Jump to content
lola21

moje planety w XII domu w Lwie

Recommended Posts

lola21

Witam,

co mogą oznaczać te planety w XII domu? Czy jestem skazana na samotność? Bardzo cenie sobie wolność fizyczną i psychiczną, ale myślę, że w związku równie dobrze bym się odnalazła, ale z tego co widze to jednak chyba nie jest mi dane... Możliwe, że jednak źle interpretuje mój kosmogram..

Aleksandra, ur 01.08.1992, 06.55 (AM) w Przemyślu w razie jakby ktoś zechciał rzucić okiem.

z góry serdecznie dziękuje za objaśnienie :)

12house

Tutaj jest pewność siebie, aczkolwiek przy jednoczesnym pozbawieniu dystansu do siebie i sytuacji, a zatem w końcu zaczyna się skrywanie swojej prawdziwej natury lub przejawianiu za każdym razem trochę innej osobowości w zależności od okoliczności...co można określić darem rozumienia głębokich prawd o człowieku. W domu I Księżyc kon. Jowisz w Pannie, czyli osoba na pozór optymistyczna, emocjonalna ale przy tym krytyczna. Tutaj jest wolność bycia kim chcesz w życiu tylko być, lecz żeby z tej wolności skorzystać potrzebny jest wysoki rozwój samoświadomości i konfrontowanie się z rzeczywistością a nie uciekanie od niej i izolowanie się.

lola21

Serdecznie dziękuję :) mogłbyś przedstawić mi moją sferę uczuciową? jak inni mnie odbierają, itp.? :)

Gwiazdologia

Kluczowy jest Pluton w dole horoskopu, to zawsze działa jak trucizna z opóźnionym zapłonem. Źródło zawsze jedno i to same: rodzina, albo przeszłość. Zalecane otwarcie się, mówienie o swoich przeżyciach. W formie artystycznej, pisarskiej, psychoterapeutycznej. Cokolwiek. Jest to sprawa najwyższej wagi, jeśli jest mocne przywiązanie do jakiejś osoby, to trzeba ten problem przerobić. Jeśli problem nie zostanie przerobiony, grożą w przyszłości toksyczne związki, bazujące na takich wartościach jak zniewolenie (materialne, albo psychiczne) lub też władza (pieniądz, albo znaczenie). Oczywiście te atrybuty mogą początkowo wydać się miłe, np może się powodzić finansowo, albo pojawi się duże powodzenie, ale jeśli jest poczucie istnienia "kolca" w środku serca/duszy/przeszłości, proszę ten kolec wyjąć!

Ja zresztą nie muszę tutaj emancypować tej rany, po prostu jest to w Tobie, takie poczucie wewnętrznego stanu, rozliczenie się z przeszłością. Jeśli oczyściłaś się, żeby rozpocząć nowe, lepsze życie, to w porządku. To jest przyzwoity dobry horoskop, tylko proszę, zwróć na to uwagę.

Pzdr.

lola21

Chciałabym się dowiedzieć, jak wyglada możliwość pracy za granicą? Czy to dobry pomysl, czy jjest to prawdopodobne w moim przypadku?

Jak sprawa przedstawia się w sferze zawodowej, finansowej?

z góry bardzo dziękuję :)

Gwiazdologia

Proszę nie dziękować z góry, tylko odnieść się do mojej poprzedniej wypowiedzi :chatownik_na:

Na razie widzę sześć pytań (we wszystkich wątkach) i zero tzw feedbacku. A to ważne dla astrologa, by wiedział, czy nie błądzi, interpretując. Uświadamiając kogoś, uczymy się na własnych sukcesach i porażkach :)