Jump to content

Problem - pomogę znaleźć rozwiązanie

Guest winteer

Recommended Posts

Guest winteer

Tarot karmiczny

Nie czuję się jakaś wyjątkowa i lubie to co robię a każdy seans tarota rozpoczynam od diagnozy chwili obecnej, od pokazania związków przyczynowo-skutkowych.

O ile wróżbici mówią "co-gdzie-kiedy wydarzy się w przyszłości...?" o tyle tarocista (unikając tego typu odpowiedzi) kładzie nacisk na wskazanie przyczyn czyli oprócz informacji „co” mówi również „dlaczego”, „skąd” i „w jakim celu” sprawy przybiorą taki, a nie inny obrót.... zdecydowanie wolę doradzić ludziom jak rozwiązywać problemy... jak znależć pracę, jak pogodzić się z partnerem, co zrobić, jak postępować.. dzięki temu sama też się wiele uczę.

Długo zastanawiałam sie czy udzielić tu taka informację... ale jeśli ktoś potrzebuje - to jestem wstanie opracować analizę poprzednich wcieleń

Jeśli ktoś z Was ma problem i sam nie jest w stanie go rozwiązać..

Postawię tarota albo poprostu porozmawiam...

Dobrym zwyczajem jest skomentowanie czy dana analiza jest trafna oraz zapłata za pracę i jeśli chcesz wyrazić swoje podziękowania dla moich umiejętności bądź po prostu poświęconego czasu - proszę o podarowanie mi punktu reputacji :bukiet:

To może być też np: kartka internetowa, przepis na coś pysznego, opowiadanie lub zwykłe dziękuję - cokolwiek co uznasz za miłe i przyjemne - tym samym godne miana zapłaty... dzięki temu będę wiedziała na ile moja pomoc okazała sie potrzena :okok:

Kochani - nie jestem w stanie odpowiadać na prośby za pośrednictwem PW - ponieważ ograniczenia czasowe mi na to nie pozwalają, więc je zawieszam

Więcej informacji znajdziecie tutaj --> http://www.ezoforum.pl/powroze/8700-regulamin-zamieszczania-google-page-rankingosb-o-wrozbe.html

Pozdrawiam

Winteer

Edited by winteer
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• koliber*

39

• aniakamila

21

• hanna-72

21

Guest winteer
Jak zadawać pytania do kart - krótkie przypomnienie

Tym tekstem chcę zwrócić Waszą uwagę na kilka spraw.

Bardzo proszę o zadawanie mi konkretnych pytań, które Was interesują. Im bardziej konkretne pytanie tym bardziej szczegółowa odpowiedź. Aby otrzymywać czytelną odpowiedź, pytanie powinno być postawione jasno i jednoznacznie. Karty nigdy nie odpowiadają tak lub nie, ale dają odpowiedź analityczną.

Pytania do Tarota są bowiem pytaniami do własnej podświadomosci, która szukając najwłaściwszej odpowiedzi łączy się z nadświadomością.

Tarot przedewszystkim:

Pozwala przeanalizować dręczące człowieka problemy i przed nimi ostrzega.

Pokazuje możliwości i predyspozycje pytającego.

Pomoże wybrać odpowiednią drogę życiową, co pozwoli podjąć odpowiednią decyzję.

Odpowiada na konkretne pytania.

Jest pomocny w przypadku doboru np. współpracowników.

Potrafi przepowiedzieć np. przyszłość związku.

Przedstawia wizerunek nasz lub partnera.

Kilka “złotych” zasad czytania z kart Tarota

Nie wolno nikogo straszyć - prognoza ma mieć charakter drogowskazu, pewnego rodzaju przestrogi i ostrzeżenia. Ma dawać możliwości ominięcia problemów. Prognoza ma być drogowskazem, wskazówką, ostrzeżeniem. Gdy karty zapowiadają kłopoty, trzeba - stawiając układ na trzy karty, pytać o wyjście z opresji. Bardzo ważne jest zadawanie pytań o źródła i przyczyny problemów.

Za konsultację trzeba zapłacić - bo zapłata to forma wymiany energii. (choćby podziękować). To forma wdzięczności za poświęcony czas. Dzięki cenie nie biegamy codziennie na karty, a przez to nie uzależniamy się od nich. Tarot powinien służyć do rozwiązywania bardzo zawikłanych i trudnych problemów...

Kolejna, szalenie wazna sprawa: unikaj wielokrotnegorozkładania tarota, run, kart anielskich, cygańskich lub innych na jedno pytanie lub sprawę!

Im więcej rozkładów na jedno pytanie w krótkim czasie, tym większy chaos w kartach i w głowie. Podczas interpretacji działa tzw. pole energoinformacyjne, w które się mniej lub bardziej ingeruje podczas prognozy - zupełnie jak kamyk wrzucony do wody... trzeba odczekać aż kręgi się rozejdą, tafla się uspokoi i wyrówna.

Zbyt częste przychodzenie na karty, nie wnoszą nic nowego, a zainteresowany nie chce przyjąć podstawowych informacji, jakie mu Tarot przekazuje, tylko czeka na coś zupełnie innego, albo na to, co chce usłyszeć. Wówczas lepiej nie rozkładać kart w ogóle, bo i po co. Można oczywiście zacząć kłaść nowe rozkłady na to samo pytanie, ale wówczas Tarot może przekazywać pytającemu te same informacje innymi kartami, albo zignoruje pytającego, tak jak pytający tarota.

Owszem, czasem mogą zdarzyć się perełki i ktoś w odpowiedzi na pytanie "czy mam walczyć o ten związek" może usłyszeć że sama sobie powinna odpowiedzieć - czy JA CHCĘ walczyć o ten związek.....

Albo inny przykład: "którą w końcu wybrać kobietę?" I co....? czy to ja mam wskazać czy ma iść do Baśki czy Maryśki....

Chodzi o to, że w karatch można sprawdzić co się stanie/jak sytuacja będzie wyglądała gdy wybierzesz tę Baśkę, a co się stanie/jak będzie wyglądała sytuacja gdy wybierzesz Maryśkę, ostatecznego wyboru dokonujesz jednak osoba której się stawia karty.

Należy pamiętać, że tarot nie jest wyrocznią, jedynie pokazuje możliwą przyszłość człowieka. Pozwala zrozumieć przyczyny niepowodzeń i kłopotów.

Pytajmy karty o sprawy ważne, najważniejsze dla nas. W sercu zawsze czujemy co jest istotne właśnie dla nas. Nie można zadawać kartom głupich pytań, gdyż głupie będą odpowiedzi.

Nie udzielam odpowiedzi na pytania:

- dotyczące osób trzecich (np od rodziców swoich dorosłych dzieci)

- dotyczących zdrowia lub spraw sądowych (nie wspomagam pracy lekarzy, adwokatów i sędziów)

- nie przyjmują pytań stawianych niechlujnie i tragicznie ogólnikowo, albo - trzeba sobie wprost powiedzieć - pytań bezmyślnych, a więc tych z rodzaju "i w ogóle jak wygląda moja przyszłość...", "czy ja jeszcze kogoś spotkam...", "czy coś się w końcu zmieni w moim życiu"....itp.

- nie odpowiadam na pytania typu: “kiedy”, “ile”...

Tarot nie podaje dat zdarzeń, bo nie istnieje żaden, ŻADEN sprawdzony system tarotowy opisujący jak wyznacza się terminy, a żadna karta w Tarocie nie została stworzona po to, by powiedzieć: "o! to jest karta, która mówi, że w sierpniu znajdziesz pracę, a tamta karta wskazuje, że za dwa i pół roku zakochasz się z wzajemnością" i temu podobne. Proszę się nie łudzić. Wszelakie terminy podawane przez osoby odczytujące przyszłość z kart to kwestia poddania się podszeptom własnej intuicji jaką na swój własny użytek przyjmuje dana osoba rozkładająca karty (= osoba sama z sobą mentalnie umawia się, że dana karta wskazuje na okres lata, a dany układ kart mówi mi, że to wydarzenie dokona się za rok itd.). Presja pytającego, którzy zwraca się z pytaniami "kiedy?" powoduje, że osoby wróżące tworzą osobiste sposoby na to, by w miarę dokładnie zdefiniować jakiś termin, ale jest oczywiste, iż nie są to sposoby pewne i nie muszą się sprawdzać, bo nie ma takiego kosmicznego/uniwersalnego prawa, które nakazuje, by się sprawdzały. To nie Uniwersum ma naginać się do naszych pragnień i dlatego żaden określony schemat dotyczący określania czasu, który obmyśliła sobie jak najbardziej intuicyjna wróżka nie ma prawa działać jak szwajcarski zegarek. Bierz na dużym luzie terminy podane przez wróżkę i przyjmij do wiadomości, że Tarot wskazuje przede wszystkim proces/przebieg sytuacji/tendencje, a nie terminy ziszczenia się przepowiedni.

Tarot to nie wyrocznia, działa na zasadzie przyczynowo-skutkowej, może jedynie wskazać kierunek (jak drogowskaz). Jedyną upoważnioną osobą do podejmowania decyzji jest osoba/osoby której problem dotyczy.

Naprawdę sensowne pytania do kart Tarota nie zawierają słowa "kiedy?!", ale zawierają słowa "co, jak, w jaki sposób", np.: "otworzyłam/em własną firmę, jak rozwinie się ten mój interes w najbliższym czasie", lub: "rozpocząłem właśnie bardzo sympatyczną znajomość, jak powinienem się wobec tej osoby zachowywać i jak/w jakim kierunku rozwinie się w najbliższym czasie nasza znajomość". Piszę "w najbliższym czasie", ale czasu nie powinno się precyzyjnie określać, pojęcie czasu jest względne, wszystko w życiu jest bardzo płynne, zmienia się, nic nie jest na stałe, dlatego nie daj zwariować się jeśli chodzi o dokładne określanie terminów, bo czas w Tarocie to najmniej pewna rzecz! Najbliższy czas może oznaczać kilka tygodni, albo pół roku, a może jeszcze więcej... I to jest jedyny pewnik.

