Skocz do zawartości

Najlepsza data na założenie własnej działalności gospodarczej


LegaleQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tuż po wczasach (11.08) zamierzam otworzyć własną działalność gospodarczą, która będzie dotyczyła handlu (gastronomia). Chciałbym abyście pomogli mi wybrać najodpowiedniejszą datę, która miała by wibrację sukcesu. Myślałem o 21.08, lecz jest to pełnia... Jeżeli komuś do liczenia będzie potrzebna moja data urodzenia 18.11.1993 = 33 = 6. Nazwę firmy celuje w numerologiczną 3, która sprzyja tego typu działalnością. Liczę na jakieś podpowiedzi i odpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja

a może być 23.08? 23 to jest szczęśliwa liczba, będzie wibrować poztywnie i jest liczbą działania a wynik to 1 więc też może przynieść potrzebną energię na rozwój firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzień dobry,

 

poprosiłem o pomoc w ustaleniu najkorzystniejszej daty na rozpoczęcie działalności w dziale Astrologia, a przy okazji korzystam z istniejącego wątku i proszę o pomoc w ustaleniu najkorzystniejszej daty pod względem numerologicznym. Muszę rozpocząć działalność do 14 grudnia, sądzię, że z uwagi na charakter działalności najlepsza byłaby wibracja dnia 1 ale... jestem numerologiczną 11 i zastanawiam się czy data o wibracji 11 była dobra jako, że przedsięwzięcie to internetowy portal, o charakterze technologicznym w branży motoryzacyjnej. proszę o pomoc w doborze daty rozpoczęcia działalności oraz odpowiedź na pytanie jaka data będzie najkorzystniejsza do założenia konta bankowego dla firmy ??

 

Serdeczne pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trida, dziękuję za odpowiedź, zadałem pytanie w dziale Astrologia celowo, bo numerologiczna wibracja daty rozpoczęcia działalności chyba nie gwarantuje, że astrologicznie ta data będzie również korzystna, czy się mylę.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ja równiez się zastanawiam nad datą. Podpisałam umowę najmu lokalu 1.12.2013 co daje numerologiczną 1, nazwę restauracji wycelowałam w 6 ,ale mam kłopot z wymyśleniem nazwy firmy, chciałabym żeby to była numerologiczna 1 , no i jeszcze zostaje mi data założenia firmy.... nie wiem na kiedy ją obrać :/ na pewno w okolicach stycznia, lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Triado jeśli pot był do mnie to bardzo dziękuje lecz nie wyrobię na końcówke grudnia niestety. Wszystko zależy od prac remontowych, firmę założę już jak będę mieć wszystko gotowe bo tak jest korzystniej finansowo, teraz nie muszę płacić ZUSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie byłem pewny komu odpowiadasz :) 12.12.2013 posiada wibrację dnia 3, w sumie 3-ka dobrze rokuje mediom i wszelkim pracom, które służą komunikowaniu sie między ludźmi ale z uwagi na innowacyjną tematykę doskonała byłaby 1 czyli 10.12.2013, zwłaszcza, ze projekt ma być początkiem szerszego projektu technologicznego, natomiast ciekawy jestem daty 11.12.2013 ponieważ daje wibrację 11...

 

A jak się ma Astrologia do Numerologii w dniu, który zaproponowałaś.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to element, który wskazuje na negatywny aspekt, dziękuję za wyjaśnienie ale są też inne elementy decydujące o korzystnej dacie i godzinie, czy możesz wyrazić swoje zdanie w tej sprawie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijając dni, w których wystepuje pusty bieg księżyca można wyliczyć z pozostałych datę korzystna dla ciebie samego biorąc pod uwagę zarówno twoja date urodzenia jak i rodzaj działalności. Nie każda bowiem będzie korzystna w danym dniu. Tyle ja sie dowiedziałam mając ten sam dylemat co ty :)

O reszte wyjasnień czy wyliczen musisz juz prosic osoby, które w tym siedza i potrafia te wszystkie czynniki zebrac w calośc z korzyścia dla Ciebie.

Powodzenia

 

Rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem, że pusty obieg księzycą będzie wystepował 12.12.2013 między 16.30 a 21.40 więc po godzinach otwarcia urzędów... Co Ty na to ?

Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu -Czytelnia - Pusty bieg Księżyca - Pusty Bieg Księżyca w 2013 roku

 

A to ciekawe...bo ten dzien akurat to pusty bieg ksieżyca i nie powinno sie wtedy niczego rozpoczynac a juz zwłaszcza zakładac działalnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...