Jump to content

Proszę o pomoc dla mamy

bandsawyer
 Share

Recommended Posts

Witam! Jakiś rok temu u mojej mamy lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował udar mózgu. Nie zostało to potwierdzone badaniami klinicznymi jak np. MRI, ponieważ cierpi na klaustrofobie I nie wyraziła na badanie zgody. Bardzo silne zawroty głowy spowodowały upadek w pracy, trwały kilka dni. Po tygodniu zauważylismy, że jedno oko uciekło jej do samego rogu oczodołu [wtedy właściwie lekarz orzekł, że zawroty nie są spowodowane zapaleniem ucha tylko lekkim udarem]. Od tamtej pory mama cały czas ma problemy - mam na myśli zawroty - podczas jazdy samochodem, na schodach ruchomych, podczas schylania się etc. Bardzo się boję, że dostanie kolejnego udaru lub umrze.

Czy jest jakaś szansa aby pomóc mamie ?

Z gory bardzo dziękuję

wszyscy chorzy z udarem mózgu powinni mieć możliwość przeprowadzenia badań diagnostycznych i leczenia. Z tego co pamiętam 70% Leczenie udaru ma na celu jak najszybsze przywrócenie przepływu krwi w obszarze objętym niedokrwieniem. Przeprowadzenie w trybie pilnym chory powinien przeprowadzić badania - " tomografia komputerowa głowy - TK, EKG, badania biochemiczne krwi - hematokryt, leukocytoza, elektrolity, cukier, mocznik, kreatynina, próby wątrobowe, fibrynogen, wskaźnik protrombino wy, czas kaolinowe - kefaliny. ciągu pierwszych 24 godzin, powinno być prowadzone monitorowanie podstawowych czynności życiowych (ciśnienie krwi, EKG, temperatura, " W przypadku twojej mamy powinna mieć badania bez tomografu komputerowego, ale Zosia ma racje " mama powinna wyrazić zgodę na jakakolwiek pomoc,również energetyczną " nie jestem pewna ale Objawy udaru mózgu: niedowład, porażenie mięśni twarzy, ręki, nogi, po jednej stronie ciała; trudności w zrozumieniu słów i wypowiadaniu się; upośledzenie widzenia w jednym lub obu oczach; zaburzenia chodzenia z utratą równowagi i zawrotami głowy; zaburzenia świadomości aż do jej utraty. idz do swojego lekarza powiedz wszystko o mamie co może doradzić/ Podkreśl o tomografie komputerowym. Może coś ci zaproponuje i powie co można zrobić.

Guest Gość

Mogę zaproponować zabiegi ReiKi ale tylko i wyłącznie za zgodą mamy.Pomijając,ze badania są potrzebne.Wskazana wizyta u neurologa.I to jak najszybciej.Moj mail :