Inny przykład rodzaju pytań, które "lubi" Tarot dotyczy podjęcia konkretnej decyzji w sensie dokonania wyboru "na tak" lub "na nie". Można zapytać się: co zrobić/co wybrać - może tu chodzić np. o wybór miejsca, o zakup jakiejś rzeczy, o sposób rozwiązania jakiegoś problemu; czy wybrać drogę x, czy tej drogi x nie wybierać, czy wybrać osobę x do współpracy, czy jej nie wybierać, czy wybrać ten kierunek studiów, czy tego kierunku nie wybierać, czy teraz otworzyć własną działalność, czy obecnie tego jeszcze nie czynić i tak dalej. W kartach Tarota można odczytać jak będzie wyglądała sytuacja gdy wybierzesz osobę x/drogę x, a jak będzie wyglądała sytuacja, gdy tej osoby x/tej drogi x nie wybierzesz. Oczywiście ostateczną decyzję Ty podejmujesz.

Np.: zamiast pytania “kiedy będę w związku z X?” - powinno być pytanie “co zrobić by być w związku z X” - od razy widać różnicę, prawda?

Tarot jest po to, by analizować daną bieżącą sytuację zaistniałą w życiu, by powiedzieć z czego naprawdę ona wynika (sprawy z przeszłości i rzeczy stojące na przeszkodzie).

Np.: bardzo często karty Tarota pokazują że jesteś obecnie samotna, masz za sobą zakończony związek, bo on Cię porzucił, a nie zdawałaś sobie dotąd sprawy, że on męczył się w tym związku, bo byłaś osobą bardzo zaborczą, wymagającą, oraz kontrolującą i dopóki nie uświadomisz sobie swoich wad i z dobrym efektem nie popracujesz nad ich utemperowaniem, to nie spotkasz mężczyzny, który będzie Ci odpowiadał, a najwyżej w kolejnym związku powielisz schemat z poprzedniego i po okresie euforii, oraz złudnego żywienia nadziei partnerowi otworzą się po prostu oczy i powie Ci do widzenia.

Tymczasem osoby samotne dość często wierzą w to, że mają po prostu "pecha w miłości", a w sobie części "winy" czy też odpowiedzialności za rozwój sytuacji nie widzą i będą zainteresowane skorzystaniem z porad wróżki, która wyłącznie udzieli informacji kiedy wreszczie zjawi się kolejny partner/partnerka, z którym da się wejść w związek (ewentualnie kiedy ex powróci) i na tym koniec kropka.

Jest wiele osób wróżących jak wyżej, ale jest też wiele osób interpretujących rozkłady kart Tarota pod kątem "dlaczego", "co zrobić", oraz "nad czym mam popracować" i "jak postępować" (też do nich należę). One na pewno nie potraktują tematu powierzchownie i nie powiedzą Ci: "za pół roku widzę Cię w kolejnym związku, który jednak długo nie potrwa, bo potem pojawia się kolejny kandydat i z nim za cztery lata zalegalizujesz związek, więc nie obawiaj się, bo samotna nie będziesz". Szczerze mówiąc wstydziłabym się udzielać tego typu wypowiedzi....

Na pytanie typu: zdradza - nie zdradza, kocha - nie kocha, wróci - nie wróci, spotkasz mężczyznę w tym roku - nie spotkasz...

*wróżka jest nastawiona jest na ten rodzaj ludzi, którzy tylko takie pytania są w stanie zadać, bo te wróżki i ci ludzie tak pojmują pomoc/poradę. Poprostu pomaga tak, jak po prostu życzy sobie tego pytający i bez ceregieli odpowie Ci na pytanie, czy mąż/żona Cię zdradza.

*tarocistka/tarocista jest bardziej wymagający w stosunku do samego siebie będzie drążyć głębiej temat i opowie Ci co takiego w Waszym związku było/działo się "nie tak" (z obydwu stron w związku), że w ogóle doszło do tego rodzaju pytania i doradzi Ci najwłaściwsze postępowanie (na ten moment/na obecny etap) wobec partnera.

Generalnie radzę nie bujać w obłokach i nie doszukiwać się w kartach "swojej drugiej połówki", "wymarzonego partnera/partnerki", "docelowego partnera/partnerki", "miłości na całe życie", "tego jedynego/tej jedynej", "tego właściwego/tej właściwej". Lepiej jest wyjść z założenia, że każde partnerstwo, każdy związek, a nawet każda znajomość jest potrzebna i wartościowa, bo w każdym/jakimkolwiek związku dojrzewamy, uczymy się siebie, uczymy się rozpoznawać nasze potrzeby i potrzeby drugiej osoby, uczymy się pozbywać złudzeń, uczymy się zmieniać nasze priorytety i obniżać innym poprzeczki, wreszcie uczymy się tolerować i akceptować odmienność innych, bez oczekiwań, iż obowiązkiem drugiej osoby, która Cię kocha jest jak najczęstsze dostosowywanie się do Twoich wymagań.

Czy można odmówić rozłożenia kart? Tak można odmówić. Najczęściej odmawiam, gdy czuję opór i odczuwam blokadę. Gdy osoba jest zablokowana, zamknięta i nie ma z nią współpracy, bo nie chce współpracować. Czasami są ludzie (nielicznych, ale jednak są), którzy proszą o wróżbę, by przeegzaminować i sprawdzić umiejętności.... Nie ma sensu wówczas stawiać tym osobom kart, udowadniać, i dawać się egzaminować, gdyż te osoby i tak będą zamknięte, a Tarot nic nie pokaże. Nie ma sensu udowadniać takim osobom, czym jest Tarot, czym są symbole naszej nieświadomości, synchroniczność.

Takie osoby przychodzą zamknięte na wszelkie informacje i na zrozumienie. Nie słuchają argumentów i nie ma w nich gotowości przyjrzenia się sobie, swojemu życiu. Najczęściej, z mojego doświadczenia wiem, iż karty Tarota nie udzielają odpowiedzi takim osobom, gdyż nie ma tej specyficznej nici współpracy, porozumienia. A trudno ją nawiązać z osobami trudnymi i zamkniętymi, którzy nie chcą współpracować w rozwiązaniu swojego problemu.

Czasem się trafi delikwent, który niewierzy w tarotowe przepowiednie, a jednocześnie oczekuje, że tarot odmieni jego życie. Krótko mówiąc, często przypomina to oczekiwanie na cud. Jeśli mam dobre wiadomości, gdyż karty prognozują pozytywne zakończenie kłopotu, to niestety delikwent już nie słucha, co zrobić, żeby ,,pomóc” losowi. Klasycznym przykładem jest porzucona kobieta, której Tarot przepowiada np. powrót ukochanego. Zawsze dotyczy to jakichś konkretnych okoliczności i wyzwań, którym należy sprostać. Chociażby wyjście z domu na niechciane przyjęcie, imprezę czy podjąć starania związane ze zmianą pracy itp. A co zazwyczaj zapamiętuje pytający? On do mnie wróci. Za trzy miesiące znowu będziemy razem I ma się zrobić ,,samo”, skoro było o tym w kartach, to ja nie muszę już nic.... Podobnie jest z pytaniami typu, czy zdam maturę, egzamin, test....

Albo przepełniona rozpaczą, zapłakana osoba, która niemal wymusza na kartach ,,iskierkę nadziei” i nie chce słuchać o niczym, co nie brzmi tak jak obietnica powrotu do dawnych, właśnie utraconych układów. Słyszymy, że jeśli on nie wróci, to ona popełni samobójstwo, że nie chce bez niego żyć.

Zamiast pytań “co mnie czeka...” lepiej zadać “co zrobić aby to czy tamto” - to jednocześnie wzięcie odpowiedzialności za swoje zycie i swoje czyny....

Edited by winteer
post przeniesiony
Guest winteer
Przykłady pytań

Najważniejsze jest pytanie, bo Tarot odpowiada tak, jak został zapytany.

Na szczere i rzetelne pytanie, dostaniesz równie szczerą i rzetelną odpowiedź. Na ogólnikowe... – ogólną odpowiedź, która może wogóle nikogo nie zadowolić.

Dlatego na początku dwa najważniejsze pytania powinny brzmieć ,, Co chciałbym wiedzieć?” i ,,Czy naprawdę chcę to wiedzieć?''.

W trudnych sytuacjach karty naprawdę mogą Ci bardzo dużo pomóc, ale nie podejmą za nikogo decyzji. Zapytaj: ,, Co się zdarzy, jeśli tak uczynię, a co się stanie, jeśli tego nie zrobię?'' lub ,,co wyniknie jeśli wybiorę plan A, co jeśli plan B, - co, jeśli wybiorę partnera X albo partnera Y?''.

Pytania, których trzeba również unikać w Tarocie to: ,,Czy kiedykolwiek będę miała dziecko?”, ,,Czy kiedykolwiek wyjdę za mąż”, ,,Czy kiedykolwiek osiągnę sukces”, ,,Czy kiedykolwiek...”.

Lepiej unikać wszelkich pytań typu: Czy kiedykolwiek...? Kiedyś...? - na ogół brak im kontekstu, który nadałby konkretne ramy. Ponadto takie pytania często odnoszą się do najgłębszych pragnień. Negatywna odpowiedź na takie ważne pytania może mieć katastrofalne skutki i bardzo zaszkodzić. Należy przy tym pamiętać, że karty Tarota mówią o chwili obecnej, lub minionej, i najbliższym półroczu, maksymalnie roku - w zależności od zastosowanego rozkładu i pytania, a nie o wydarzeniach z bardzo odległej przyszłości... co będzie tam kiedyś.

