Jump to content
Ryuzaki18

Prośba o polepszenie koncentracji.

Recommended Posts

Ryuzaki18

Dziękuję :)

Edited by Ryuzaki18
Koniec wątku

Guest Gość

Przekazy energii przez wizualizację sa przekazem z poziomu mentalnego...Można zrobić przekaz ReiKi czy uzdrawiania pranicznego.Jest to wpływanie na Twoje napięcia itd.Bo brak koncentracji jest zapewne z nerwowości, natłoku mysli lub coś w tym rodzaju.Moge z jeden przekaz ReiKi zrobić taki za free.Podaj dane.Możesz robić też mudrę na koncentrację i medytowac koncentrując się na jakims obiekcie.Taka medytacja nazywa sie szine.Mudra wiedzy: Mudry - energetyczne układy dłoni Chyba można umieszczac linka?

Auegamma

Witam,

nawet jeżeli dostaniesz jeden, dwa czy cztery przekazy energetyczne to jest to będzie to miało efekt krótkoterminowy, jeżeli naprawdę chcesz poprawić swoją koncentrację w długiej perspektywie czasu zacznij ją ćwiczyć, przykładowo poprzez chociażby wykonywanie matematycznych obliczeń w pamięci czy zapamiętywaniu mnemotechnicznym (przez skojarzenia), jest wiele dodatkowych czynników które mogą wspomóc proces poprawy koncentracji, wykorzystując te czynniki można poprawić koncentrację poprzez zróżnicowaną dietę, regularny trening fizyczny czy pozytywne mentalne nastawienie.

Tak że... to już tylko od Ciebie zależy co osiągniesz, nikt za Ciebie nie naprawi Twoich wewnętrznych braków.

Pozdrawiam i powodzenia :D

Kobalt60

Ezoteryk, który nie potrafi sam wyćwiczyć koncentracji? :D

Ryuzaki18

Potrafię i poprawiam to w dość szybkim tempie. Stosunkowo niedawno nastało moje jakby.. przebudzenie. Dopiero to ogarniam. Zależy mi na czasie. Zależy mi na szybkiej zmianie swojego życia. A można to uczynić tylko dzięki lepszemu opanowaniu panowania (skupiania) energii.

Auegamma, Twoja odpowiedź jest bardzo pozytywna i pomocna. Adam1989 zmarnował energię generalnie na pewien rodzaj obniżenia mojej samooceny. Ale jestem tego świadomy dlatego nie przyjmuję Twojego przekazu. Monia nie rozumiem po co Ci moje dane, one tak naprawdę niczego Ci nie powiedzą, podałem najdokładniejszy ident jaki można podać.

Mam nadzieję, że dobrze to rozkminiam.

W każdym razie dziękuję. Nie zmuszam nikogo by zwracał na ten temat uwagii.

Edited by Kobalt60

Auegamma

Witam,

jeżeli wiesz co robić, to to rób, proszenie osób z zewnątrz o pomoc oddaje część odpowiedzialności za decyzje i konsekwencje, odnośnie Twojego życia, w cudze ręce, a jak to bywa, cele Twoje i sąsiada mogą być tak różne że idzie się jeden krok do przodu samodzielnie, a dwa kroki do przodu i dwa kroki do tyłu we współpracy...

Ryuzaki18

Masz rację, to jest ryzyko. Ale ja jestem otwarty tylko na pozytywną energię. Nie ma kroków do przodu i do tyłu, ja decyduję jaki krok zrobię. Nie oddaję nikomu niczego, ja proszę tylko o coś. Teraz to wiem, teraz więcej rozumiem. Cudownym stanem musi być zostanie świadomą podświadomością.

Kobalt60

hehe

W nosie mam Twoją samoocenę.

Próbujesz coś osiągnąć metodą, która Ci nic nie da i tyle. Nikt z Ciebie nie zrobi lepszego człowieka jeśli sam tyłka nie ruszysz.

