Skocz do zawartości

Uklad zwycięstwo -klaski


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec pierwsze 3 karty pokazuja mi niebezpieczenstwo !!J karo ,8 karo ,9 pik

4-arta karta glowne zagroznie ,ktorego moge uniknąć dzięki sprytowi i ......krol pik

nastepne trzy karty ,pokazują metody działanie by odwrócić zła passę ...... 10 serce ,dama trefl ,ja kier

Uklad robie na temat nowej pracy !!

 

 

1. niebezpieczeństwo !!J karo ,8 karo ,9 pik

jestem zbyt pewna siebie i nazbyt sie nakręcam na kase ,powinnam bardzo serio podejść do sprawy ,mam szanse zarobić kasę i stać się niezależna finansowo ale ......może sie zdążyć cos niespodziewanego co pokrzykuje mi plany ,powinnam sie trzymać starych układów ?? hmmmm ?? czasowo od 8 dni do 8 tyg .

9 pik – to mroczna karta, która mówi o bezpodstawnej, niczym nieuzasadnionej zazdrości lub

niechęci ze strony człowieka ukazanego przez figurę leżącą obok w rozkładzie. krola pik czyli prawnika ??

 

2. metody działanie by odwrócić zła passę ......krol pik

załatwiać wszystko na poziomie prawa ,czyli żadnej pracy na czarno ??

 

3.metody działanie by odwrócić zła passę ...... 10 serce ,dama trefl ,ja kier

 

Ze co ?? ze powinnam w to wciągnąć mego partnera kierować sie wielkodusznością ,n ie zarabianiem kasy ?? czy moze chodzi ze ten klad stary powinnam kontynuować z kobieta ? ufać mojej intuicji podjąć sie współpracy ale objąć pozycje lidera ??

 

nie muszę dodawać ze, na was liczę jak zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec pierwsze 3 karty pokazuja mi niebezpieczenstwo !!J karo ,8 karo ,9 pik

4-arta karta glowne zagroznie ,ktorego moge uniknąć dzięki sprytowi i ......krol pik

nastepne trzy karty ,pokazują metody działanie by odwrócić zła passę ...... 10 serce ,dama trefl ,ja kier

Uklad robie na temat nowej pracy !!

 

 

1. niebezpieczeństwo !!J karo ,8 karo ,9 pik

jestem zbyt pewna siebie i nazbyt sie nakręcam na kase ,powinnam bardzo serio podejść do sprawy ,mam szanse zarobić kasę i stać się niezależna finansowo ale ......może sie zdążyć cos niespodziewanego co pokrzykuje mi plany ,powinnam sie trzymać starych układów ?? hmmmm ?? czasowo od 8 dni do 8 tyg .

9 pik – to mroczna karta, która mówi o bezpodstawnej, niczym nieuzasadnionej zazdrości lub

niechęci ze strony człowieka ukazanego przez figurę leżącą obok w rozkładzie. krola pik czyli prawnika ?? masz szansę zrealizowac swoje plany fonansowe, ta praca da ci takie możliwości, jednak mogą one ci tak do końca nie wyjść i to przez urząd. Coś ci urzędowo namieszają. Możliwe, że to ten prawnik wchodzi w grę.

 

2. metody działanie by odwrócić zła passę ......krol pik

załatwiać wszystko na poziomie prawa ,czyli żadnej pracy na czarno ?? albo ten prawnik pomoże ci się wyplatac z kłopotów.

 

3.metody działanie by odwrócić zła passę ...... 10 serce ,dama trefl ,ja kier

 

Ze co ?? ze powinnam w to wciągnąć mego partnera kierować sie wielkodusznością ,n ie zarabianiem kasy ?? czy moze chodzi ze ten klad stary powinnam kontynuować z kobieta ? ufać mojej intuicji podjąć sie współpracy ale objąć pozycje lidera ?? ja bym powiedziała, że w tej sprawie pomoże ci mama, albo jakaś bliska ci kobieta z rodziny.

 

nie muszę dodawać ze, na was liczę jak zwykle ;)

 

nie wiem czy dobrze interpretuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...