Staram się również unikać pytań o innych ludzi, jeśli nie mają bezpośredniego związku ze sprawami osoby pytającej. Często są niejasne, na przykład: ,,Co dzieje się w życiu mojej siostry?”. ,,Co dzieje się u mojego byłego partnera?''. Jednakże chętnie zajmuję się konkretnymi pytaniami, jeśli wynikają z prawdziwej troski, przyjaźni, uczuć, miłości, na przykład: ,, Czy moja siostra dostanie pracę, o którą się ubiega?”.

Niemożliwe i nieprawidłowe pytania to:

1. Czy to się uda czy nie?

2. Czy wkrótce się przeprowadzę?

3. Czy mój ,,były” do mnie powróci?

4. Czy poprawi się moja sytuacja finansowa

5. Czy powinienem pracować na własny rachunek

6. Czy będę wciąż zdrowy?

7. Czy nasza małżeńska sytuacja zmieni się jeszcze na lepsze?

8. Czy będziemy mieć jeszcze dzieci?

9. Czy on (ona) mnie kocha, czy nie?

10. Czy będziemy razem szczęśliwi?

11. Jak długo muszę jeszcze czekać

12. Czy wkrótce się zakocham, gdy odejdę od swego partnera?

Prawidłowe i możliwe pytania to:

1. Co się stanie, jeśli ja tego spróbuję?

- Co się stanie, kiedy to odpuszczę?

2. Co zrobić by postarać się o inne mieszkanie?

- Jak pozbyć się wątpliwości odnośnie pozostania tam, gdzie mieszkam?

- Co mogę zrobić, żeby znaleźć właściwe mieszkanie?

3. Co się stanie, jeśli na niego zaczekam?

- Co się stanie, jeśli rozejrzę się za kimś innym?

4. Co mogę zrobić, żeby moją sytuację finansową poprawić na stałe?

5. Jakie perspektywy ma mój krok w niezależność?

6. Co mogę uczynić, by zachować zdrowie?

7. Co jeszcze powinienem robić wszystko, co w mojej mocy dla ratowania małżeństwa?

- Czy mam sobie odpuścić ratowanie związku?

- Co mogę zrobić, by ratować nasze małżeństwo?

8. Jakie mamy perspektywy jeśli będziemy postępować jak dotąd?

- Jakie mamy perspektywy jeśli przyjmiemy terapeutyczną pomoc?

- Jakie mamy perspektywy jeśli pozostaniemy bez dzieci?

9. Jak wygląda nasz związek?

10. Jak wygląda nasza wspólna przyszłość?

- Powinienem być za, czy przeciw związkowi? (tutaj najlepiej zastosować rozkład wyboru)

11. Jaka jest możliwość rozwiązanie problemu jeśli jeszcze poczekam? (czy też nie?)

12. Co będzie dalej, jeśli odejdę od swego partnera?

- Jakie są perspektywy jeśli pozostaniemy razem?

- Co mogę zrobić, by uporządkować i ratować nasz związek?

- Co mogę zrobić, by się zakochać?

13. Jak przedstawia się moja sytuacja?

- Jaki będzie dalszy jej przebieg?

- Co się zdarzy, jeśli tak uczynię?

- Co się stanie, jeśli tego nie zrobię?

14. Co wyniknie jeśli wybiorę plan A?

15. Co wyniknie jeśli wybiorę plan B?

16. Jak potoczy się dalej moja praca? -przebieg sytuacji?

17. Jak wygląda mój związek z X ? .... stan sytuacji?

18. Co jest przede mną?

19. Co się wydarzy w następnym miesiącu? .... roku?

20. Jaki jest powód.... przyczyna dla....?

21. Jak będzie dalej z...... ?

22. Jakie perspektywy ma droga A; B; C ? Itd.

23. Jak wygląda.... ?

24. Jak mam pokonać kryzys?

25. Dokąd zmierza mój związek z X ?

26. Jaka jest moja sytuacja?

27. Jak przedstawiają się moje plany?

28. Co mogę poprawić?

29. Gdzie się znajduję?

30. Co się zdarzy w przyszłości? -w miesiącu...... ?

31. Co czynię źle?

32. Co mogę zrobić, żeby osiągnąć swój cel?

33. Jak wygląda nasz związek?

34. Co jest za mną?

35. Co jest przede mną?

36. Jaki powinien być mój następny krok?

37.Jaki stosunek ( nastawienie) ma do mnie X ?

38. Co mogę uczynić dla naszego związku?

Źródło: Piotr Gońciarz - Blog Rozwoju Wewnętrznego, Metod Niekonwencjonalnych i Psychotronicznych - TAROT - bloog.pl

Edited by winteer
Post przeniesiony
Guest Jurema

Witam...

Jezeli moge to ja prosze o odpowiedz,bo jestem pelna obaw...

Czy moj syn skonczy 3-letnia szkole ,nauke w niej podjol od stycznia...

Prosze o odpowiedz,bo ten temat spedza mi sen z oczu:(

Dziekuje i pozdrawiam!

Guest winteer

Szelmo,

Wybacz, ale Twoje pytanie jes źle skonstruowane i zbyt ogólnikowe.

Wybierz jedno z zasugerowanych pytań: "Czy Twojemu synowi wystarczy wytrwałości aby ukończyć szkołę", ewentualnie "Co może przeszkodzić synowi w ukończeniu szkoły".

Zadanie właściwego pytania to podstawa, a ja postaram się Ci pomóc.

Guest winteer

A więc..

1) jego ukryte pragnienie - 5 kielichów

2) co go motywuje - 4 kielichy

3) co go powstrzymuje - Król buław

4) co może osiągnąć - 3 kielichy

Dodatkowo: Rydwan i Kochankowie

Najwidoczniej Twój syn ma wątpliwości czy szkołę uda się mu ukończyć, dlatego powinien pozbyć się tych lęków i natrętnych myśli, ponieważ niepotrzebnie psują krew. Powinien zacząć dostrzegać nowe możliwości zamiast oglądać się za siebie. Chce, ale jednocześnie boi się. Zdaje sobie sprawę ze swoich wątpliwości i braku pewności siebie - powoduje u niego brak inicjatywy. Powinien bardziej udzielać się na zajęciach, częściej zabierać głos w dyskusjach zamiast cicho siedzieć w kącie, tylko na tym zyska a profesorowie będą patrzeć bardziej przychylnym wzrokiem. Karty doradzają aby być bardziej w centrum, nie bać się wyzwań. Najwięcej sukcesów może osiągnąć w pracach zespołowych - możliwe że w ten sposób nabierze pewności siebie i złapie wiatr w żagle. Trójka pucharów to ogólnie towarzyska karta, poczucie jedności z grupą.

Dodatkowe karty wypadły mi przy tasowaniu, niosą ze sobą istotną informację:

Kochankowie to wybór, decyzja.

Rydwan - sprawy nabiorą rozpędu, oznacza dążenie do celu.

Napisz mi proszę czy coś z obecnej sytuacji zgadza się z rozkładem?

Guest Jurema

Dziekuje serdecznie!!!

Zgadza sie (jego obawy ze nie da rady)...Gdyz to szkola z terapia i internatem...Wlasnie przez to ze za duzo sie udzielal i mowil co mysli,polowa terapeutow sie na niego uwziela i skutecznie utrudniaja mu zycie ,karzac go za kazdy maly blad.Dlatego bardzo zaczyna sie zrazac!W szkole ma najlepsze noty i zachowanie ,ale dokuczanie terapeutow z ktorymi spedzaja tam wiekszosc dnia ,daje mu sie we znaki,stad moje wielkie obawy :(

Guest winteer

Wspieraj syna - on Cię bardzo porzebuje. A co do jego wypowiedzi - powinien zmienić ich technikę (przemyśleć dwa razy zani coś powie) a terapeuci powinni już przestać się go czepiać - więcej odpowiedzialnośći (stąd karta Kochankowie).

Powodzenia!

Guest winteer

Nie wiem co się dzieje ale nie widzę tutaj Twojej ostatniej wypowiedzi... przeczytałam tylko ten urywek o papierosie w Twoim profilu i dalej nie wiem...

Proszę Admina o rozwiązanie tego problemu.

Guest Jurema

Wspieram go z calych sil!!!Lecz obecnie extra zblokowali mu kontakty:(co wcale nie pomaga ,tylko bardziej sie stresuje i denerwuje,gdyz inni robia co chca bezkarnie ,a on za zapalonego papierosa w niedozwolonym miejscu ma 4 dni kary w pokoju!On ma prawie 19 lat!Walczy o swoje prawa,ale nie ma szans...Jeden chlopak tam pracowal 9 lat i odchodzi,bo nie moze juz patrzec na niesprawiedliwosc!Staralam ie interweniowac,ale prosil bym nie dzwonila walczac o jego prawa ,bo to tylko pogarsza sytuacje.Boje sie o niego ,gdyz ma dluga terapie za soba (mysli samobojcze)i mam coraz wiecej obaw ,ze szkola wpedzi go ponownie w to z czego niedawno wyszedl:(Mieszkamy w DE wiec stara sie z wszytskich sil by zdobyc wyksztalcenie i w sumie to taka ostatnia szansa,bardzo ambitnie do tego podszedl ,ale wsztsko zaczyna sie walic:(

Guest Jurema

Musi przynajmniej przez rok...Potem moze isc na mieszkanie ,ale nadal bedzie kontolowany przez terapeutow,taki regulamin !To szkola bardzo droga i w calosci pokrywa koszt panstwo ,ale i regulamin placowki pozostawia duzo do zyczenia!

