Skocz do zawartości

Była mojego chłopaka, której nigdy nie poznałam i dużo nienawiści, złości


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Przez cały sen śniła mi się była mojego chłopaka, której nawet nigdy nie poznałam (ale wiem jak wygląda) :/ Potrafiłam się kilka razy obudzić ze snu, bo dzwonił budzik, a potem ten sen znowu powracał i toczył się dalej, co za masakra ://

 

Akcja snu rozgrywała się w domu mojej babci (w którym kiedyś mieszkałam i w tym roku również byłam tam na tydzień) w moim mieście rodzinnym, gdzie już nie mieszkam od wielu lat (dodam, że już trzecia noc z kolei śni mi się coś, czego akcja toczy się właśnie w tym mieście).

 

W tamtym domu, choć jest on mały, było chyba z pół mojej bliższej rodziny - ciocia, wujek i jeszcze kilka osób, rodzice, babcia, chłopak, ja no i jego była :/ Był wieczór, a ta była mojego chłopaka ciągle grała mi na nerwach, niby nic nie robiła takiego specjalnego, ale denerwowała mnie, z każdą minutą pałałam do niej coraz to większą nienawiścią :// I tak było przez większość snu, że ciągle czymś mnie denerwowała, byłyśmy dla siebie wredne, a wszystko widziała moja rodzina. Mimo to w pokoju panowała wesoła atmosfera, wszyscy inni się cieszyli i śmiali, rozmawiali na własne tematy, było dość gwarno. Pod koniec snu, gdy było już późno miałam się położyć spać z chłopakiem w moim dawnym pokoju z dzieciństwa (teraźniejsza sypialnia babci), na moim dawnym łóżku (którego teraz już dawno nie ma). Położyliśmy się do łóżka, ale wyniknął jakiś problem, coś mnie zdenerwowało co on powiedział, na co odpowiedziałam "jak Ci nie pasuje to sobie idź spać do Xyz!". Na co on faktycznie wstał i do niej poszedł :( W złości poszłam do drugiego pokoju, gdzie byli oni i cała reszta rodziny. Oni się już kładli spać, choć większość rodziny nadal siedziała i bawiła się. W pewnym momencie była mojego chłopaka złapała taką piłkę i stwierdziła, że sobie ją weźmie. Strasznie mnie to zdenerwowało, zapytałam w złości ciotkę "Dlaczego ona w ogóle bierze tą piłkę, jak to ja za nią zapłaciłam?!", na co ona przyznała mi rację. To już był szczyt wszystkiego, znienawidziłam ją strasznie, tak jak ona, jeszcze nikt mnie nie zdenerwował ;/

 

No i to by było na tyle. Czy ten sen coś w ogóle znaczy, czy to tylko jakieś wymysły mojej przewrażliwionej osoby?

Dodatkowo zadam pytanie, czy to ma jakieś znaczenie, że od 3 dni moje sny rozgrywają się akurat w moim rodzinnym mieście? Z czego akcja dwóch z tych snów toczyła się w mieszkaniu mojej babci (moim byłym mieszkaniu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...