Jump to content
Guest truskawka

Horoskop egipski - Ozyrys

Recommended Posts

Guest truskawka

Ozyrys od 5 marca do 9 kwietnia

Ludzie będący pod opieką Ozyrysa są szlachetni. Mają naturę płomienną, agresywną, niezdyscyplinowaną, ale są jednocześnie delikatną i łatwo ich zranić. Czasem nie potrafią zdecydowanie stawić czoła przeciwnościom, gdyż nie zawsze wiedzą, czego naprawdę chcą. Objawiają pociąg do polityki i działalności publicznej. Przeżywają niezwykłe koleje losu i dużo zmian. Życie pełne walk. Motorem ich działania jest dynamizm. Jeśli "dziecko" Ozyrysa jest rozwinięte duchowo i intelektualnie, całą energię zwykle kierowaną na "zewnątrz", przenosi na siebie. Później długo jest zniechęcone i sfrustrowane. Ponieważ wszystko głęboko przeżywa, pozostaje w depresji przez dłuższy czas. Przy złych aspektach "dzieci" Ozyrysa są skłonne do: zawrotów głowy, zapaleń opon mózgowych, krwawień z nosa, newralgii oraz do chorób mózgu. Idealny kolor dla urodzonych w znaku Ozyrysa to jasnozielony, różowy, żółty, czerwony. Szczęśliwa liczba - 7 i 9.

źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Egipski

kamii1303

Więcej na tak niż na nie ;) Agresja, polityka i ja to sprzeczności, hehe :)

Kika9004

O szok! U mnie dosłownie wszystko się zgadza, no może oprócz choroby opon mózgowych :) no i newralgii bo nie mam pojęcia co to ;p co do cech zgadza się wszystkie ;p

ReseT

no no... co horoskop to troche prawdy hehe

z ta polityka sie zgadza ale latwo zranic? xD

czarna131415

U mnie wszystko sie zgadza,chociaz puki co chorób nie mam:) A od polityki to jak najdalej..xD