Skocz do zawartości

Pomoc z krzyżem


Gość Shinada

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Shinada

.............3.......

 

......1.....5.....2

 

.............4.......

 

1 - Obrazuje nasze uczucia, odczucia

2 - Myśli i uczucia partnera

3 - Karta rady

4 - Prawdopodobna decyzja pytającego

5 - Ostateczny efekt (potencjalnej) decyzji

 

Ten oto rozkład sobie postawiłam. Pomocy, bo nie wiem czy wszystko w porządku interpretuję.

1.As kier

2.As trefl (o)

3.Dama trefl

4.9 kier

5.As pik

 

Ja w takich rozkładach interpretuję wszystko z osobna a potem poziom i pion. A więc przechodzę do rzeczy.

 

1. Na to wygląda, że ja kocham, pragnę miłości, namiętności. Ogólnie chyba ta miłość w tym moim serduchu jest.

2. Pan mój obrany za cel, wydaję mi się, że chce odwrócić wszystkie stojące na naszej drodze przeszkody. Może też chcieć mnie poznawać.

3. Karty chyba radzą, żebym słuchała przyjaciółki w tej sprawie, chociaż może to też być rada słuchania intuicji.

4. Tutaj to chyba zadecyduję wyznać uczucia, będę się starała tą miłość pielęgnować, tak myślę.

5. Asik pik to chyba dopełnienie przeznaczenia z tego co kiedyś słyszałam, ale też urzędy, czyli może skończymy na ślubnym kobiercu?

 

Połączenia:

poziom: as kier, as pik, as trefl(o)- sukces w sprawie, może zmiana na lepsze w tej miłości ( pik+trefl), chociaż ten odwrócony trefl jakoś nie wiem.

pion: damka trefl, as pik, 9 kier- jakaś niespodzianka, prezent?

 

Hmmm... co myślicie? Jestem pewna wątpliwości. Toteż czekam na waszą pomoc. I z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

1 - Obrazuje nasze uczucia, odczucia

2 - Myśli i uczucia partnera

3 - Karta rady

4 - Prawdopodobna decyzja pytającego

5 - Ostateczny efekt (potencjalnej) decyzji

 

1.As kier- piękne są wasze uczucia :) kochacie sie, jesteście szczęśliwi, ogólnie wasze uczucia wyglądają sielankowo, dobra atmosfera w sprawach sercowych, pokusiłabym się o stwierdzenie nawet że planujecie spędzić ze sobą reszte życia, ślub, dzieci i te sprawy :)

2.As trefl (o)- twój partner bardzo to przeżywa, przejmuje się tym i troche martwi, nie jest pewien czy poradzi sobie w nowej roli życiowej, czy podoła nowym wyzwaniom,chciałby żeby wszystko poszło jak najlepiej i żebyś była szczęśliwa

3.Dama trefl- karty radzą żebyś go troche uspakajała, była dla niego troche jak opiekunka, musisz pokazać że mu bardzo ufasz i on może liczyć na to samo, przydałaby się szczera rozmowa

4.9 kier- Twoja decyzja ? hmm.. powiedziałabym że jesteś pewna że to ten jedyny i że chcesz spędzic z nim reszte życia, dobrze Ci z nim w życiu, w uczuciach, w łóżku, w partnerstwie i praktycznie pod każdym względem. Będziesz dążyć do sfinalizowania związku i tak też się stanie najprawdopodobniej :)

5.As pik- załatwianie waznych spraw w urzędzie, z pewnością chodzi o ślub i wspólne życie ;) karta oznacza tez rozpoczęcie nowej drogi życiowej :) i jestem pewna że doprowadzicie to do końca

 

ładne karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............3.......

 

......1.....5.....2

 

.............4.......

 

1 - Obrazuje nasze uczucia, odczucia

2 - Myśli i uczucia partnera

3 - Karta rady

4 - Prawdopodobna decyzja pytającego

5 - Ostateczny efekt (potencjalnej) decyzji

 

Ten oto rozkład sobie postawiłam. Pomocy, bo nie wiem czy wszystko w porządku interpretuję.

1.As kier

2.As trefl (o)

3.Dama trefl

4.9 kier

5.As pik

 

Ja w takich rozkładach interpretuję wszystko z osobna a potem poziom i pion. A więc przechodzę do rzeczy.

 

1. Na to wygląda, że ja kocham, pragnę miłości, namiętności. Ogólnie chyba ta miłość w tym moim serduchu jest.

2. Pan mój obrany za cel, wydaję mi się, że chce odwrócić wszystkie stojące na naszej drodze przeszkody. Może też chcieć mnie poznawać.

3. Karty chyba radzą, żebym słuchała przyjaciółki w tej sprawie, chociaż może to też być rada słuchania intuicji.

4. Tutaj to chyba zadecyduję wyznać uczucia, będę się starała tą miłość pielęgnować, tak myślę.

5. Asik pik to chyba dopełnienie przeznaczenia z tego co kiedyś słyszałam, ale też urzędy, czyli może skończymy na ślubnym kobiercu?

 

Połączenia:

poziom: as kier, as pik, as trefl(o)- sukces w sprawie, może zmiana na lepsze w tej miłości ( pik+trefl), chociaż ten odwrócony trefl jakoś nie wiem.

pion: damka trefl, as pik, 9 kier- jakaś niespodzianka, prezent?

 

1. Odczucia i uczucia jak najbardziej pozytywne, chcecie coś razem zbudować, wejść w głebszą relację.

2.On się boi, jak to facet, nie wie co go czeka i czy nie popełni błędu.

3. Albo faktycznie popros o radę starszą osobę, mamę, siostrę, kogoś z rodziny komu ufasz, albo okaż swą dojrzałość, upewniając partnera o słuszności jego wyboru (pomimo, że to ty go wybrałaś :P:).

4. decyzja będzie dobra, miłośc aż wypływa z was ;) będziecie razem i będziesz się czuła szczęśliwa.

5. nowa droga życia, spodziewaj się najlepszego z jego strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...