Guest winteer

Jeśli dobrze rozumiem został tam skierowany przez sąd, kuratora, czy coś w podobie... tak? i wiek 19 lat nie ma tu nic do rzeczy, zupełnie jak osoba ubezwłasnowolniona?

Próbowałaś szukać pomocy? Jeśli tak, to gdzie i z jakim skutkiem?

DE - masz na myśli Niemcy?

Guest Jurema

Nie!!!Poszedl tam dobrowolnie...Bo mial byc dalszy ciag terapii ,a mnie i jemu berdzo na tym zlezalo!Wszystkie formalnosci ,byly bardzo ciezkie do przejscia i zalatwienie tej szkoly bylo rowne wygranie 6 w lotto...koszt jednego miesiaca to 5000 euro.W koncu dopielismy swego i wielka klapa,szkola okazuje sie niepomocna a terapia wiezieniem i jedynie karaniem!

Guest winteer

Wiesz, Ogromną pomocą w przetrwaniu tego okresu będzie jego hobby - zajęcie dzięki któremu pokaże na co go stać - również jako element terapii, coś za co zostanie doceniony... Mam tu na myśli takie hobby, któte pozwala na zdobywanie nagród lub wyróżnień... no i żeby terapeuci się przestali go czepiać, bo jak widzę - mają na niego niekorzystny wpływ.

Czy Twoj syn ma coś takiego?

Guest Jurema

Pilka nozna,w klinice zdobywal niezle osagniecia na zawodach...Zobaczymy ,czas pokarze jak sie potocza losy,mam nadzieje ze sie troche wyciszy,bo bardzo mi zalezy ,by skonczyl te szkole,jemu zreszta tez!

Guest winteer

W każdym razie jest realna szansa że się uda. Z resztą sama to podświadomie czujesz, prawda? Na to pytanie to już chyba sama odpowiesz.

Mam nadzieję że Ci pomogłam.

Ja tez mam pytanie, bardzo proszę aby pani w wolnej chwili postawiła mi tarota z pytaniem: Jak dalej potoczy się moje życie zawodowe.

Sylwia 31.08.1985.

Pozdrawiam:)

slonko1234

jestem związana z chłopakiem, niestety nie jestem co do niego pewna, czy ten związek ma szanse?? czy jest mi on przeznaczony?? moja data urodz 08.08.1985, jego data urodz to 16.10.1984 proszę o pomoc

Guest winteer

jestem związana z chłopakiem, niestety nie jestem co do niego pewna, czy ten związek ma szanse?? czy jest mi on przeznaczony?? moja data urodz 08.08.1985, jego data urodz to 16.10.1984 proszę o pomoc

Już patrzę:

1) jak on widzi Ciebie - As denarów

2) jak widzisz jego - 5 mieczy

3) związek z nim - 4 mieczy

4) związek z tobą - Król denarów

5) co was łączy - Kochankowie

6) co was dzieli - 8 denarów

7) bliska przyszłość - królowa denarów

8) dalsza przyszłość - Gwiazda

On widzi Cię jako osobę twardo stojącą na ziemi, praktyczną i pracowitą. W związku byłabyś dla niego osobą godną zaufania, rzetelną, dającą wsparcie. Ty zaś widzisz w nim osobę z którą mogłabyś pójść przez życie ale jednocześnie jesteś w stosunku do niego ostrożna. To co was łączy to szczerość, zaufanie i otwartość, niemal idealne porozumienie i wzajemna troska. Przeszkodą może być zbytnie zwracanie uwagi na sprawy zawodowe kosztem uczuć - może was od siebie oddalać. Karty mówią że wspólne życie jest możliwe.

Guest winteer
Ja tez mam pytanie, bardzo proszę aby pani w wolnej chwili postawiła mi tarota z pytaniem: Jak dalej potoczy się moje życie zawodowe.

Sylwia 31.08.1985.

Na pozycjach: cele, przeszkody, teraźniejszość, przyszłość i rada - As pucharów, Król pucharów, Koło Fortuny, 8 denarów, 6 kielichów

Jest szansa na rozpoczęcie zupełnie nowego etapu w tej sferze, będzie to jakiś ważny projekt, szansa na nowe zajęcie. Należy uważać na próby manipulacji innych, igraniu uczuciami lub nawet szantaż co może doprowadzić nawet do skandalu. Koło symbolizuje diametralną zmianę w stosunku do przeszłości - więc, jeśli do tej pory sprawy nie przebiegały pomyślnie, to teraz ta sytuacja się odwróci o 180 st. Jeśli wykarzesz się wytrwałością - to wtedy wszystko się uda, plany będzie można zrealizować.. ale tylko ciężką pracą, a życzliwością dla innych zyskasz jeszcze więcej.

Winteer, pozwolisz,że Cię pomeczę ? :)

Gdybys mogła, postaw mi karty na moją przyszłośc zawodową. Staram się o pracę w pewnym biurze, prawdopodobnie będę musiała przejśc test z określonej wiedzy.Co karty widzą?

Proszę ladnie :)

Dziękuje ślicznie:* Jest w tym dużo prawdy, do tej pory nie wiodło mi się najlepiej w sprawach zawodowych, niebawem kończy mi się umowa na zastępstwo i mam nadziej że uda mi się znaleźć jakoś lepszą prace, bardziej ambitną i lepiej płatną.

Guest winteer
Dziękuje ślicznie:* Jest w tym dużo prawdy, do tej pory nie wiodło mi się najlepiej w sprawach zawodowych, niebawem kończy mi się umowa na zastępstwo i mam nadziej że uda mi się znaleźć jakoś lepszą prace, bardziej ambitną i lepiej płatną.

Jeśli się nie poddasz - to wyjdziesz na swoim - tu trzeba zawziętości i uporu... zwłaszcza teraz

Ja mam pytanie odnośnie mojej pracy , czuje że ja stracę- firma bankrutuje .Co będzie ze mną ,jak będzie wyglądała moja sytuacja zawodowa a co za tym idzie finansowa.

Guest winteer
Winteer, pozwolisz,że Cię pomeczę ? :)

Gdybys mogła, postaw mi karty na moją przyszłośc zawodową. Staram się o pracę w pewnym biurze, prawdopodobnie będę musiała przejśc test z określonej wiedzy.Co karty widzą?

Proszę ladnie :)

1) twoja silna strona - Giermek buław

2) jak ją wykorzystać - 5 denarów

3) jak osiągnąć cel - 10 mieczy

4) jakie talenty w sobie rozwinąć - Rycerz mieczy

Twoją zaletą jest zacięcie artystycznym, zamiłowanie do nauki lub kombinacja obu - jesteś osobą dość kreatywną, łatwo uczącą się i entuzjastycznie podchodzącą do nowych zadań - tym dość łatwo zrobisz wrażenie. Najlepiej pracę znajdziesz kierując się sercem, taką w której znajdziesz spełnienie, taka w której względy finansowe nie są najistotniejsze - tam Cię czeka sukces. A tam gdzie liczą się wyłącznie pieniądze - długo nie zagrzejesz miejsca. Pokaż się jako osoba sukcesu a nie jak ofiara. Ruszysz do przodu o ile będziesz swoje problemy rozwiązywać na bierząco i rozliczysz się z zaległymi sprawami. Powinnaś bardziej zwracać uwagę na rozwój zdolności umysłowych - pomocne będzie rozwiązywanie łamigłówek - oraz szybkość przetwarzania informacji.

Guest winteer

Ja mam pytanie odnośnie mojej pracy , czuje że ja stracę- firma bankrutuje .Co będzie ze mną ,jak będzie wyglądała moja sytuacja zawodowa a co za tym idzie finansowa.

Zadałaś mi też pytanie na PW - pozwól że tutaj Ci odpowiem

Witam .Ostatnio pytałam kart o moje zycie uczuciowe ,czy musze czekać zanim zadam znów pytanie ale odnośnie mojej pracy ? Pozdrawiam

To dwie różne sfery - nie widzę problemu.

Na swoje karty musisz jednak poczekać... bo kolejka się zrobiła.

Guest winteer

Postanowiłam zrobić tak:

Ponieważ założyłam tutaj temat - więc pytania z niego będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

PW w żadnym wypadku nie przyśpieszy rozłożenia kart w Waszych sprawach, a jedynie wprowadzi zamęt.

Proszę mieć to na uwadze.

Odpowiadać na pytania będę w miarę moich skromnych możliwości...

Witam serdecznie :)

Chciałabym Ciebie prosić o wróżbę, co karty mowią na temat Kamila ur 24.11.84, kim dla niego bylam, kim jestem obecnie?

Czy w czasie wakacji wyjade na kurs jezykowy?

Czy za ten rok będę otrzymywać stypendium?

Czy poznam kogoś w tym roku i czy będę z tym kims?

Czy w tym roku znajdę jakąs prace z umową o prace?

Marianna 08.09.1987

Guest winteer

Możesz mi powróżyc?

Oczywiście że powróżę - zadaj w miarę szczegółowe pytanie, podaj datę urodzenia... i poczekaj w kolejce

Guest winteer

Rozkład wyboru:

Sytuacja - Rycerz buław

Góra (czy umowa o pracę) - 9 mieczy, R mieczy, 6 monet

dół (czy własna firma) - Q pucharów, 6 pucharów, Umiarkowanie

Obecnie co by to nie było - angażujesz w sprawę wszystkie swoje siły, do zadań podchodzisz entuzjastycznie - to dzobrze, bo samo się nie zrobi, doskonale wiesz że należy działać a nie stać w miejscu.

