Jump to content
RoxanaKa

Oczyszczanie energetyczne, pytanie.

Recommended Posts

RoxanaKa

Witam jestem nowa na forum. Mam kilka pytan . Od okolo pol roku mam dosc powazne problemy zdrowotne ktorych nie potrafia zdiagnozowac mi lekarze , wszystko uklada sie nie tak jak powinno , tak jakby cos za wszelka cene chcialo mi utrudnic zycie i rozwoj na kazdej plaszczyznie , jak wygladalo by oczyszczanie energetyczne do kogo moglabym sie zglosic?

Dziekuje za odpowiedz

Edited by RoxanaKa

Guest Kerazan
Witam jestem nowa na forum. Mam kilka pytan . Od okolo pol roku mam dosc powazne problemy zdrowotne ktorych nie potrafia zdiagnozowac mi lekarze , wszystko uklada sie nie tak jak powinno , tak jakby cos za wszelka cene chcialo mi utrudnic zycie i rozwoj na kazdej plaszczyznie , jak wygladalo by oczyszczanie energetyczne do kogo moglabym sie zglosic?

Dziekuje za odpowiedz

Witam, najczęściej problemy zdrowotne, które ciężko zdiagnozować wynikają z psychiki zwłaszcza, że wszystko w życiu układa Ci się nie tak jak powinno(nie tak jakbyś chciała). Utrudnienia w życiu nie wynikają z jakichś zewnętrznych okoliczności, te przeszkody są w nas i tylko manifestuję się na zewnątrz. Osobiście mogę zaproponować Tobie oczyszczanie energetyczne, zajmuję się uzdrawianiem duchowym, ale też bioenergoterapią, masażem i nauczam ReiKi. Jeśli chcesz to podaj mi swoje dane na priv i więcej informacji na temat Twoich problemów.

Guest Gość

Moge spróbować sprawdzic co się dzieje.Również jestem tak zwanym Mistrzem ReiKi.Prosze o dane na priv lub na maila:[email protected] plus najlepiej fotkę wysłać.