Skocz do zawartości

Uzdrawianie drzewa genealogicznego


existence

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chętnie uzdrowię drzewo genealogiczne. To oferuję, a do tego uzdrowienia metodą Roberta DeGrandisa SSJ, potrzebne jest mi imię oraz data urodzenia.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!

:usmiech_na:

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma zostac w tym dziale ?

Albo w sumie masz rację: mogłabyś go przenieść do tego działu z wróżbami? :usmiech_na:

 

To ja będę pierwsza:-)

Czy do końca sierpnia 2013 Dominik się do mnie odezwie.

Aneta

Jasne, że tak, ale musisz uporządkować stanowczo relacje z nim.

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Chcę Cię prosić o pomoc.

Aktualnie szukam pracy. W zasadzie to staram się o pewną posadę i czekam na odpowiedź, którą powinnam uzyskać w przeciągu kilku dni. Chciałabym się dowiedzieć, czy będzie to pozytywna odpowiedź i czy to będzie dla mnie dobra i korzystna praca?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atris, w tym wypadku także musisz się wziąć za siebie, porządnie i mocno. Musisz wystawić konkretne karty na stół i bardzo stanowczo o tym marzyć. Uwierzyć najmocniej, jak tylko się da, w to, że znajdziesz tą pracę. + pokazało mi się, że ta praca jest/będzie związana z Twoją pasją, zainteresowaniami? Jeśli zrobisz tak, jak napisałem, to na pewno ją znajdziesz do końca tegorocznych wakacji.

 

Witaj!

Chcę Cię prosić o pomoc.

Aktualnie szukam pracy. W zasadzie to staram się o pewną posadę i czekam na odpowiedź, którą powinnam uzyskać w przeciągu kilku dni. Chciałabym się dowiedzieć, czy będzie to pozytywna odpowiedź i czy to będzie dla mnie dobra i korzystna praca?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Raczej uzyskasz tą posadę, z tymże - mogą być w tej sprawie jakieś drobne problemy, ale wszystkie, najgorsze przeciwności - już za Tobą. Jeszcze się muszę zapytać: czy ta praca związana jest w jakimkolwiek sensie z nauką?

Jasne! Będzie to dla Ciebie praca pozytywna w 100-u procentach! Materia będzie zaspokojona, Twoja dusza także. I czy to nie będzie przypadkiem praca z dziećmi? Odważę się zapytać: praca w szkole, jako nauczyciel?

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefrete, widać, że teraz są jakieś problemy... Z Twojej winy, bo jesteś przewrażliwiona, ale to minie. Tak, będziecie ponownie razem i czuję, że to będzie długi i szczęśliwy związek. Musisz teraz stać się łagodniejszą i delikatniejszą przede wszystkim DLA SIEBIE, ale i dla swojego partnera. Musisz zregenerować siły, a wszystko wróci do normy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefrete, widać, że teraz są jakieś problemy... Z Twojej winy, bo jesteś przewrażliwiona, ale to minie. Tak, będziecie ponownie razem i czuję, że to będzie długi i szczęśliwy związek. Musisz teraz stać się łagodniejszą i delikatniejszą przede wszystkim DLA SIEBIE, ale i dla swojego partnera. Musisz zregenerować siły, a wszystko wróci do normy!

 

łagodniejszą i delikatniejszą w jakim sensie? piszesz, że czujesz, ze to będzie długi i szczęsliwy związek jak mam to zrozumieć? czyżby chodziło o małżeństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łagodniejsza i delikatniejsza - podałem Ci ogólny przykład, fakt, najwidoczniej sama musisz to zrozumieć. Szczerze mówiąc, to sam nie wiem, jak będzie z tym ślubem...

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnym trzem osobom uzdrowię drzewo genealogicznego metodą Ojca Roberta DeGrandisa SSJ. :icon_smile2: Potrzebna mi imię i datę urodzenia, można podać na PW.

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atris,

 

 

Raczej uzyskasz tą posadę, z tymże - mogą być w tej sprawie jakieś drobne problemy, ale wszystkie, najgorsze przeciwności - już za Tobą. Jeszcze się muszę zapytać: czy ta praca związana jest w jakimkolwiek sensie z nauką?