Jesli skupisz się na pracy - poczucie strachu i przygnębienia długo będzie przy tobie - chodzi tu o strach przed jej utratą, zwłaszcza teraz - w dobie kryzysu, kiedy nic nie jest pewne. Wskazuje na wykonywanie zajęć raczej biurowych, wymagających siły intelektualnej - przypuszczalnie energia jet tu rozpraszana a większość pary idzie w gwizdek (to tłumaczy pojawienie się 9 mieczy obok rycerza mieczy w rozkładzie) - powodując pogłebianie frustracji a co za tym idzie - coraz większe niezadowolenie. Podwyżka, premia lub nowa praca możliwe do osiągnięcia, ale jeszcze nie teraz.

Co do własnej firmy - tutaj karty obiecują dużo więcej dobrego - przedewszystkim większe poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego. Z całą pewnością zadbasz o rozwój firmy - tak jakby to było coś wyjątkowego. Możliwe że działalność będzie związana z czymś co się działo w przeszłośći lub kimś z przeszłości - może nawet spółka zkimś. firma może i będzie rozwijała dość powoli ale za to systematycznie.

Decyzję sama podejmiesz.

lukaszmaja

Winter

Łukasz 31-05-1984. Mam pytanie czy znajde w tym roku kobiete w ktorej sie zakocham i czy to bedzie ta prawdziwa milosc oraz jeszcze jedno czy uda mi sie zmienic w najblizszym czasie prace na taka ktora bedzie dlamnie stysfakcjonujaca i czy bede musial zmienic miejsce zamieszkania w zwiazku z tym .

Pozdrawiam

Guest winteer
Za wróżby się nie dziękuje ,wiec nie dziękuje :icon_wink: Mam nadzieje że zrozumiałaś :icon_wink:

Pewnie ze rozumiem, ale jesli poczęstujesz mnie czekolada, to nie odmówię ;-D

hej

bardzo prosze o wrózbę. mam dość duże kłopoty w związku. wiec pytanie jak dalej potoczy się mój związek? Magda 20.05.1987

z góry dziękuje za pomoc

Witam

Hm a czy ja też mogę poprosić o wróżbę miałbym dwa pytanka

1 czy zejdziemy się ponownie z byłą dziewczyną 9czy będziemy ponownie razem)

2 Czy podołam zadaniom na nowym stanowisku w pracy

Krzysztof 12-06-1978

:icon_smile2:

Quietlystorm

Ja też poproszę o wróżenie. Anna 14 stycznia 1989

Mam pytania trzy pytania do kart:

1) Czy chłopak w którym jestem zakochana coś do mniej czuje?

2) Jak rysuje się moja przyszłość?

3) Kiedy i gdzie poznam swojego meża?

1) twoja silna strona - Giermek buław

2) jak ją wykorzystać - 5 denarów

3) jak osiągnąć cel - 10 mieczy

4) jakie talenty w sobie rozwinąć - Rycerz mieczy

Twoją zaletą jest zacięcie artystycznym, zamiłowanie do nauki lub kombinacja obu - jesteś osobą dość kreatywną, łatwo uczącą się i entuzjastycznie podchodzącą do nowych zadań - tym dość łatwo zrobisz wrażenie. Najlepiej pracę znajdziesz kierując się sercem, taką w której znajdziesz spełnienie, taka w której względy finansowe nie są najistotniejsze - tam Cię czeka sukces. A tam gdzie liczą się wyłącznie pieniądze - długo nie zagrzejesz miejsca. Pokaż się jako osoba sukcesu a nie jak ofiara. Ruszysz do przodu o ile będziesz swoje problemy rozwiązywać na bierząco i rozliczysz się z zaległymi sprawami. Powinnaś bardziej zwracać uwagę na rozwój zdolności umysłowych - pomocne będzie rozwiązywanie łamigłówek - oraz szybkość przetwarzania informacji.

no, nauki to ja już sobie dołozyłam, ale skoro mówisz,że trzeba jeszcze, to do dzieła :) Za wrózbę sie nie dziekuję, więc dziękuję za czas, który mi poświęciłaś :bukiet:

schismatic

Witam serdecznie :))

Chcialabym zadać kilka krótkich pytan odnosnie pewnego chlopaka,ot

z miesiąc temu (15.02)będąc na jednym z koncertów zaintrygował mnie pewien taki,

sam zresztą o ile mi się nie zdawało często spozierał w mą stronę,potem gdy opuscilam wraz z matką sale koncertową,ów udał się w kierunku szatni niby na papierosa,

gdy wsiadałyśmy w taksówkę,

pan X ze znajomymi odjeżdżał samochodem ,ostatni raz się spojrzawszy ;P

Niby nic,

ale hmm zafrapowała mnie ta sytuacja,

może lata samotności robią swoje,acz ciut się w nim zauroczylam i chcialabym przynajmniej go kiedyś spotkać..

Moje pytania to;

co oznaczać miało jego zachowanie względem mnie[?] tzn.te spojrzenia,niby przypadkowe znajdowanie się w mym pobliżu

-jak mam działać co by nawiązać z nim chociaz towarzyski kontakt,dowiedziec się kim jest

i ostatnie

czy jest szansa na jakąś bliższą relacje między nami.

ja-Adrianna 22.12.1989

on-jedyne co wiem to wygląd,tj.wysoki ,postawny brunet

Pozdrawiam i zgóry dziękuję za poświęcony czas,

Ada

witam czy ja też mogę sie dołączyć.Ostatnio nie dzieje sie dobrze więc poprosze o małą pomoc.

1.Jakiś czas temu poznałam mężczyzne i czy ma on dobre zamiary wzdględem mnie?

2.co z tego wyniknie?

3.czy znajde prace?

4.czy dobra szkołę dla mnie wybrałam?

Będe czekać cierpliwie na odp. :)

katarzyna 14 luty 1988

Guest winteer

Witam wszystkich serdecznie,

Po dluższej przerwie... niestety z powodów przeze mnie nie zależnych... zabieram się za odpowiedzi na Wasze pytania... i jak widać, trwała ona dłużej niż sądziłam...

Mam nadzieję że będzie mi wybaczone.

P.S. Ponieważ mam subskrycję tego tematu na mojego prywatnego maila (całe szczęście zresztą) – więc część odpowiedzi mogłam zapisać w Word'zie. Na resztę postaram się w miarę szybko odpowiedzieć.

Guest winteer

Winter

Łukasz 31-05-1984. Mam pytanie czy znajde w tym roku kobiete w ktorej sie zakocham i czy to bedzie ta prawdziwa milosc oraz jeszcze jedno czy uda mi sie zmienic w najblizszym czasie prace na taka ktora bedzie dlamnie stysfakcjonujaca i czy bede musial zmienic miejsce zamieszkania w zwiazku z tym .

Pozdrawiam

Witaj,

6 pucharów, as buław, 3 puchary, koło fortuny*, swiat

Na pierwszy rzut oka widać poruszenie – żadna karta nie mówi o stagnacji... a wręcz przeciwnie (ilość pucharów) – szóstka mówi o opiekowaniu się kimś i dzieleniu się, a trójka o świętowaniu (wysoce społeczna karta).

Czujesz wyraźna potrzebę wzięcia odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale i za drugą osobę, potrzeba dzielenia się miłością. Jeśli nawet były jakieś związki w przeszłości – warto je dobrze wspominać i tylko wspominać – z nadzieją iść dalej.

Właściwie to już niedługo coś nowego się zacznie (as buław) – coś, co może się okazać czymś trwałym - ale tylko pod warunkiem, że się skorzysta z nadarzającej okazji – to wtedy będziesz mieć poczucie spełnienia i satysfakcji, będziesz się cieszyć szczęściem z innymi. Koło fotuny na pozycji ostrzeżenia mówi o tym, że trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte bo łatwo możesz przeoczyć swoje przeznaczenie... i aby złapać Pana Boga za nogi – Świat mówi o tym, żeby wychodzić między ludzi, korzystać z zaproszeń na imprezy... samemu też je organizować, być wszędzie tam, gdzie coś się dzieje... dbać o swoje stare i nowe znajomości i przyjaźnie... wtedy, a nóż, widelec.... którać cię zaskoczy... znajdziesz swoją połówkę.

*pozycja „przeszkody” - tutaj koło fortuny pomimo że wpozycji prostej, jednak należy czytać ją jako kartę odwróconą (znaczenie negatywne)

Guest winteer

Winter

Pozdrawiam

giermek buław, 3 buław, papież

Trochę obawiasz się sprostania zbyt wielu obowiązkom, wynika to z tego, że jesteś nie do końca osobą pewną siebie i niektóre rzeczy Cię przerażają, co nie znaczy że sobie z nimi nie poradzisz. Nowa praca i nowe pomysły – tylko czy wcielisz je w życie, tymbardziej że nowa propozycja będzie bardzo kusząca – warto pokazać się z jak najlepszej strony i rzucić się na głęboką wodę. Prawdopodobnie wykarzesz się kreatywnością, co na pewno zostanie zauważone, a Ty zobaczysz perspektywy swoich działań, o ile są dla Ciebie korzystne – na tej podstawie ocenisz swoje możliwości. Trójka buław może mówić o zmianie miejsca zamieszkania, ale nie koniecznie (raczej będziesz rozważał taką ewentualność) – mozesz nawet dojeżdzać do pracy, lub sama praca będzie związana z podróżami.... ale o tym sam się przekonasz. Ostatnia karta mówi że raczej łatwo Ci będzie się dostosować do większości nowych warunków i zaakceptujesz je.

Tak od siebie powiem Ci, że kilka lat temu mieszkałam w różnych częściach Polski: prawie rok w Krakowie, kilka miesięcy na Wybrzerzu, po drodze były jeszcze inne większe miasta kraju... ale i tak na weekendy przyjeżdżałam do domu pod Łodzią.... i też się przyzwyczaiłam.

Coż taka praca...

Guest winteer

hej mma taka prośbe czy aneta nadal mnie kocha i czy bedziemy razem

Ogólnikowe pytanie, to i odp. ogólnikowa – myślę że będzie wystarczająca.

