Skocz do zawartości

drewniany stół , trzech mężczyzn, bal


joasia411211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o interpretację - tematem mojego snu był bal. Po wejściu do budynku w którym ów bal miał się odbyć znalazłam się w sali , dobrze oświetlonej , znajdowało się w niej kilka drewnianych stołów jednak co mnie najbardziej zdziwiło stoły te były puste(brak zastawy obrusów,czegokolwiek) i zajmowali je przeważnie mężczyźni ( znajdowało się tam tylko kilka kobiet). Usiadłam przy stole naprzeciw mojego znajomego ( osoba,która mnie nie lubi i którą ja równie za bardzo nie toleruje) później dosiadły się do nas dwie osoby znane mi z widzenia . Zajęły one miejsce odpowiednio po mojej lewej i prawej stronie. Dodam iż osobę,która zajęła miejsce po mojej lewej stronie uważam za osobę dziwną , mam co do niej mieszane odczucia na jawie natomiast co do osoby po prawej stronie w realnym życiu uważam, że jest to osoba prawa i uczciwa.

Edytowane przez joasia411211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam auris81, jestem studentką i aktualnie nie pracuje. Osoba znajoma mi to osoba z którą chodziłam do liceum , nigdy dobrze się nie dogadywaliśmy , często spieraliśmy się w róznych kwestiach dotyczących życia szkoły i klasy. Osoby siedzące obok mnie to koledzy wspomnianej wyżej osoby. Z jednym z nich siedzącym z mojej lewej strony miałam styczność w pewnej dziwnej i nietypowej dla mnie sytuacji . Z osoba z mojej prawej strony nie miałam żadnej styczności. Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Stol moze symbolizowac chec przebywania w wesolym towarzystwie.Jednak w Twoim przypadku odnosi sie on raczej do Twojego zycia zewnetrznego,np przyszlej pracy lub czegos w tym stylu.Byc moze kiedys mialas plan co do swojego zycia,co bedziesz robic,gdzie pracowac itp.I oto zamiast przyjemnej i prostej przyszlosci (bal) ,trafilas do surowego prawie meskiego swiata.Brak potraw na stolach moze symbolizowac brak pomyslu na siebie,tego czym mogabys sie posilic,nakarmic.Ta osoba na przeciw Ciebie symbolizuje trwajacy wlasnie wewnetrzny konflikt.Z jednej strony chcesz postapic wlasciwie,zgodnie z oczekiwaniami spoleczenstwa,bliskich.Z drugiej zas Twoje plany,mysli moga sie reszcie ludzi wydac dziwne i niedorzeczne.Widac,ze ewidentnie nie czujesz sie komfortowo w tej sytuacji,poniewaz prawdopodobnie oczekiwalas,ze bedzie inaczej.Czy podejmiesz decyzje,nie wiem.Wiem natomiast,ze toczysz w sobie wewnetrzne dywagacje,co do kierunku,jaki bys chciala obrac w zyciu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...