Skocz do zawartości

Lotnisko, Ex Dziewczyna, Uśmiech, Bielizna, Pośladki, Biel


Shaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym prosić o interpretacje bardzo krótkiego snu. W prawdzie mam dwa które mnie interesują. Jednak napisze tylko jeden. Więc tak;

 

Byłem chyba na lotnisku, może jakiś peron, albo centrum handlowe, ale wydaje mi się że to było lotnisko, ponieważ zdaje mi się że widziałem pilotów. Na lotnisku byłem z Ex Dziewczyną, uśmiechała się do mnie, chyba rozmawialiśmy, ale nie jestem pewien, stała tuż przede mną, koło niej stała wspólna koleżanka. W pewnym momencie moja EX odwróciła się ode mnie i zobaczyłem że na spodzie nie ma nic poza majtkami, były to białe stringi, z tym paskiem zaciągniętym na prawy pośladek. Rzuciły mi się też w oczy jej pośladki, na górze chyba miała zieloną koszulkę jak do piżamy. Potem niestety się już obudziłem i chyba nic więcej nie pamiętam.

W śnie wydawało mi się że barwy były dość jasne i żywe (Trudno mi dokładnie określić kolory gdyż jestem daltonistą). Wgl wydaje mi się że sen odbywał się na lotnisku Szopena w Warszawie na dole. Nie widziałem żadnych samolotów. Nigdy nie widziałem żeby miała taką bieliznę jaką miała w śnie, za to koszulkę do piżamy ma identyczną.

 

Nie jesteśmy 2 miesiące, po bardzo długim związku jakieś 7 lat. Ona jest teraz za granicą i do polski nie ma zamiaru wracać, aktualnie staram się nie utrzymywać z nią żadnych kontaktów, chociaż bardzo mi jej brakuje. Z tą koleżanką co była w śnie spędziłem poprzedni wieczór, oglądaliśmy film i gadaliśmy trochę na tematy związków.

 

" Lotnisko, Ex Dziewczyna, Uśmiech, Bielizna, Pośladki, Biel (chodzi o majtki)

 

Jeżeli jest coś jeszcze co mogło by rzucić lepsze światło na sen to pytajcie.

 

Drugi sen o którym wspomniałem na początku również odbywał się na lotnisku i jest z przed jakiegoś tygodnia, też z nią. Ten jest z dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Prawdopodobnie dowiesz sie o jej zyciu jakis osobistych,intymnych szczegolow i bedzie to cos,co juz wiesz i cos,czego wczesniej o niej nie wiedziales.

 

Co do interpretacji snow,to nas interpretujacych nie jest tu wielu i nie na wszystkie prosby jestesmy w stanie odpowiedziec.Poza tym bierz pod uwage,ze kazdy z nas ma swoje obowiazki,prace,rodzine i nie siedzi na forum 24 na h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że każdy ma swoje życie prywatne, dlatego czekałem około miesiąca. Dziękuje i miłego dnia. Nie wiem już czy po tym okresie dowiedziałem się czegoś intymnego o niej, dużo się wydarzyło i dużo się pozmieniało.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...