Auegamma

Witam,

Ryuzaki18... um... hym... tak mnie korci aby podrzucić Tobie kilka klątw czy jakichś problemów abyś zobaczył że na dzień dzisiejszy Twoja wola sama z siebie to za mało... oceniając po Twojej wypowiedzi sądzę że już jesteś manipulowany, ale pewnie zaprzeczysz i będziesz trzymał się swojej wersji... i takie właśnie zachowanie jest oczekiwane przez tych co trzymają sznurki.

Jak to było? Powodzenia w samorozwoju :D

Ryuzaki18

A kto powiedział, że to moja jedyna metoda? To oczywiste, że nikt za mnie niczego nie zrobi. Wtedy byłoby to krótkoterminowe, ale jeśli połączyć własną pracę nad własnym rozwojem i wspierać się jeszcze pomocą innych, można w krótszym czasie osiągnąć pożądane rezultaty, zgodzisz się?

Nie chodzi o Ciebie, możesz nie mieć takich zamiarów Auegamma, ale nie wszyscy muszą być tacy sami jak ja czy Ty, to miałem na myśli. Każdy w jakimś stopniu jest manipulowany, inaczej nie byłoby was tutaj.

Adam1989, gdybyś miał to byś nie kpił sobie ze mnie. Jesteś nauczony podświadomego atakowania innych, oczekujesz że ja również będę atakował. Ale szkoda mi energii na zbędne myśli i słowa.

A potraficie widzieć aury? Ciekawi mnie co u mnie widać.. Jeszcze nie potrafię się niestety tak mocno koncentrować. Ale pracuję nad tym ^.^ Efektem jest, że zapamiętałem więcej dzisiejszych snów.

Edited by Ryuzaki18

Auegamma

Witam,

A potraficie widzieć aury? Ciekawi mnie co u mnie widać.. Jeszcze nie potrafię się niestety tak mocno koncentrować. Ale pracuję nad tym ^.^ Efektem jest, że zapamiętałem więcej dzisiejszych snów.

Um... do widzenia aury nie potrzeba tak wiele koncentracji, trzeba w sumie trochę koncentracji i całkiem sporo umiejętności, poprzez koncentrację i pracę nad sobą można zdobyć umiejętności, ale samą koncentracją nie wypełni się braków umiejętności.

Pozdrawiam :)

Guest Kerazan
Witam,

nawet jeżeli dostaniesz jeden, dwa czy cztery przekazy energetyczne to jest to będzie to miało efekt krótkoterminowy, jeżeli naprawdę chcesz poprawić swoją koncentrację w długiej perspektywie czasu zacznij ją ćwiczyć, przykładowo poprzez chociażby wykonywanie matematycznych obliczeń w pamięci czy zapamiętywaniu mnemotechnicznym (przez skojarzenia), jest wiele dodatkowych czynników które mogą wspomóc proces poprawy koncentracji, wykorzystując te czynniki można poprawić koncentrację poprzez zróżnicowaną dietę, regularny trening fizyczny czy pozytywne mentalne nastawienie.

Tak że... to już tylko od Ciebie zależy co osiągniesz, nikt za Ciebie nie naprawi Twoich wewnętrznych braków.

Zdarza się tak że jeden przekaz energii może zadziałać bardzo silnie i na głębokim poziomie :) nie ma co generalizować. Jeśli chodzi o koncentrację to polecam harmonizować obie półkule mózgowe np. nauczyć się metody Silvy- D.U. Stefańskiego.

Guest Gość

Po co dane do zrobienia zabiegu? Bo podaje sie dane. Przecież nie będę przed kompem i ta fotką robić heheh.

Guest Kerazan
Dane osobowe takie jak imie i nazwisko czy tez miasto pozwalaja na dokładniejsze skierowanie energii do danej osoby. Jest to szczególnie ważne przy zbiezności danych typu: Jan Kowalski.

