Skocz do zawartości

Analiza ze zdjęć.


Gość bakea

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja Ciebie spostrzegam hmm

Bystra, konkretna, ma byc kawa na ławę , świetne powinnaś miecz wyczucie do danych sytuacji, nie dasz się łatwo zagiąć potrafisz zawalczyc o swoje, taka kusicielka z ciebie bardzo kobieca i przyciagajaca wzrok panow ale nie tylko bo nie zdziwiłabym sie ze takze kobiety moga na ciebie zwracac uwage i pewnie komplementy dostajesz ze masz niezwykle oczy...swietna gospodyni i pani domu i znakomitab organizatorka z Ciebie.

No i trochę się zawstydziłam słysząc, że mogę przyciągać także kobiety, ale nawet to się w pewnym sensie sprawdza..;)

A reszta toż to same komplementy prawie i nie wiem co powiedzieć. Do tego większość zgodna z prawdą. Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie widzę jako osobę skromną, nie lubisz byc w sytuacjach kiedy się ludzie kłócą jakbys sie tego " bala" mozesz chowac w sobie emocje i dusić je w sobie bo ciezko ci wyrzucic z siebie to co cie boli i wykrzyczec.. jestes cieplą osobą, rodzinna i emocjonalna.

Duzo robisz dla innych, nie lubisz siedziec w jednym miejscu... czasami dostajesz jakiegos powera i masz duzo pomyslow na siebie.. ale mozesz sie szybko wypalac w planach...

 

dzięki:) większość się zgadza, to że jestem skromna; rodzinna, emocjonalna; to że emocje raczej ukrywam za bardzo nie lubię o nich mówić; że robię dużo dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pierwsze moje skojarzenie kiedy Ciebie zobaczyłam - dobra pilna uczennica, staranna hehe jakos tak mi sie ubzdurało ( a może nie ) mogłas w szkole się udzielać np w apelach, uroczystościach szkolnych, może pięknie recytowałaś? :D Chyba nie lubiłaś wychowania fizycznego..

Lojalna, dobra z Ciebie przyjaciółka, jesteś życzliwa i nikomu nie życzysz źle, zwierzaczki chyba lubusz.. bywasz kapryśna, jeśli cos przeżywasz to ze zdwojona siła czy to radość czy to smutek.. taką cię odbieram..

Pozdrawki. :)

 

Nieźle mnie opisałaś :D 6 z plusem dla Ciebie :D

czy taka pilna tonie wiem ;P w każdym razie źle się nie uczyłam ;)

w apelach też mi się zdarzało brać udział i recytować różne wiersze.. ale im starsza tym mniej ;)

z wf to zdecydowanie strzał w 10 haha :D

reszta też prawda... choć mnie zastanawia trochę to przeżywanie ze zdwojoną siłą... ale faktem jest, że wrażliwa jestem... czuję po swojemu więc trudno mi powiedzieć czy to dwa razy więcej czy nie ;P

 

 

Pozdrawiam i dziękuję bardzo :energia: :serducho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również proszę o taką analizę:) zdjęcie już wysłałam. pozdrawiam:)

 

Smutna jesteś.. wypłakałaś się.. wydajesz się zagubiona niepewna uczuć ale z wiarą i nadzieją wiesz ze trzeba iść dalej .. bywa ze po drodze robisz błąd.. nie wiesz gdzie iść wtedy zacznij słuchać siebie.. dużo żartujesz, jestes wojownicza .. bardzo inteligentna nauczylas sie obserwacji i wyczuwania ludzi.. oddana mama siebie spychasz na dalszy plan.. widzisz innych którym trzeba pomocy a sama nie chcesz dać sobie pomóc bo skrywasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna jesteś.. wypłakałaś się.. wydajesz się zagubiona niepewna uczuć ale z wiarą i nadzieją wiesz ze trzeba iść dalej .. bywa ze po drodze robisz błąd.. nie wiesz gdzie iść wtedy zacznij słuchać siebie.. dużo żartujesz, jestes wojownicza .. bardzo inteligentna nauczylas sie obserwacji i wyczuwania ludzi.. oddana mama siebie spychasz na dalszy plan.. widzisz innych którym trzeba pomocy a sama nie chcesz dać sobie pomóc bo skrywasz ...

