Jump to content
Guest truskawka

Horoskop egipski - Ra

Recommended Posts

Guest truskawka

Ra od 22 września do 15 października

 

Urodzeni pod jego opieką cenią sobie piękno i harmonię w swoim życiu. Wyróżniają się szlachetnością. Są uprzejmi, subtelni, dobroduszni, a ich witalna siła sprawia, że w ich towarzystwie wszyscy czują się bezpiecznie. Są świetnymi dyplomatami. Swoim poziomem intelektualnym na ogół przewyższają środowisko w którym przebywają. Cechuje ich wielka mądrość życiowa, dociekliwość i dar obserwacji. Są zdolni zauważyć to czego inni nie mogą dostrzec od dłuższego czasu. W swojej działalności są przezorni i wytrwali, wiedzą czego chcą od życia. Niejednokrotnie zdradzają artystyczne inklinacje. Nie lubią przebywać w samotności, otaczają się gronem przyjaciół, których los zawsze niezwykle ich interesuje. Chętnie medytują. Podstawą dobrego samopoczucia i szczęścia w życiu jest miłość oraz małżeństwo lub inny trwały związek partnerski. Motorem ich działania są związki. Cechuje ich zrównoważenie i spokój wewnętrzny. Im najmniej chyba grozi zawał serca, a nawet choroby układu nerwowego. "Dzieci" Ra przeważnie cierpią na: lumbago, choroby tkanki łącznej, zapalenia nerek i cukrzycę. Idealny kolor to - niebieski, fiolet. Szczęśliwe liczby - 8, 6.

 

źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Egipski

Share this post


Link to post
Share on other sites
donia2

Zgadzam sie :icon_smile2: Dokładnie wszystko praktycznie...dyplomacja,uprzejmość..co do bezpieczeństwa to ja nie wiem ale się spytam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciastko

Wszystko się zgadza oprócz tego "Im najmniej chyba grozi zawał serca, a nawet choroby układu nerwowego" ,ja jestem bardzo nerwowa .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zielonooka

Trochę się zgadza, trochę nie zgadza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...