Można oczywiście wysyłać bez tych danych lecz poniekąd skutek może byc taki jak w przypadku wysłania listu bez adresata.:)

Zrobiłem mnóstwo przekazów energetycznych bez takich informacji i efekty były takie jak przy innych przekazach :) Dane potrzebne są tylko po to żeby łatwiej nam było się skoncentrować na danej osobie, energia idzie za myślą, wystarczy tylko intencja :)

Guest Kerazan
Dlatego nie napisałam, ze sie nie da. Mnie równiez zdarza się wysyłac bez danych ot chocby w Naszym wątku Reikowym.

Natomiast jesli mam mozliwość otrzymac dane to z nich skorzystam.:)

Jasne, zresztą nawet Sensei Frank Arjava Petter z którym miałem przyjemność korespondować twierdzi, że jeśli jest możliwość to najlepiej robić ReiKi bezpośrednio i podobnie jest z danymi osobowymi.

Auegamma

Witam,

Kerazan, jeżeli Sensei Frank Arjava Petter jest w stanie robić przekazy energetyczne tylko za pomocą intencji (celowe połączenie dwóch wypowiedzi) nie znaczy to że pierwszy lepszy Jan Kowalski co się Reiki zajmuje nie potrzebuje tych danych, ba! To że Ty jesteś w stanie to zrobić dobrze świadczy o Twoich zdolnościach, ale nie świadczy że wysyłanie energii jedynie za pomocą intencji jest jedyną metodą przekazywania energii, bądźmy tolerancyjni dla tych co dzisiaj nie wiedzą czy też na dzień dzisiejszy nie jest w stanie przekazać energii jedynie za pomocą intencji, od czegoś trzeba zacząć i przez wzajemną pomoc możemy się wzajemnie wspierać ucząc jeden od drugiego.

Guest Kerazan
Witam,

Kerazan, jeżeli Sensei Frank Arjava Petter jest w stanie robić przekazy energetyczne tylko za pomocą intencji (celowe połączenie dwóch wypowiedzi) nie znaczy to że pierwszy lepszy Jan Kowalski co się Reiki zajmuje nie potrzebuje tych danych, ba! To że Ty jesteś w stanie to zrobić dobrze świadczy o Twoich zdolnościach, ale nie świadczy że wysyłanie energii jedynie za pomocą intencji jest jedyną metodą przekazywania energii, bądźmy tolerancyjni dla tych co dzisiaj nie wiedzą czy też na dzień dzisiejszy nie jest w stanie przekazać energii jedynie za pomocą intencji, od czegoś trzeba zacząć i przez wzajemną pomoc możemy się wzajemnie wspierać ucząc jeden od drugiego.

Zachęcam innych do eksperymentowania i np. polecam wykonywanie przekazów ReiKi bez znaków, bez żadnych wizualizacji, dlatego, że jak wiadomo symbole mają tylko wspomagać koncentrację. W systemie ReiKi zbliżonym do pierwowzoru nie używa się w ogóle znaków (poza pierwszym) do wykonywania przekazów tylko do medytacji. Oczywiście są rożne formy przekazu energii i od tego też zależy z jakiego poziomu płynie ta energia, jeśli np. opieramy się na modlitwie-przekaz będzie bardziej z poziomu duchowego, jeśli na wizualizacji-poziom mentalny i wtedy działanie też jest inne, to jest zupełnie inna jakość warto na to zwrócić uwagę. To forum właśnie jest po to żeby wzajemnie się wpierać i wymieniać doświadczenia i dzięki temu każdy z nas może się czegoś nauczyć :) Dodam jeszcze, że przekazywanie energii nie jest uzależnione tak bardzo od zdolności, jak od wkładu własnej pracy nad rozwijaniem własnych zdolności, które ma każdy.

Edited by Kerazan

Ryuzaki18

Gdzie umiejętności to tylko pewien rodzaj skoncentrowanej energii ^.^

Witam,

Um... do widzenia aury nie potrzeba tak wiele koncentracji, trzeba w sumie trochę koncentracji i całkiem sporo umiejętności, poprzez koncentrację i pracę nad sobą można zdobyć umiejętności, ale samą koncentracją nie wypełni się braków umiejętności.

Ryuzaki18

To Ty się wtedy śmiałaś ze mnie? Wiesz o czym piszę..

