Skocz do zawartości

Trzęsienie ziemi, walący się wieżowiec.


Cam3le0N

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...a więc, gdy byłem mały (5,6 lat) miałem powtarzający się koszmar. Miałem go ok. 5 razy...a widziałem go prawie co tydzień (Naprawdę dziwne, ale męczące). Był ciągle taki sam...

A widziałem w nim mnie...jak chodziłem po wysokim wieżowcu, nie wiem dokładnie sam co tam robiłem, ale chodziłem...aż nagle zatrzęsła się ziemia i wieżowiec zaczął rzucać na wszystkie strony. Już miałem spadać w dół, ale zatrzymywałem się na barierce. I znowu miałem spaść, lecz zatrzymałem się na tym samym. Ale po paru chwilach...wypadłem, lecz nie widziałem nic...gdy spadałem oczy miałem zwrócone w niebo. Na dole nie widziałem ulicy...nic. Chmur też nie było...po prostu wszystko białe raz z wieżowcem.

 

Prosiłbym o interpretację mojego snu.

 

Dziękuję...Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...a więc, gdy byłem mały (5,6 lat) miałem powtarzający się koszmar. Miałem go ok. 5 razy...a widziałem go prawie co tydzień (Naprawdę dziwne, ale męczące). Był ciągle taki sam...

A widziałem w nim mnie...jak chodziłem po wysokim wieżowcu, nie wiem dokładnie sam co tam robiłem, ale chodziłem...aż nagle zatrzęsła się ziemia i wieżowiec zaczął rzucać na wszystkie strony. Już miałem spadać w dół, ale zatrzymywałem się na barierce. I znowu miałem spaść, lecz zatrzymałem się na tym samym. Ale po paru chwilach...wypadłem, lecz nie widziałem nic...gdy spadałem oczy miałem zwrócone w niebo. Na dole nie widziałem ulicy...nic. Chmur też nie było...po prostu wszystko białe raz z wieżowcem.

Prosiłbym o interpretację mojego snu.

Dziękuję...Pozdrawiam :)

Troche dziwny sen jak na 5-6latka...ale...wiezowiec to mozliwe,ze symbol czegos,co chciales osiagnac w tamtym okresie,trzesaca sie ziemia to przeszkody,to bylo cos kruchego,co mozna bylo latwo zburzyc.Zatrzymanie sie na barierce,to unikniecie zagrozenia.Patrzenie w niebo to nadzieja,wzywanie o pomoc,ratunek.

 

Jakbys bardziej opisal(o ile pamietasz)co wtedy towarzyszlo Twoim snom(uczucia,emocje,wydarzenia,ludzie)to moje tlumaczenie nabraloby wiekszego sensu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...