Skocz do zawartości

mięso


zinka04

Rekomendowane odpowiedzi

Sniło mi się że kupowałam mięso dwa ogromne kawały od swojej ciotki. Po jakimś czasie okazało sie że mięso jest zepsute i chodzą po nim biełe robaki. Moja mama(od 8 miesięcy nie żyje) była na mnie bardzo zła że kupiłam to mięso! Proszę o interpretację snu.Przypomniało mi się też, że kupowałam w małym miasteczku koło Łodzi rzeźbę dziecka, aniołka u kamieniarza, dowiedziałam sie też, że siostra mojej drugiej połówki nie zyje. Miałam pretensje, że nikt mi o tym nie powiedział. Poza tym śniło mi się, że mąż tej zmałej miał do mnie żal że dałam jego synowi do domu zepsuty bigos. jakiś chory sen. W jednym z wątków moja zmarła mam żegnała się z jakim domem, który pierwszy raz w życiu widziałam. Czasem mam wrażenie że ona ma o coś do mnie żal. Prosze o pomoc w interpratacji.

Edytowane przez zinka04
dziwny sen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zinka04, kupowanie mięsa od ciotki symbolizuje tutaj przyjmowanie przez Ciebie pomocy (być może finansowej), od osób, które wydają się być życzliwie nastawione.

Nie pasuje mi więc tutaj fakt iż za mięso płacisz, prawdopodobnie więc okaże się, że pomoc również nie jest bezinteresowna, musisz dać coś w zamian.

Pojawiają się więc kłopoty i rozczarowania (symbol zepsutego mięsa), a zmarła matka, która jest zła na Ciebie może symbolizować Twój głos rozsądku, który podpowiada Ci, że coś jest nie tak.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...