Jump to content

Proszę o pomoc dla mamy


bandsawyer
 Share

Recommended Posts

Witam! Jakiś rok temu u mojej mamy lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował udar mózgu. Nie zostało to potwierdzone badaniami klinicznymi jak np. MRI, ponieważ cierpi na klaustrofobie I nie wyraziła na badanie zgody. Bardzo silne zawroty głowy spowodowały upadek w pracy, trwały kilka dni. Po tygodniu zauważylismy, że jedno oko uciekło jej do samego rogu oczodołu [wtedy właściwie lekarz orzekł, że zawroty nie są spowodowane zapaleniem ucha tylko lekkim udarem]. Od tamtej pory mama cały czas ma problemy - mam na myśli zawroty - podczas jazdy samochodem, na schodach ruchomych, podczas schylania się etc. Bardzo się boję, że dostanie kolejnego udaru lub umrze.

 

Czy jest jakaś szansa aby pomóc mamie ?

Z gory bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

wszyscy chorzy z udarem mózgu powinni mieć możliwość przeprowadzenia badań diagnostycznych i leczenia. Z tego co pamiętam 70% Leczenie udaru ma na celu jak najszybsze przywrócenie przepływu krwi w obszarze objętym niedokrwieniem. Przeprowadzenie w trybie pilnym chory powinien przeprowadzić badania - " tomografia komputerowa głowy - TK, EKG, badania biochemiczne krwi - hematokryt, leukocytoza, elektrolity, cukier, mocznik, kreatynina, próby wątrobowe, fibrynogen, wskaźnik protrombino wy, czas kaolinowe - kefaliny. ciągu pierwszych 24 godzin, powinno być prowadzone monitorowanie podstawowych czynności życiowych (ciśnienie krwi, EKG, temperatura, " W przypadku twojej mamy powinna mieć badania bez tomografu komputerowego, ale Zosia ma racje " mama powinna wyrazić zgodę na jakakolwiek pomoc,również energetyczną " nie jestem pewna ale Objawy udaru mózgu: niedowład, porażenie mięśni twarzy, ręki, nogi, po jednej stronie ciała; trudności w zrozumieniu słów i wypowiadaniu się; upośledzenie widzenia w jednym lub obu oczach; zaburzenia chodzenia z utratą równowagi i zawrotami głowy; zaburzenia świadomości aż do jej utraty. idz do swojego lekarza powiedz wszystko o mamie co może doradzić/ Podkreśl o tomografie komputerowym. Może coś ci zaproponuje i powie co można zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gość

Mogę zaproponować zabiegi ReiKi ale tylko i wyłącznie za zgodą mamy.Pomijając,ze badania są potrzebne.Wskazana wizyta u neurologa.I to jak najszybciej.Moj mail :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...