 

zaskoczyłaś mnie!:) i powiem szczerze że trafiłaś:) tak jak napisałaś jestem pogubiona; nie wiem czy już sobie wymyślam pewne rzeczy czy faktycznie tak jest:/ staram się jednak mimo wszystko patrzeć pozytywnie bo wierzę że jednak odnajdę to o czym marze. Tak, jestem wojownicza (potrafię walczyć o swoje kiedy wiem że mam racje); kocham się śmiać; pomagam ludziom kiedy potrzebują pomocy, ale czy ja sama sobie nie daje szans żeby ktoś wyciągnął do mnie ręke? myśle że powoli się to zmienia; aczkolwiek staram się najpierw sama jakoś sobie uporać z problem...

dziękuje:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... to i ja bym chciala. Moje foty znasz z fejsa... wiec nie wiem... wysylac jeszcze?

Kurcze... dobra jestes... Fajne.

 

Dziękuję :)

 

Jasne heh nie musisz wysyłać foty z fb mi wystarcza:) postaram się dzisiaj po godzinie 22 coś napisać o ile uda mi się Ciebie czarownico rozgryźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... to i ja bym chciala. Moje foty znasz z fejsa... wiec nie wiem... wysylac jeszcze?

Kurcze... dobra jestes... Fajne.

 

Hej ;) Wydajesz się być kobietą która zdana jest sama na siebie, waleczna .. jako dziecko już mogłaś pomagać innym.. dajesz nadzieje ale także sama jej potrzebujesz.. nie poddajesz się łatwo potrafisz zawalczyć o swoje.. jesteś silna, pełna energii podejmujesz z rozwagą wszystkie decyzje... mogłaś miec zaburzone życie rodzinne jako dziecko i wyniosłaś jakby lekcję z dziecinstwa.... tu mi coś z Ojcem chyba nie psauje.. mozesz miec sklonnosci do alergii , (nie wiem dlaczego ale mialam wrazenie jakbys pociągała nosem hehe ) hmm nic wiecej mi do głowy nie przychodzi..

 

Sorki ;)

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę :)

Zdjęcie już masz w skrzynce (mam nadzieję, że takie może być :P )

Pozdrawiam

 

Ty to jakaś postrzelona jestes chyba.. fiku miku i w podskokach ... lubisz jak się coś dzieje bo nuda nie jest dla Ciebie... tak jakbys robila zamieszanie wokół siebie..lubisz żartowac..dużo marzysz i myślisz :) dobra by była z Ciebie ogrodniczka albo rolniczka hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o analize :-)

wyslalam zdjecie

dziekuje I pozdrawiam

 

:) No wiedźma z Ciebie jak nic .. stanowcza , obiektywna, przenikliwa i z intuicją .. ( bardzo dobrą ) mozesz tez miec nawet taki tik- jak rozmawiasz unosisz głowę w górę tak jakbys ją odchylala do tylu...unosząc brodę.... bywasz złośliwa jak ktoś zajdzie ci za skórę i mozesz pod nosem sobie nawet ta osobę wyklinać ;) mozesz ciagle poszukiwac wiedzy i miec talent do wladania jezykami czy do pisania tworzenia...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) Wydajesz się być kobietą która zdana jest sama na siebie, waleczna .. jako dziecko już mogłaś pomagać innym.. dajesz nadzieje ale także sama jej potrzebujesz.. nie poddajesz się łatwo potrafisz zawalczyć o swoje.. jesteś silna, pełna energii podejmujesz z rozwagą wszystkie decyzje... mogłaś miec zaburzone życie rodzinne jako dziecko i wyniosłaś jakby lekcję z dziecinstwa.... tu mi coś z Ojcem chyba nie psauje.. mozesz miec sklonnosci do alergii , (nie wiem dlaczego ale mialam wrazenie jakbys pociągała nosem hehe ) hmm nic wiecej mi do głowy nie przychodzi..

 

Sorki ;)

 

No zgadza sie z tym zaburzonym zyciem rodzinnym. Do 2 lat wychowywala mnie babcia... i czesciowo widywalam ojca. Z mama kontakt od 2. urodzin bardziej. I juz nie taki.

Tak, mam sklonnosc do alergii... :) na wiosne szczegolnie.

 

Tak, od dziecka jestem bardzo samodzielna... i w zasadzie od malego musialam sie o siebie sama troszczyc. :) Bardzo szybko sie usamodzielnilam + wyjazd za granice. :)

 

 

Dzieki kochana... Fajne... naprawde :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No wiedźma z Ciebie jak nic .. stanowcza , obiektywna, przenikliwa i z intuicją .. ( bardzo dobrą ) mozesz tez miec nawet taki tik- jak rozmawiasz unosisz głowę w górę tak jakbys ją odchylala do tylu...unosząc brodę.... bywasz złośliwa jak ktoś zajdzie ci za skórę i mozesz pod nosem sobie nawet ta osobę wyklinać ;) mozesz ciagle poszukiwac wiedzy i miec talent do wladania jezykami czy do pisania tworzenia...