Po co dane do zrobienia zabiegu? Bo podaje sie dane. Przecież nie będę przed kompem i ta fotką robić heheh.

Guest Kerazan
Witam,

Pierwszą warstwę aury prawie każdy widział chociaż raz, ale tak właściwie to osób w Polsce, które widzą wszystkie warstwy aury ze wszystkimi szczegółami można policzyć na palcach jednej ręki. Żeby zobaczyć pierwszą warstwę aury (ciało eteryczne) wystarczy koncentracja i rozproszenie wzroku, ale żeby zobaczyć pozostałe ze szczegółami to już trzeba mieć otwarte serce, więc trzeba się bardziej skoncentrować na rozwoju duchowego serca:) zresztą wtedy też rozwijają się wszystkie ciała subtelne i wszystkie czakry.

Guest Gość
To Ty się wtedy śmiałaś ze mnie? Wiesz o czym piszę..

Hm....Nie przypominam sobie żebym sie kiedykolwiek z kogos tu śmiała. A w jakiej sprawie?

Ryuzaki18

Nie wiem. Z dwa dni temu zaatakował mnie obraz śmiejącej się do monitora dziewczyny. Może to mój byt energetyczny, który podświadomie wytworzyłem, a może nie mój ;)

Auegamma

Witam,

Ryuzaki18, umiejętności jako swojego rodzaju koncentracja energetyczna a koncentrowanie uwagi to dwie różne rzeczy, sam mechanizm według których oba te elementy działają są różne, to tak jak byś porównywał smak wina i smak porażki, dwie różne rzeczy.

Kerazan, nie wiem skąd Ty masz te informacje odnośnie konieczności potrzeby otwarcia serca by być w stanie widzieć na "wyższych" poziomach aury, może po prostu potrzeba Tobie trochę więcej prtaktyki w tym zakresie aby być w stanie oddzielić to co inni piszą od tego co faktycznie jest istotne, ale to już zależy tylko od Ciebie.

Pozdrawia i powodzenia :D

Guest Kerazan
Witam,

Ryuzaki18, umiejętności jako swojego rodzaju koncentracja energetyczna a koncentrowanie uwagi to dwie różne rzeczy, sam mechanizm według których oba te elementy działają są różne, to tak jak byś porównywał smak wina i smak porażki, dwie różne rzeczy.

Kerazan, nie wiem skąd Ty masz te informacje odnośnie konieczności potrzeby otwarcia serca by być w stanie widzieć na "wyższych" poziomach aury, może po prostu potrzeba Tobie trochę więcej prtaktyki w tym zakresie aby być w stanie oddzielić to co inni piszą od tego co faktycznie jest istotne, ale to już zależy tylko od Ciebie.

To zależy czy chcesz widzieć projekcję swojego umysłu, czy rzeczywisty obraz stanu energetycznego aury, wielu osobom wydaje się że widzą aurę, energię i zaburzenia, ale zazwyczaj to widzenie-jasnowidzenie idzie z poziomów mentalnych, astralnych, a nie duchowych, wiec jest mało istotne i nie oddaje rzeczywistego stanu energii :) Jest wielu jasnowidzów, właściwie każdy może być jasnowidzem, ale większość widzi własne urojenia.

Edited by Kerazan

Auegamma

Witam,

To zależy czy chcesz widzieć projekcję swojego umysłu, czy rzeczywisty obraz stanu energetycznego aury, wielu osobom wydaje się że widzą aurę, energię i zaburzenia, ale zazwyczaj to widzenie-jasnowidzenie idzie z poziomów mentalnych, astralnych, a nie duchowych, wiec jest mało istotne i nie oddaje rzeczywistego stanu energii :) Jest wielu jasnowidzów, właściwie każdy może być jasnowidzem, ale większość widzi własne urojenia.

ręce człowiekowi opadają...

Guest Kerazan
Witam,

ręce człowiekowi opadają...

Widzę konstruktywna wypowiedź :) ja mam takie doświadczenia od ponad 10 lat od kiedy na poważnie zajmuję się uzdrawianiem...