Test uczuć (partnerski): 6 mieczy, 10 denarów, diabeł, kochankowie..

...już pierwsza karta mówi o oddaleniu emocjonalnym, potrzebie ucieczki od kłopotów – wygląda mi nato, ze pewne kwestie nie do końca zostały między Wami rozwiązane, coś jeszcze niewyjaśnionego „wisi”. Jakby ten związek nie spełniał wszystkich oczekiwań i była konieczność rozejrzenia się za czymś spokojniejszym. Aneta najwyraźniej oczekuje od związku: bezpiecznej przystani materialne lub emocjonalnej – jeśli jej to zapewnisz, szanse na powrót będą dużo większe. Nadal czujecie przywiązanie do siebie, myślicie o sobie. Trudno Wam będzie się rozstać zupełnie. Jeśli Ci na niej zależy, to wykorzystaj tę szansę. Karta kochankowie obiecuje, że decyzjayciu dalej w związku lub nie – będzie podjęta z serca.

Jak dla mnie szanse są i to bardzo duże

Guest winteer

hej

bardzo prosze o wrózbę. mam dość duże kłopoty w związku. wiec pytanie jak dalej potoczy się mój związek? Magda 20.05.1987

z góry dziękuje za pomoc

As kielichów, 8 kielichów, 5 denarów, 3 denarów

...tutaj nie mogę jednoznacznie powiedzieć czy Wasze problemy zakończą się... ale jest nadzieja!

Związek powstał z miłości... a raczej oboje się w sobie zakochaliście, a to już coś.. a każdy kryzys jest testem na prawdziwą miłość. Wtedy kierowaliście się pewnymi wartościami, mieliście jakieś wyobrażenie o związku z inną osobą, mieszkaniu pod jednym dachem. Jednak wyobrazenia swoje a życie swoje... i o tym mówi ósemka pucharów – pewne wrtości w Waszym światopoglądzie uległy zmianie, na pewne sprawy patrzycie już trochę in aczej, że gdzies została zachwiana równowaga. Może faktycznie potrzebny Wam odpoczynek i krótka separacje pozwoli zbudować coś od nowa porzucając dotychczasową rutynę. Poczujecie powiew świerzego powietrza – pod warunkiem że oboje na to zapracujecie, nic za darmo! Należy coś zmienic – stagnacja Was tylko wyniszczy. Piątka denarów mówi, że nie dzieje się dobrze a brak konstuktywnych rozwiązań tylko pogorszy sprawę. Możliwe, że najbardziej potrzebujecie teraz emocjonalnego spełnienia i pewności w lepsze jutro i odrzucenie strachu... a przecież zawsze jest jakieś wyjście z trudnej sytuacji, może nie jest tak źle jak się wydaje? Wspólną pracą i wspólnym wysiłkiem uratujecie Wasz związek.

Wasze życie w Waszych rękach!

Guest winteer

witam czy ja też mogę sie dołączyć.Ostatnio nie dzieje sie dobrze więc poprosze o małą pomoc.

1.Jakiś czas temu poznałam mężczyzne i czy ma on dobre zamiary wzdględem mnie?

2.co z tego wyniknie?

3.czy znajde prace?

4.czy dobra szkołę dla mnie wybrałam?

Będe czekać cierpliwie na odp. :)

katarzyna 14 luty 1988

rycerz denarów, 8 buław, cesarzowa, 2 buław (wypadła przy tasowaniu), królowa pucharów (wynik)...

Wg Ciebie to osoba trochę infantylna, popadająca ze skrajności w skrajność, ktoś kogo trudno w sobie rozkochać (może to dlatego tak na Ciebie działa), działa raczej bez emocji, nie uzewnętrznia ich. Trudno Ci będzie odgadnąć o czym tak naprawdę myśli. Nie będziesz w stanie w 100% stwierdzić czy lubi Cię czy nie, czasem będzie Cię tym do szału doprowadzał – trudny człowiek jeśli chodzi o komunikację z innymi. Jeśli uda się stworzyć związek – to jego dynamiczny rozwój zapewniony, będzie się w nim działo... oj, działo... raczej trudno o nudę. Uważajcie tylko aby nie przesadzić z rozrywkowym trybem życia i zbyt bujnym życiem towarzyskim... lepiej ustrzec się od niepotrzebnyc podejrzeń o zdradę. Cesarzowa w przyszłości może wskazywać, aby zmotywować partnera trzeba wykazać się pomysłowością, kokieterią i wdziękiem - wtedy zacznie patrzeć na ciebie jak na matkę jego dzieci. Dwójka buław mówi – odważnym szczęscie sprzyja. Królowa pucharów ogólnie oznacza bezwarunkową miłość, empatia, zaufanie i szacunek..

więc chyba warto się zakręcić koło tego chłopaka...

P.S. 14 luty – idealna data na urodziny – Gratuluję Twojej mamie.. :-)

P.S.2 Nie pytaj kart o sprawy na które sama znasz odpowiedź.

P.S.3 Skoro wybierałaś szkołę – sama powinnaś wiedzieć dlaczego wybrałaś tę szkołę a nie inną?.

P.S.4 Pracę znajdziesz jeśli jej poszukasz i będziesz wytrawała – oczywiste, prawda?

Guest winteer

Witam

Hm a czy ja też mogę poprosić o wróżbę miałbym dwa pytanka

1 czy zejdziemy się ponownie z byłą dziewczyną 9czy będziemy ponownie razem)

2 Czy podołam zadaniom na nowym stanowisku w pracy

Krzysztof 12-06-1978

:icon_smile2:

Bardziej odpowiednie pytanie: „Co zrobić aby dziewczyna wróciła?” Prawda?

Tarot nie odpowiada na pytania: „Czy...?”

5 mieczy, 10 buław, giermek denarów, Giermek pucharów i rydwan

Widać, że w przeszłości o coś Wam poszło, jakby konflikt interesów, istotna różnica zdań. Najgorsze, bo nie doszliście do kompromisu. Chęć postawienia na swoim za wszelką cenę, duma nie pozwoliła na wyciągnięcie ręki (nie będę wyrokować, które z Was zawiniło – to tylko Wasza sprawa) w konsekwencji egoizm zwyciężył, a przecież w spólnym życiu chodzi o pójście na pewne ustępstwa. Wam tego najwyraźniej zabrakło, ale też oboje zdajecie sobie z tego sprawę, nie jest Wam łatwo. Dziesiątka buław mówi o poczuciu winy i chęci naprawienia błędów... a to dobrze rokuje na przyszłość. Mówi też aby nie brać zbyt wiele na swoje barki. W związku chodzi o to aby obowiązkami dzielić się po równo – jedna osoba nie jest w stanie wszystkiego zrobić. Wszytko zależy od postępów, od tego jak szybko plany będą realizowane, bo odwlekanie może tylko wszystko zniweczyć. Na przeszkodzie stoi brak okazywania uczuć i zamknięcie się w sobie.

Pojawienie się rydwanu w rozkładzie można potraktować jak szalupę ratunkową, mówi o zakończeniu konfliktu (jeśli taki zaistniał), pewne sprawy ruszą z miejsca a cel będzie w zasięgu ręki – ale żeby go osiągnąć – trzeba chcieć.

P.S. Podołasz zadaniom w nowej pracy jeśli się postarasz.

Guest winteer
Witam serdecznie :))

Chcialabym zadać kilka krótkich pytan odnosnie pewnego chlopaka,ot

z miesiąc temu (15.02)będąc na jednym z koncertów zaintrygował mnie pewien taki,

sam zresztą o ile mi się nie zdawało często spozierał w mą stronę,potem gdy opuscilam wraz z matką sale koncertową,ów udał się w kierunku szatni niby na papierosa,

gdy wsiadałyśmy w taksówkę,

pan X ze znajomymi odjeżdżał samochodem ,ostatni raz się spojrzawszy ;P

Niby nic,

ale hmm zafrapowała mnie ta sytuacja,

może lata samotności robią swoje,acz ciut się w nim zauroczylam i chcialabym przynajmniej go kiedyś spotkać..

Moje pytania to;

co oznaczać miało jego zachowanie względem mnie[?] tzn.te spojrzenia,niby przypadkowe znajdowanie się w mym pobliżu

-jak mam działać co by nawiązać z nim chociaz towarzyski kontakt,dowiedziec się kim jest

i ostatnie

czy jest szansa na jakąś bliższą relacje między nami.

ja-Adrianna 22.12.1989

on-jedyne co wiem to wygląd,tj.wysoki ,postawny brunet

Pozdrawiam i zgóry dziękuję za poświęcony czas,

Ada

Jego kartami są 4 denary i 8 buław, A Twoimi - 6 pucharów i gwiazda.... ciekawe zestawienie. Człowiek zaborczy,pazerny, skąpy (czyżby emocjonalnie?), starający się kontrolować innych, ktoś taki raczej nie idzie na ustępstwa. Związek miałby szansę zaistnieć i byłby dynamiczny - o ile nie okazałby się falstartem. Ty - opiekuńcza kobietka, życzliwa i uczynna dla innych o silnym poczuciu dzielenia się, masz nadzieję na rozwinięcie tej relacji. Jeśli macie wspólnych znajomych lub wiesz gdzie go znaleźć - to wlaściwie jesteś w połowie drogi do celu. No właśnie - o ile jesteś w stanie odnaleźć X'a, a to wcale nie będzie takie proste i musisz stawić czoła faktom- o tym własnie mówi as mieczy. Oboje macie podobny poziom inteligencji, umysły na wysokim poziomie intelektualnym, potraficie rozwiązywać problemy. Jednak więcej Was dzieli niż łączy. 8 denarów - na drodze może stanąć dążenie do kariery, kontynuacja nauki, a co za tym idzie - relacja na odległość i brak czasu dla partnera. Juz po tej karcie widać że nuda by Was "zabiła", brak dbałości o związek i drugiego człowieka, co też ma potwierdzenie w przyszłości (10 mieczy). Marzenia o związku z X są raczej iluzja, która nie bardzo by miała przełożenie w przyszłości. Powinnaś odrzucić myślenie typu: "co by było, gdyby..." i iść na przód. Na chwilę obecną nie widać aby się wasze drogi ponownie skrzyżowały. As pucharów - rozejrzyj się wokoło... na widoku nowy romans, zupełnie coś nowego.

