Skocz do zawartości

Jakie są jego myśli i zamierzenia? - rozkład i interpretacja.


Tarocistka_doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są jego myśli i zamierzenia? - rozkład.

 

Poznałaś mężczyznę, spodobał Ci się, chciałabyś poznać jego myśli na twój temat, jego oczekiwania i zamierzenia, postaw rozkład tarota. Albo jesteś w związku z mężczyzną, jest to dopiero początek, wielu rzeczy jeszcze nie wiesz, czy cię kocha.

 

1 karta: Czy on Cię kocha?

2 karta: chce z Tobą być?

3 karta: co zamierza w stosunku do Ciebie?

 

Przyklad, pyta kobieta o mezczyzne, z ktorym spotyka sie od dwoch miesiecy, ale nie jest to jeszcze powazny zwiazek.

 

Interpretacja kart:

 

1 karta: 5 paleczek, on bije sie ze swoimi myslami, z samym soba, czy ja rzeczywiscie kocha, czy nie. Na karcie widzimy walkę. Nie jest przekonany do milosci w jej kierunku.

 

2 karta: 8 mieczy - nie, on nie chce z nia byc. Bycie z nia powoduje w nim poczucie bezradnosci, uwiązania.

 

3 karta: Eremita - on zamierza ja opuscic, isc swoja wlasna droga, sam.

 

7b319f5b3b62fbb4med.jpg

 

Serdecznie pozdrawiam, Barbara.

http://www.tarot-doradca.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby fajne.. ale uwazam, ze nalezy troche pomyslec...

Czasami jest chemia z obu stron, ale bardzo rzadko.

czesciej jest tak, ze my sobie cos wmawiamy, idealizujemy, oczekujemy.... i cierpimy.

 

Dlatego uwazam ze takie pytania czy on mnie kocha powinno sie stawiac po dluzszej znajomosci, niz jedno spotkanie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby fajne.. ale uwazam, ze nalezy troche pomyslec...

Czasami jest chemia z obu stron, ale bardzo rzadko.

czesciej jest tak, ze my sobie cos wmawiamy, idealizujemy, oczekujemy.... i cierpimy.

 

Dlatego uwazam ze takie pytania czy on mnie kocha powinno sie stawiac po dluzszej znajomosci, niz jedno spotkanie... ;)

 

Ja nie napisalm, po jednym spotkaniu ale na poczatku zwiazku, np: po 3 miesiacach zwiazku. Do tego czasu mozna sie zakochac. Rozsadek mowi tak, ale w fazie upojenia milosnego, ludzie nie mysla rozsadnie, ale serce ich prowadzi. Ten rozklad mozna tez stawiac dla zwiazkow dlugotwalych.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...