Jasne! Będzie to dla Ciebie praca pozytywna w 100-u procentach! Materia będzie zaspokojona, Twoja dusza także. I czy to nie będzie przypadkiem praca z dziećmi? Odważę się zapytać: praca w szkole, jako nauczyciel?

 

Witaj ponownie! Ta praca ma być w drukarni w Niemczech, więc może dlatego pokazuje Ci się nauka.

Widziałam Twój post na temat uzdrowień drzew geneaologicznych. Chciałabym Cie prosić o takie uzdrowienie jeśli to oczywiście nie problem. Proszę, ponieważ ostatnio w moim życiu działy się przedziwne rzeczy. Nawet czasem trudno wytłumaczalne. Miałam takie wrażenie, jakbym to nie ja podejmowała pewne decyzje, jakby ktoś kierował moim życiem, pociągał za sznurki. Nie muszę już chyba dodawać, że wszystko się waliło.

Dziękuję za poświęcony czas.

Marta ur. 20.02.1985

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja proszę o uzdrowienie drzewka, zwłaszcza zdrowotnie... :)))) załapię się?

 

Ela, 4.07.1989

z góry dziękuję!

 

p.s. przepraszam, dopiero teraz zauważyłam, że martitt poprosiła przy okazji również o uzdrowienie drzewa... no nic, trudno, prośbę zostawiam, może akurat ;) pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta31, jasne. :wink2:

martitt, okej, okej, jasne, oczyszczę.

O, to być może dlatego pokazała się ta karta. A tam na pewno nie będzie jakiegoś powiązania z dziećmi?

kiddo30, jasne. :usmiech_na:

enke89, nie ma sprawy, uzdrowię. :usmiech_na:

 

To słuchajcie, mam świetny humor, a więc uzdrowię jeszcze drzewa genealogiczne 3 osób! Zajmę się tym wszystkim jutro, a jest ktoś chętny odnośnie wróżby? :usmiech_na:

Edytowane przez existence
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak jest teraz, jest w 100% prawidłowo. Spójrz z zupełnie innej strony... Jednak jeśli chcesz po swojemu, to trochę nietypowo, bo - zacznij prowadzić zdrowy styl życia, bo przez to spodobasz się jemu. Pamiętaj, decyzja należy CAŁKOWICIE do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak jest teraz, jest w 100% prawidłowo. Spójrz z zupełnie innej strony... Jednak jeśli chcesz po swojemu, to trochę nietypowo, bo - zacznij prowadzić zdrowy styl życia, bo przez to spodobasz się jemu. Pamiętaj, decyzja należy CAŁKOWICIE do Ciebie.

Czy ta odpowiedź dotyczy anety31?

Bo nie rozumiem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam wiedzieć czy będziemy razem?a ty piszesz Spójrz z zupełnie innej strony... Jednak jeśli chcesz po swojemu, to trochę nietypowo, bo - zacznij prowadzić zdrowy styl życia, bo przez to spodobasz się jemu. Pamiętaj, decyzja należy CAŁKOWICIE do Ciebie.

Zrozumiałabym gdyby odpowiedz brzmiała tak lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku wyszło, jakie masz możliwości działania. Albo zaczynasz działać (zdrowy styl życia), albo zostaje tak jak jest. Wg kart, tak jak jest obecnie, jest prawidłowo, lepiej, niż byś miała z nim być. A więc: decyzja należy CAŁKOWICIE do Ciebie.

 

Przypominam: czekam jeszcze na 3 osoby do uzdrowienia drzewa genealogicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

existence, tam raczej dzieci nie będzie. Będzie to w prawdzie drukarnia i być może drukują tam coś dla dzieciaków, ale tego na razie nie wiem. Jak będę wiedziała, to napiszę.

Z niecierpliwościa czekam jutra żebyś uzdrowił to moje drzewko:)

Życzę dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

existence, tam raczej dzieci nie będzie. Będzie to w prawdzie drukarnia i być może drukują tam coś dla dzieciaków, ale tego na razie nie wiem. Jak będę wiedziała, to napiszę.

