Skocz do zawartości

Płonąca trawa, piekarnia, popiół, siostra, ucieczka


anique

Rekomendowane odpowiedzi

garaże na osiedlu wojskowym,gdzie kiedyś mieszkałam, koło pewnej piekarni.jestem tam z siorą,która bawi się wiaderkiem,do którego wsypuje popiół (?!).obserwuję niebo,które się zaciąga.nagle pojawia się zawierucha,płonie trawa.dym i kurzawa zbliża się do mnie.chwytam siostrę i uciekamy przed tym,wokół pali się trawa

 

nie umiem tego rozgryźć..proszę o interpretację lub pomoc w niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anique, sen prawdopodobnie odnosi się do Twojej przeszłości, o czymś świadczy dawne miejsce zamieszkania. Potwierdza to fakt obecności piekarni - symbolu który oznacza pewne wydarzenia z przeszłości, dzieciństwa, które w jakiś sposób wiążą się z Twoja obecna sytuacją.

Siostra (podejrzewam iż młodsza) jest tutaj symbolem Ciebie kiedyś. Wiaderko - na pozór zwykła zabawka, jest symbolem Twojego wnętrza. Wsypywanie doń popiołu oznacza osiągnięcie dojrzałości za pośrednictwem jakiejś ciężkiej sytuacji. Płonąca trawa symbolizuje troski, które towarzyszyły Ci i kłopoty, przez które musiałaś przebrnąć.

Musiałaś chyba dorosnąć stanowczo zbyt szybko.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo :)

trochę mnie zaskoczyło,bo jak wiadomo z pojedynczo sklejanych symboli wychodziło całkiem co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...