Guest winteer

Ja też poproszę o wróżenie. Anna 14 stycznia 1989

Mam pytania trzy pytania do kart:

1) Czy chłopak w którym jestem zakochana coś do mniej czuje?

2) Jak rysuje się moja przyszłość?

3) Kiedy i gdzie poznam swojego meża?

2 pucharów, 8 mieczy, 5 buław, 9 buław...

To co jest teraz mozna określić bardziej jako przyciąganie, fascynacja, zainteresowanie niż jakiekolwiek uczucia. Jesteś dla niego atrakcyjną kobietą, ale to nie jest jeszcze miłość - raczej zauroczenie. Nie wygląda mi na to aby ta relacja była czymś rozwojowym i przyszłościowym - najprawdopodobnoiej nic sie nie wydarzy tylko dlatego że nikt palcem nie kiwnie, bo tak łatwiej. To kwestia psychiki - tak naprawdę przeszkody są do pokonania, ale trzeba je dostrzec. Jeśli zrobisz coś, co zwróci jego uwagę na Ciebie i zareaguje pozytywnie... możeś śmiało rozwinąć relację - jeśli nie.. daj sobie z nim spokój, bo i tak bycie się nie dogadali. Nie zamartwiaj się jeśli nie wszystko idzie po Twojej myśli - takie sytuacje uczą cierpliwości. Możliwe że masz lub będziesz mieć rywalkę. Najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy zaczniesz szukać zgody zamiast toczyć otwartą walkę. W tym układzie powinnaś być gotowa na wszystko, nie bój się ruszyć z miejsca -- zbytnia ostrożność hamuje, nie daj się zepchnąć do kąta, pokaż na co Cię stać, ale postępuj taktownie i uczciwie, a wtedy szanse na coś więcej z tym chłopakiem napewno wzrosną.

Pytanie o Twoją przyszłość jest źle zadane.

Męża spotkasz prawdopodobnie w środowisku zawodowym lub podczas nauki, studiów: 3 denary, 10 buław, 7 denarów -- napewno w większym gronie osób. Może będziecie razem pracować nad jakimś projektem.

Witam,

bardzo proszę o postawienie kart.

Kinga 30.01.1986

1. Gdzie i kiedy poznam swojego męża? Czy może juz go znam?

2. co czuje do mnie mężczyzna którego obecnie kocham?

Z góry dziekuję za odpowiedź :)

pozdrawiam

Guest winteer

Dla tych, którzy mają jeszcze problem z właściwym zadawaniem pytań do tarota - poniżej podaję strony z krótkim instuktarzem:

Jak zadawać pytania? | TarotNet.pl - wszystko o Tarocie. Ka

Tarocista Piotr Gońciarz i blog rozwoju wewnętrznego - - bloog.pl

Proszę wiec nie traktować Tarota jako nieuniknionej wyroczni. Tarot nigdy na nic nas nie skazuje - decyzję czy iść drogą pokazaną w Kartach zawsze podejmujemy my sami.

Proszę pamiętać - od poziomu pytania, zależy poziom odpowiedzi.

Miłej lektury..

Pozdrawiam

Guest winteer
dziękuje za poświęcony czas dla mojej osoby :) następnym razem zastanowie się lepiej nad pytaniem:_kwiatek: :)

Mam nadzieję że pomogłam.. i polecam się na przyszłość :icon_smile2:

Guest winteer

Witam,

bardzo proszę o postawienie kart.

Kinga 30.01.1986

1. Gdzie i kiedy poznam swojego męża? Czy może juz go znam?

2. co czuje do mnie mężczyzna którego obecnie kocham?

Z góry dziekuję za odpowiedź :)

pozdrawiam

Proponuję skupić się najpierw na chłopaku, którego masz teraz na oku..

Jego karty - 3 mieczy, śmierć

Twoje karty - wieża,3 denarów

S - cesarz

Łączy/Dzieli - pax mieczy, księżyc

Wygląda na to że oboje jesteście po trudnych przejściach, doświadczyliście bolesnej straty. Oboje potrzebujecie bezpieczeństwa materialnego lub emocjonalnego oraz zaufania w związku. Oprócz tego Cesarz wskazuje również spory dystans do siebie (mało tu okazywania uczuć - zwłaszcza z jego strony). Ponadto od związku oczekuje całkowite odcięcie się od przeszłość i zmian na lepsze, dotychczasowa sytuacja wystarczająco go frustrowała. Ty natomiast przedewszystkim potrzebujesz wsparcia, chcesz czuć więź z drugim człowiekiem.

Oboje jestescie gotowi do nowych wyzwań, entuzjazm w działaniu i uczciwość (zwłaszcza z samym sobą), dobra komunikacja. Jednak ta relacja należałaby do niezwykle trudnych, ciągle narażona na niebezpieczeństwa i trochę oderwana od rzeczywistości.

Nie wiem, może chodzi o zbytnie bujanie w obłokach, samooszukiwanie się, brak realizmu. Księżyc na tej pozycji sugeruje, że w swoim towarzystwie czujecie się nieco skrępowani - jakby to nie była ta osoba z którą można konie kraść... może dlatego że za słabo się znacie (realnie) a zbytnio idealizujecie - nie jesteście w stanie się do końca otworzyć (to potwierdza cesarz).

Po rozkładzie widzisz, gdzie jest fajnie a gdzie są niedostatki - i jeśli Ci naprawdę na tym chłopaku zależy, to nad nimi popracujesz... jeśli nie - szukaj szczęścia gdzie indziej.

Tutaj trzeba działać ostrożnie ze względu na minione doświadczenia.

oczko ;-)

Guest winteer
Dziekuje za poświecony mi czas mam nadzieje ze nie przegapie tej szansy ktora los mi da

podrawiam

Również dziękuję i pozdrawiam :icon_smile2:

ja mam pyt. jaka szkoła najlepsza :

-liceum mat-info.

-technikum ekonomiczne

-liceum administracyjno-ekonomiczne

-kosmetyczne

-psychologiczne

inne .. (jakie?)

18.03.1993

Guest winteer
ja mam pyt. jaka szkoła najlepsza :

-liceum mat-info.

-technikum ekonomiczne

-liceum administracyjno-ekonomiczne

-kosmetyczne

-psychologiczne

inne .. (jakie?)

18.03.1993

Będzie najlepiej gdy wybierzesz szkołę zgodną z własnymi zainteresowaniami.

Z doświadczenia wiem, że łatwiej można znalęźć pracę w branżach mat-inf. lub adm-ekonom.

A Ty w jakiej szkole byś się widział/widziała?

Będzie najlepiej gdy wybierzesz szkołę zgodną z własnymi zainteresowaniami.

Z doświadczenia wiem, że łatwiej można znalęźć pracę w branżach mat-inf. lub adm-ekonom.

A Ty w jakiej szkole byś się widział/widziała?

ja własnie nie wiem ;(

moze inf ale nie wiem tak do konca ..

Guest winteer

Jakie masz zaiteresowania?

napisz też dlaczego te a nie inne szkoły?

chodzi wyłącznie o maturę czy jeszcze tytuł zawodowy?

Jak widzę - nie wiesz jaki kierunek w życiu obrać, zgadza się?

Jakie masz zaiteresowania?

napisz też dlaczego te a nie inne szkoły?

chodzi wyłącznie o maturę czy jeszcze tytuł zawodowy?

Jak widzę - nie wiesz jaki kierunek w życiu obrać, zgadza się?

zainteresowania hmm.. kosmetyka (ale to mi sie przyszlościowe nie wydaje) ..

chodzi wyłącznie o maturę czy jeszcze tytuł zawodowy? -> sama nie wiem , ale chyba matura ..potem studia

Szczerze to nie wiem co dalej chce robic dlatego pytam, bo to dla mnie 1 wielki znak zapytania ...

Nostradamus

Data urodzenia to 1983 30 Marca . Chodzi mi o najbliższą przyszłośc co mnie czeka czy coś podobnego nie mam konkretnego pytania.:_okok:

Guest winteer
zainteresowania hmm.. kosmetyka (ale to mi sie przyszlościowe nie wydaje) ..

Więc to już możesz odrzucić od razu - z tego co piszesz: nie widzisz się w tym zawodzie

chodzi wyłącznie o maturę czy jeszcze tytuł zawodowy? -> sama nie wiem , ale chyba matura ..potem studia

Chyba czy napewno? Ludzie którzy zdobywają zawód (tytuł zawod) mają łatwiej - mają odpracowane praktyki (czasem nawet platne) - co przydaje się w przyszłym szukaniem pracy.

Co byś chciała studiować? Jaki kierunek?

Szczerze to nie wiem co dalej chce robic dlatego pytam, bo to dla mnie 1 wielki znak zapytania ...

A co byś chciała robić w przyszłości, kim chcesz być za 10, 15, 20 lat...?

Jak widzisz.. to są konkretne pytania na które musisz sobie odpowiedzieć...

Zastanów się na spokojnie.. sama też przez to kiedyś przechodziłam... :muza:

:_okok:

Guest winteer
Data urodzenia to 1983 30 Marca . Chodzi mi o najbliższą przyszłośc co mnie czeka czy coś podobnego nie mam konkretnego pytania.:_okok:

Czy jest jakiś problem, który Cię dręczy?