Z niecierpliwościa czekam jutra żebyś uzdrowił to moje drzewko:)

Życzę dobrej nocy!

Hmm, okej. Dziękuję, wzajemnie, dam znać, jak już to zrobię! :serducho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja też poproszę o wróżbę. OD kilku lat przyjaźniłam się z pewną wróżką znaną w moim mieście, jednak okazało się, że przyjaźń była raczej jednostronna, odkąd wyjechałam kontakt się urwał zupełnie, a ona nawet telefonów nie odbiera. Poszłam też dwa lub trzy razy do innej...dość dosadnie rozpostarła nade mną wizję beznadziejnego życia i miliona kłopotów z rzuconą klątwą na moją osobę... chciałabym wiedzieć czy wyjdę z problemów finansowych i kiedy oraz czy jest sens powrotu do byłego męża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Existence, a mówił Ci ktoś kiedyś, że wróżąc komuś bierzesz odpowiedzialność za jego los? :)

Jesteś doświadczona we wróżbach itd.? Bo z tego co widzę z postów jesteś dopiero początkująca i chcesz poćwiczyć? :) To nie jest żaden atak z mojej strony, ale jestem po prostu ciekawy... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Existence, a mówił Ci ktoś kiedyś, że wróżąc komuś bierzesz odpowiedzialność za jego los? :)

Jesteś doświadczona we wróżbach itd.? Bo z tego co widzę z postów jesteś dopiero początkująca i chcesz poćwiczyć? :) To nie jest żaden atak z mojej strony, ale jestem po prostu ciekawy... ^^

 

tutaj muszę zaprotestować trochę. tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za swój los :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Existence, a mówił Ci ktoś kiedyś, że wróżąc komuś bierzesz odpowiedzialność za jego los? :)

Jesteś doświadczona we wróżbach itd.? Bo z tego co widzę z postów jesteś dopiero początkująca i chcesz poćwiczyć? :) To nie jest żaden atak z mojej strony, ale jestem po prostu ciekawy... ^^

Heh, tak to jest jak się czyta czyjeś posty. Fakt, jestem doświadczonA!

A co, jakieś niezgodności odnośnie mojej wróżby? Nie, ja nie ponoszę jakiejkolwiek odpowiedzialności za czyjeś życie. Nie, nie jestem doświadczony we wróżbiarstwie, to są takie moje poważniejsze początki, ale sam nie wiem, czy na pewno będę wróżył... Jeszcze dodam: ja tylko sugeruję, mówię to, co widzę, przecież napisałem, że robimy tak, jak CHCEMY, to jest tylko jakaś wskazówka. :usmiech_na:

Inaczej jest w przypadku uzdrawiania drzewa genealogicznego - biorę wtedy na siebie całkowicie odpowiedzialność. Chociaż i tak nie stanie się nic złego, na pewno to nie zaszkodzi...

Dobra, zadecydowałem. Rezygnuję na razie z wróżenia, zajmę się uzdrawianiem drzewa genealogicznego...

 

Ok, to ja też poproszę o wróżbę. OD kilku lat przyjaźniłam się z pewną wróżką znaną w moim mieście, jednak okazało się, że przyjaźń była raczej jednostronna, odkąd wyjechałam kontakt się urwał zupełnie, a ona nawet telefonów nie odbiera. Poszłam też dwa lub trzy razy do innej...dość dosadnie rozpostarła nade mną wizję beznadziejnego życia i miliona kłopotów z rzuconą klątwą na moją osobę... chciałabym wiedzieć czy wyjdę z problemów finansowych i kiedy oraz czy jest sens powrotu do byłego męża.

Kochana, jak widać, na razie rezygnuję z wróżenia... :usmiech_na: A nie chciałabyś uzdrowienia drzewa genealogicznego?

+ od tego momentu uzdrowię drzewo genealogicznego każdej osoby, bo to jest tylko w moim 'menu', potrzebne mi imię i data urodzenia. :usmiech_na:

Edytowane przez existence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wątek niebawem zmieni nazwę, bo już nie wróżę.

Jest jeszcze ktoś chętny do uzdrowienia drzewa? Czekam jeszcze kilkanaście minut. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...