Jump to content
Sign in to follow this  
kamii1303

Lipiec

Recommended Posts

kamii1303

Lilia wodna 02.07-12.07

 

Nie uznaje prostych odpowiedzi, rozwiązań i prawd. Lubi kluczyć, zawile odpowiadać, mijać się z prawdą i błądzić. Nigdy nie odpowie szczerze na temat własnych oszczędności i dochodów. Winy swych porażek dopatruje się tylko w czynnikach zewnętrznych nie przyznając się do własnych błędów. Zawsze ma tysiące przeciwności na swej drodze - jak nikt inny. Jest mało zdecydowana i niekonsekwentna. Gdy coś osiągnie lub zdobędzie, za wszelką cenę będzie się starała utrzymać to przy sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kamii1303

Fiołek 13.07-23.07

 

Nie będzie miał nic wspólnego z czymś, co związane jest z ryzykiem lub hazardem. Przez świat idzie prosto i ściśle wytyczonymi ścieżkami. Każdą decyzję przemyśli i jeśli bilans zysków i strat przeważy choć trochę w stronę strat nie będzie ryzykował. Bacznie obserwuje innych i chętnie wyciąga wnioski z ich błędów, by samemu ustrzec się od pomyłek. Lubi wspominać przeszłość i oglądać przedmioty związane z przeszłością. Ceni sobie nade wszystko kontakty z członkami rodziny, nawet tymi dalekimi. Dom jest dla fiołków ostoją bezpieczeństwa . Dla dzieci są wspaniałymi rodzicami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kamii1303

Dzika róża 24.07-02.08

Pasjonuje ją hulaszcze życie związane z ryzykiem i niewiadomą. Uwielbia bankiety i przyjęcia, na które zaprasza mnóstwo ludzi nawet całkiem przypadkowych. Rozrywki i prezenty pochłaniają jej znaczną cześć dochodów, ale zawsze znajdzie sposób by zdobyć dodatkowe pieniądze. Lubiana przez otoczenie za swą fantazję i pomysłowość. Nie myśli o przyszłości, żyje dniem dzisiejszym. Dopomina się o komplementy i dowody sympatii. Jest niesłychanie atrakcyjna i cieszy się wielkim powodzeniem u płci przeciwnej. W grach liczbowych ma duże szczęście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

LILIA WODNA 2.07-12.07

 

Lilie wodne wiodą życie, które ktoś inny uznałby za trudne i wymagające wiele - niepotrzebnego - wysiłku. Ludzie spod tego znaku jednak inaczej nie potrafią. Pełni wątpliwości, wycofują się niekiedy w pół drogi. Innym razem sami komplikują sobie proste sprawy. Zawsze niepotrzebnie tracą czas i energię. Ale efekty ich działań, o ile takowe się pojawią, bywają godne zazdrości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

FIOŁEK 13.07-23.07

 

Nieśmiały. Pełen wątpliwości. Czasem wręcz tchórzliwy. Taki jest Fiołek - wrażliwy, nieco przeczulony na swoim punkcie, niechętnie podejmujący jakiekolwiek ryzyko. Nade wszystko ceni spokój, to, co zna, co jest dla niego codziennością. Dlatego może być wspaniałym kandydatem dla partnera szukającego stabilizacji, a jednocześnie potrafiącego dać Fiołkowi oparcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

DZIKA RÓŻA 24.07-2.08

 

Natura trochę - nomen omen - dzika. Lubiąca mocne efekty, intensywne życie, zmieniające się doznania. Błyszczy w towarzystwie, uwielbia zabawy, najlepiej ekskluzywne. Potrafi podjąć ryzyko, dla samej przyjemności i wrażenia, jakie może wywołać u przyjaciół. Ale prawie zawsze los jej sprzyja, co umacnia ją w wierze w swoje możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...