 

Pozdrawiam.

 

dziekuje :-) Tik, taaak, dodatkowo przechylam glowe na prawo i tez zauwazylam, ze jak z kims rozmawiam, czy ide obok kogos, to tak sie ustawiam, zeby ta osoba byla z mojej lewej strony, tak jakos mam :-) . Talent do wladania jezykami, no sila rzeczy musze wladac obcym jezykiem na codzien, wiecej niz polskim....

Tworzenie - maluje i rysuje, to moja pasja. Jedna rzecz mi nie pasuje, nie to, ze chce wybielic swoja postac, ale jak ktos mi zajdzie za skore, to raczej omijam ta osobe szerokim lukiem i placze po katach, ze jestem taka pokrzywdzona, ale przed tym kims nigdy sie do tego nie przyznam :-)

 

Dziekuje Forest Lady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jakaś postrzelona jestes chyba.. fiku miku i w podskokach ... lubisz jak się coś dzieje bo nuda nie jest dla Ciebie... tak jakbys robila zamieszanie wokół siebie..lubisz żartowac..dużo marzysz i myślisz :) dobra by była z Ciebie ogrodniczka albo rolniczka hehe ;)

 

 

Haha a wiesz, że coś w tym jest co napisałaś :flamenco: faktycznie takie trochę fiku miku jestem , lubię jak się coś dzieje i nudy niecierpie :energia:

Uwielbiam żartować, bardzo dużo się śmieję i faktycznie dużo myślę i marzę :witch: A co do tej ogrodniczki to mam hopla na punkcie kwiatków w domu już mi się nie mieszczą :crazyangel: Super analiza :)

 

Dziękuję :*

Edytowane przez malamiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o analizę ... Wysyłam maila :-)

Pozdrawiam :-)

 

Witam.. miałam juz nie robić analiz.. jestem przemęczona ale skoro juz poprosiłyście ...

Wydajesz się osobą którą mogło cos przykrego spotkać i mogło to być nagle , gwałtwonie jakies takie załamanie.. dosyć energiczna z Ciebie kobitka, lubisz być w centrum uwagi, może brak Ci troche pewności siebie.. ogólnie wydajesz się być serdeczna i pomocna dla innych.. ale nie dokonca spelniona i szczesliwa...dodatkowo pomyslalam sobie że mozesz posiadac tatuaż na ciele .. a jeśli go nie posiadasz to w przyszłości sobie sprawisz... jesli chodzi o twój głos .. mozesz miec specyficzną barwę głosu ... chyba że masz problem z gardlem..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę jeśli można :) Wysyłam zdjęcie. Pozdrawiam

 

Witam. Ciebie widzę jako osobę energiczną , która nie boi się wyzwań, jesteś radosna i pogodna lubisz się bawic...wydajesz sie być silna - nic Cię nie załamie, ale to może być odbierane na zewnątz a tak jakbyś prawdę ukrywała w sobie.. taka skorupę na siebie zakładasz i niektórzy nie potrafią Ciebie rozgryźć.. szybko mogłas się usamodzielnić np szybko szkola , praca, wjazdy zagraniczne moga być Ci w życiu pisane...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajesz się osobą którą mogło cos przykrego spotkać i mogło to być nagle , gwałtwonie jakies takie załamanie.. dosyć energiczna z Ciebie kobitka, lubisz być w centrum uwagi, może brak Ci troche pewności siebie.. ogólnie wydajesz się być serdeczna i pomocna dla innych.. ale nie dokonca spelniona i szczesliwa...dodatkowo pomyslalam sobie że mozesz posiadac tatuaż na ciele .. a jeśli go nie posiadasz to w przyszłości sobie sprawisz... jesli chodzi o twój głos .. mozesz miec specyficzną barwę głosu ... chyba że masz problem z gardlem..

Pozdrawiam.

Wszystko się zgadza :) owszem spotkała mnie nagła przykra sytuacja parę miesięcy temu odwołałam swój ślub przez mojego byłego niedoszłego męża i bardzo to przeżyłam....Co do tatuaży mam dwa a od wczoraj fakt pochorowałam się mam problem z gardłem.... A no i owszem w centrum uwagi być bardzo lubię chociaż czasem brakuje mi pewności siebie :) Naprawdę analiza trafna w 100% :) jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...