Skocz do zawartości

coś chce ze mnie wyjść!!


UnreinSeele

Rekomendowane odpowiedzi

mam często taki sen, że nie śpię tylko leże w swoim łóżku, ale czuję że to nie jestem ja w sobie, jeśli rozumiecie o co chodzi, to tak jakby moja jaźń była uwięziona w obcym ciele. I to uczucie obcości i zniewolenia jest tak wielkie, że próbuję zedrzeć z siebie to co mnie więzi, czyli skórę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Wydaje mi się że Twoja prawdziwa natura domaga się uwagi. Być może w realnym świecie nie zachowujesz się naturalnie, nie jesteś poprostu sobą lub zachowujesz się tak jak inni a Ty podświadomie pragniesz inwidualności - jakbyś chciała pokazać jaka jesteś naprawdę a nie tak jak tego od Ciebie oczekują inni.. co powoduje u Ciebie uczucie frustracji z którego pragniesz się wyzwolić, ponieważ podświadomie czujesz się jak w klatce. Twoje prawdziwe JA domaga się wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jestem wyzwolona, za żadną chorą pokemoniastą modą nie podążam, naprawdę nie wiem czego chce moje ego, chociaż się domyślam.

Dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam często taki sen, że nie śpię tylko leże w swoim łóżku, ale czuję że to nie jestem ja w sobie, jeśli rozumiecie o co chodzi, to tak jakby moja jaźń była uwięziona w obcym ciele. I to uczucie obcości i zniewolenia jest tak wielkie, że próbuję zedrzeć z siebie to co mnie więzi, czyli skórę...

Moze to oznaczac brak akceptacji dla samej siebie albo zmian w Tobie przechodzacych.Nie do konca Twoj umysl wspolgra z Twoim cialem,skoro czujesz sie uwieziona.Moze potrzeba Ci wiecej swobody albo silnej checi pokonania tego uczucia zniewolenia.Nie wiem jakie Tobie teraz towarzysza wydarzenia w zyciu,ale jestes rozdarta i cos na sile Cie powstrzymuje symbolicznie od powrotu do swojego ciala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Nawet Patsy to zauważyła, a jej interpretacje też są trafne.

 

UnreinSeele, napisz mi proszę jakie uczucia miałaś związane z tym snem i czy było tam coś jeszcze o czym nie napisałaś - nie domyślasz się jakiej dziedziny życia się to tyczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się to Wam wydać dziwne, banalne, patetycznie śmieszne, no nie wiem, ale ja się źle czuję na tym świecie wogóle, od zawsze czułam że to nie moje miejsce i że chcę uciec "do siebie" gdzie by to nie było.

Co do siebie samej nie akceptuję tylko otoczenia w którym ni emogę być swobodna ani sobą.

we śnie byłam opanowana pragnieniem uwolnienia się, czułam że gdy opuszczę swoje ciało to będę wolna. Może moje ego to ja a ciało symbolizuje świat czy otoczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...