses

Czyli nie ma jakiegoś stowarzyszenia/cechu czuwającego nad wydawaniem dyplomów?

Trida
Czyli nie ma jakiegoś stowarzyszenia/cechu czuwającego nad wydawaniem dyplomów?

Nie ^_^

Seid

Nie ma. Każdy mistrz sam decyduje o tym kogo inicjuje i sam wydaje stosowne dyplomy.

Guest lopses

T.................................

Edited by lopses

Seid

Skoro miał dyplomy to najprawdopodobniej był mistrzem tak jak twierdził :> Obecnie zostanie mistrzem Reiki nie wymaga wiele zachodu, mistrzów jest coraz więcej i tak naprawdę nikt nie wie ilu ich w Polsce dokładnie jest.

Nie ma też żadnego stowarzyszenia czy innej jednostki, która wydawałaby dyplomy, pilnowała czy kursy trzymają poziom itd.

Trida

Teraz trzeba mieć po prostu pieniądze (i tak niewielkie) by zostać Mistrzem ;)

Guest lopses

....................... :torreador:

Edited by lopses

murhaaja

A czy mogę prosić o taki przekaz dla mojego siostrzeńca? Noworodek, w bardzo ciężkim stanie

murhaaja

Dobrze, dziękuję. Staram się nie panikować. Pewnie sama wiesz, jak to cholernie ciężkie, bo póki co tylko siedzimy i czekamy, i najprawdopodobniej do jutra wieczora albo wtorku rano na pierwsze informacje musimy czekać. Nie chcę w żadnym stopniu zaszkodzić małemu, tylko mnie szlag trafia, że sama nic nie mogę zrobić

murhaaja

Staram się jak mogę. Ciągle na zmianę powtarzam w myślach, że mały jest już z nami w domu, całkowicie zdrowy, albo wyobrażam sobie, że przesyłam mu tyle dobrej energii ile mogę. Ciągle mu powtarzam w myślach, że jest silny i musi walczyć, bo jego imię zobowiązuje i u nas w rodzinie wszyscy są raczej szczęściarzami jeśli chodzi o sprawy zdrowotne, więc i on na pewno ma tyle sił aby sobie poradzić. Mam nadzieję, że to go choć trochę wzmacnia. Wszyscy w rodzinie staramy się głośno mówić tylko dobrze, żeby nie denerwować siostry, choć wiadomo, że po cichu każdy umiera z nerwów. Znajomi ciągle mi mówię, że będzie dobrze i nie ma innej opcji. Staram się wierzyć, że nasza nadzieja/wiara pomaga.

murhaaja

Mówisz, że to ma taki duży wpływ? Nie chcę na siłę programować, ale tak wmawiam sobie i wszystkim, bo potrzebujemy pocieszenia.

Casstiel

Jeśli to dalej aktualne to ja chętnie przyjąłbym nauki o reiki. Radość sprawiłyby mi nawet polecenie książek, które wprowadzają i rozjaśniają ten temat. :)

bozenat

Serdecznie zapraszam na darmowe przekazy energii Reiki.Przekazy są raz w miesiącu od 22:00 do 22:30 czasu polskiego

aktualne daty sa zawsze na stronie Polecamy zapoznać się z regulaminem

Pozdrawiam wszystkich ciepło zycząc wspaniałego dnia.

Edited by bozenat

Allan36

Również podpinam się do tego tematu, mam stosowne dyplomy potwierdzające ukończenie 2 stopnia inicjacji w Reiki. Oferuje darmowe przekazy, dla osób naprawde potrzebujących w konkretnych sytuacjach pomocy energetycznej. Pozdrawiam ciepło :)