Skocz do zawartości

sny mamuśki (Wózek, porwanie, biały samochód + poród)


snoopy222

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama miała ostatnio 2 sny. Proszę o pomoc w interpretacj

 

Ja miałam 5 lat, moi rodzice chcieli isc ze mną do hipermarketu. ja pchałam przed sobą jakiś wózek dla lalek, nagle ten wózek zaczął mi uciekać. Przejeżdżał pod samochodami. Mi rodzice powiedzieli ze powinnam dogonić ten wózek, a jko że zatrzymał sie na jakimś murku to od razu za nim pobiegłam. Jednak w momencie gdy stanęłam przy przejsciu dla pieszych podjechał do mnie biały samochód, i zostałam porwana.

 

Kolejny sen jest krótki i bez wiekszej fabuły. Mama sniła o tym że odbiera mój poród.

 

Czy dobrze sądzę ze w pierwszym śnie mama obawia się "utracenia" swojej małej córeczki. Boi się tego że zbliżam się do wieku kiedy wylatuje sie z gniazda. Czy wózek i biały samochód mogą tutaj symbolizowac własnie moją nową drogę życia? Pasuje mi tutaj też fakt że ja mam w snie 5 lat mimo ze naprawde mam 20.

 

Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji.

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snoopy222, sądzę, że dobrze sądzisz ;)

Dodam tylko, że wózek dla lalek w pierwszym śnie jest symbolem pragnień i celów, które powinnaś realizować - jednak według mnie chodzi tutaj raczej o pragnienia Twojej mamy. Kiedy wózek Ci ucieka rodzice namawiają, abyś go goniła, czyli jest to symbol jej własnych oczekiwań, planów co do Twojego życia. Możliwe, iż Twoja mama przeżyła małe rozczarowanie, bo wózek zatrzymał się na murze, a Ty zostałaś porwana - czyli obrałaś inną drogę (według Twojej mamy nie do końca świadomie).

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...