Skocz do zawartości

wasza ulubiona piosenka


patsy

Rekomendowane odpowiedzi

Alex Armes - Anywhere You Go (niezła bruzda ze strony czarodziejki)

john ocallaghan - big sky

Deadmau5 - Not Exactly

Infected Mushroom - Becoming Insane

Infected Mushroom - Heavyweight Edytowane przez STRusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię niemieckich pisoenek, wręćz niecierpie. ale ta jest jedną jedyną, której refren mnei chytwa za serce.

 

 

YouTube - Silbermond - Symphonie

 

lya ja też nie przepadam za niemieckimi, bo mi nie brzmi język niemiecki, ale ta co poleciłas bardzo fajna :)

 

Mi się podoba też ta - ale tu warto rozumieć język :(tytuł znaczy "jestem tęsknotą w tobie")

http://www.youtube.com/watch?v=MJ8YBAcoqgQ :muza:

Edytowane przez Nessy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lya ja też nie przepadam za niemieckimi, bo mi nie brzmi język niemiecki, ale ta co poleciłas bardzo fajna :)

 

Mi się podoba też ta - ale tu warto rozumieć język :(tytuł znaczy "jestem tęsknotą w tobie")

YouTube - Die Toten Hosen - Ich bin die Sehnsucht in dir *GUTE QUALI* :muza:

 

to się cieszę , że się podoba ;0) idę sluchać Twojej ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciężko wybrać ulubioną, szczególnie, że ta która do niedawna była ulubioną ostatnio stała się najbardziej bolesną... Obecnie chyba: Kaizers Orchestra - Evig Pint - dziwna, ale we mnie obudziła miłość do języka norweskiego :))

 

[YOUTUBE]zOKLu-jX7YQ[/YOUTUBE]

Edytowane przez Pimpinella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez nie jara jesli juz to ja to jaram, muzyke pozytkuje jak pokarm duszy poprzez uszy :muza:

no i 98% sznas wiecej ze bedziesz mial raka pluc. a poza tym dobrze wiedziec ze masz wlasnie poczucie wartosci zapewne i rytmu. Yo:czarodziej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vade in pace

jak sie juz nasluchacie mensona to posluchajcie dla koneserow

ale nawet nie rozumiem cos spiewaja. jakis dziwny akcent.

a tutaj cos dal twardzieli 2 YouTube - Pendulum - Coma Full version proponuje zamknac pokoj, zgasic wszystkie swiatla i zapalic swieczke. oczywiscie zrobic troszke glosniej. dobre wrazenia murowane :D

Edytowane przez dab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...