Auegamma

Witam,

zajmujesz się uzdrawianiem, zapewne masz zdecydowanie większe doświadczenie z zakresu uzdrawiania, ale nie wiem czy upoważnia to Ciebie do wypowiadania się o Jasnowidzeniu, pochodzimy z różnych grup i posiadamy różne doświadczenia, nie twierdzę że otwarte serce jedynie przeszkadza w "czystym widzeniu", jedynie że to nie jest konieczne, jeżeli nadal będzie to niejasne...

Guest Kerazan
Witam,

zajmujesz się uzdrawianiem, zapewne masz zdecydowanie większe doświadczenie z zakresu uzdrawiania, ale nie wiem czy upoważnia to Ciebie do wypowiadania się o Jasnowidzeniu, pochodzimy z różnych grup i posiadamy różne doświadczenia, nie twierdzę że otwarte serce jedynie przeszkadza w "czystym widzeniu", jedynie że to nie jest konieczne, jeżeli nadal będzie to niejasne...

Według mnie otwarte serce jest konieczne :) poza tym jeśli mam jakieś doświadczenia związane z jasnowidzeniem to pewnie mnie to upoważnia do wypowiadania się na forum, zresztą nawet gdybym nie miał żadnych doświadczeń to myślę że tez mnie to upoważnia, gdyż jest to forum :D i wcale nie musimy się zgadzać :)

Ryuzaki18

Wyjaśnij dlaczego to są dwie różne rzeczy. Energia podąża za uwagą. Uwaga to koncentracja, skupienie. Koncentrowanie uwagi zatem to koncentracja koncentracji.

Witam,

Auegamma

Witam,

Gdzie umiejętności to tylko pewien rodzaj skoncentrowanej energii ^.^

Zwróć proszę uwagę na to że umiejętności to wynik końcowy przetwarzania energetycznego, podobnie działają czakry, które przetwarzają energię w taki a nie inny sposób i dzięki którym ludzie odczuwają takie lub inne skutki w swoim życiu, blokady czakr powodują różne ułomności a dobrze funkcjonujący układ czakr sugeruje zrównoważoną psychikę, uznając oczywiście że czakry i psychika są ze sobą powiązane. Tak że umiejętności to UKŁAD i STRUKTURA energetyczna, a uwaga z technicznego punktu widzenia to energetyczny punkt w przestrzeni energetycznej który przez mechanizm "przyciągania" podobnych energii powoduje "przywołanie" energii odpowiedniego typu, tak że mamy tutaj do czynienia z dwoma różnymi mechanizmami, "przetwarzania" i "przywołania", ale są to bardziej techniczne zagadnienia odnoszące się do wciskania nosa gdzie się da i sprawdzanie co wyjdzie z wkładania kija w tryby :P

juxx

Jak zwykle kobitki się kłócą zamiast pomagać :)

męska rada

jesteś mętną wodą. Musisz sie uspokoić. w oczach widac strach i niemoc. Jesteś nie na swojej drodze, zmień towarzystwo, albo otoczenie. coś Cie tłamsi i rani. Twoje dojrzewanie zatrzymało sie i nie ruszy sie, póki Ty się nie ruszysz.

Dojrzewaj i 3m sie ciepło.

Edited by juxx

Ryuzaki18

Dziękuję Wam :)) Nie wiem czy mam shize, czy jak.. ale tak jakbym jakoś wyraźniej komunikował się z moją podświadomością. Ona twierdzi, że sam chcę budować swoje życie i wszystko przypisuje sobie, że jestem egoistą i ona ściąga na mnie te nieprzyjemne sytuacje, bo tylko one są w stanie zwrócić moją uwagę na Nas. Przez ten czas doszedłem do wniosku, że jestem jakby osią czasu i przestrzeni, wokół której wszystko i nic się kręci, a oś otoczona jest czakrami, gdzie najistotniejszą wydaje się być czakra środka - czakra serca, która może wszystko zrównoważyć.