Nostradamus

Jest taki jeden który dręczy mnie od paru ładnych lat mianowicie chodzi o to jakie jest moje przeznaczenie czy życ i umrzec jak zwykły każdy inny człowiek nie dokonawszy w życiu niczego niezwykłego czy jednak cos w przyszłości mnie czeka coś niezwykłego nie oczekuje od Ciebie tego że wywróżysz mi co tylko czy coś sie niezwykłego stanie w moim życiu ( wiem idiotyczne pytanie człowieka który powinien się leczyc ale co poradze... ).:_smutny:

Guest winteer

Twoja karta to Papież:

Charakteryzuje ćię wysoka moralność i wyższe ideały. Zadatki lub osobowość prawego człowieka. Wrażliwy na krzywdy innych ludzi (osoba o wysokim poczuciu sprawiedliwości). Satysfakcja w zawodach związanych ze służeniem i pomocą potrzebującym. Doskonale możesz to czynić jako psycholog, psychoterapeuta, dziennikarz, nauczyciel, prawnik lub polityk. KIarta reprezentuje też nauczycieli lub uczniów (będziesz się uczyć lub będziesz nauczać). Masz charyzmatyczny charakter i dar przekonywania, toteż możesz pociągnąć za sobą masy ludzi, którzy będą Cię słuchać. Twoją wielką siłą jest wiara w szerokim znaczeniu tego słowa. Jeśli jeszcze nie odnalazłeś tego w co wierzysz, zrób to. Musisz tylko wiedzieć czego naprawdę chcesz.

Nostradamus

Panie Boże zmiłuj się nad nami! Jesteś niesamowita! Sam bym lepiej siebie nie opisał i to wszstko mówią ci karty????

Guest winteer
Panie Boże zmiłuj się nad nami! Jesteś niesamowita! Sam bym lepiej siebie nie opisał i to wszstko mówią ci karty????

To akurat była Twoja data urodzenia..

Dziękuję za uznanie :-)

Jeśli chcesz mogę sprawdzić ja rozwijać swoje talenty a co Ci może w życiu przeszkadzać we własnym rozwoju osobowym?

Guest winteer
Ależ oczywiście będe ci naprawde bardzo wdzięczny wiele mi rozjaśniłaś/eś w kilka minut w moim życiu hehe...:_okok:

z : kapłanka, wisielec

w : diabeł, śmierć

kier: papież

Jedną z Toich zalet jest umiejętność dochowania tajemnicy. Wybitna osobowość o wysoko rozwiniętej intuicji. Twoje działanie może i nie są zbyt spektakularne ale emanujesz wewnętrzną mądrością i tym wpływasz na otoczenie... i ten tajemniczy uśmiech. Potrafisz dostrzegać coś więcej niż to, co oczywiste. Jednak masz tendencje do zbytniego poświęcania się, Twoje baterie zbyt szybko się wyczerpują. Wisielec mówi by lepiej wykorzystywać czas na wypoczynek. Podpowiada lepsze przyjzenie się problemom i wyważenie czy ta gra jest warta świeczki?

Jednak masz tendencje do samoistnego zakładania sobie ograniczeń, które raczej nie wynikają z sytuacji - to raczej Twoje fobie i lęki prowadzące do obsesji... zupełnie nie potrzebnie! Uważaj, bo to może prowadzić do uzaleznień, sprowadzając na Ciebie jeszcze większe problemy. Zaakceptuj swoje ograniczenia ale jednocześnie panuj nad nimi. Wystrzegaj się szufladkowania innych i popadania w stereotypy. Na szczęście zdajesz sobie z tego sprawę i dążysz do zmian, uczysz się , wyciągasz wnioski na przyszłość.. by być lepszym człowiekiem.

I znów papież (w jakim kierunku powinnaś się rozwijać?) - związek z tradycją, zasadami. Podziw i szacunek. Branie lub udzielanie rad, poszerzanie wiedzy własnej lub innych, motywowanie, doradzanie.

P.S. Jak dla mnie, papież ma cechy przywódcy duchowego.

Witaj,

bardzo się boje tego co przyniesie przyszłość i stąd moje pytanie:

Czy będę miała dzieci?

Czy mój mąż w ogóle tego chce?

Jeżeli tak to czy nastapi to w najbliższym czasie?

Ja - Justyna 27.10.1986

Mąż - Krzysztof 06.10.1983

Pozdrawiam :heej_na:

Witam moge prosić o wrózbe dla przyjaciółki ma dziś 30 urodziny ,nie ma komputera dlatego ja pisze w jej imieniu .Jak ułozy się jej związek z Dominikiem 15 12 1975 Agnieszka 20 03 1979 .diękuje

Jak widzisz.. to są konkretne pytania na które musisz sobie odpowiedzieć...

Zastanów się na spokojnie.. sama też przez to kiedyś przechodziłam... :muza:

:_okok:

nie wiem cos zwiazane z praca z ludzmi

ale nic konkretnego dlatego pytam moze cos karty podpowiedza ;)

Guest winteer
Witaj,

bardzo się boje tego co przyniesie przyszłość i stąd moje pytanie:

Czy będę miała dzieci?

Czy mój mąż w ogóle tego chce?

Jeżeli tak to czy nastapi to w najbliższym czasie?

Ja - Justyna 27.10.1986

Mąż - Krzysztof 06.10.1983

Pozdrawiam :heej_na:

Czego konkretnie się boisz?

Czy chodzi o problem z zajściem w ciążę czy to obawa o materialne zabezpieczenie rodziny czy raczej o męża?

Proszę Cię o większe sprecyzowanie pytania, ewentualnie napisz co Cię trapi.

Guest winteer
Witam moge prosić o wrózbe dla przyjaciółki ma dziś 30 urodziny ,nie ma komputera dlatego ja pisze w jej imieniu .Jak ułozy się jej związek z Dominikiem 15 12 1975 Agnieszka 20 03 1979 .diękuje

A czy oni obecnie są razem?

Jak długo się znają?

Czy są jakieś problemy w ich wzajemnej relacji?

Quietlystorm

Podjęłam bardzo ważną decyzję dla mojego życia. Czy uda mi się wszystko do końca załatwić? Czy będę miałam ważną dla mnie operację? Czy dam radę przestrzegać po wszystkich zaleceń? Anna 14.01.1989

Guest winteer
Podjęłam bardzo ważną decyzję dla mojego życia. Czy uda mi się wszystko do końca załatwić? Czy będę miałam ważną dla mnie operację? Czy dam radę przestrzegać po wszystkich zaleceń? Anna 14.01.1989

Wiem że gdzie indziej też zadałaś/eś to samo pytanie.

Nie wolno zadawać kartom, runom czy innym tego samego pytania w jednym czasie, bo obie wróżby dadzą ci błędną odpowieź, a Ty wyjdziesz na osonę nieodpowiedzialną, która tylko bawi się wróżbami.

Na jedno pytanie jest jedna odpowieź, nie wiesz o tym?

W związku z tym co się stało: ja nie postawię Ci kart - Ty poczekaj na wróżbę w runach.

A czy oni obecnie są razem?

Jak długo się znają?

Czy są jakieś problemy w ich wzajemnej relacji?

Agnieszka jest z Dominikiem od września ,on ma przeszłość kryminalną ,jest z innego miasta i chciałaby wiedzieć czy on ma uczciwe zamiary czy tylko się bawi jej uczuciami ,czy ją nie oszukuje.:_smutny:

Quietlystorm

No nic :) Nie wiedziałam że nie można kilku kartom zadawać tego samego pytania. Od razu przepraszam i mówię że moim zadaniem nie było sprawdzanie kogoś.

Guest winteer

Jeśli chcesz mogę Ci pomóc w innym problemie, ale proszę Cię nie dubluj pytań do kilku różnych kart, run, wahadełka czy innych - nimi wszystkimi rządzi energia, która może pomieszania z poplątaniem dostać...

A czy lubisz dostawać sprzeczne informacje?

Guest winteer
Agnieszka jest z Dominikiem od września ,on ma przeszłość kryminalną ,jest z innego miasta i chciałaby wiedzieć czy on ma uczciwe zamiary czy tylko się bawi jej uczuciami ,czy ją nie oszukuje.:_smutny:

on

związek z nim

co na plus

co na minus

do czego to doprpwadzi

Kapłanka, koło fortuny, eremita, kochankowie, cesarzowa

Dominik - osoba raczej skryta, najwyraźniej ma jakieś swoje tajemnice lub ukrywa swoje prawdziwe intencje, karta sekretów, coś co nie jest dostępne dla wszystkich. Związek z nim to jedna wielka niewiadoma, ciągłe zwroty akcji, raz bisko a raz daleko, ciągłe rozstania i powroty, zwykle oznacza krok na przód... również związek karmiczny - czegoś się musicie nauczyć (o tym wszystkim mówi koło fortuny). Umiejętność poszukiwania wskazówek do dalszego rozwoju może okazać się cementem dla udanego związku. Minusem może być brak zdecydowania się na jedną z opcji. Nie powinna stawiać go na piedestale, powinna przekonać się czy on jest wart jej zainteresowania. Ten związek może okazać się piękny i harmonijny. Jednak należy wykazać się kreatywnością.

Quietlystorm

Czy karty mogą mówić jacy jesteśmy? Jeśli tak to poproszę co o mnie mówią?

I jeszcze chce się zapytać jak odbierają mnie inni ludzie. Mam wrażenie że ktoś jest do mnie źle nastawiony.

Guest winteer
Czy karty mogą mówić jacy jesteśmy? Jeśli tak to poproszę co o mnie mówią?

I jeszcze chce się zapytać jak odbierają mnie inni ludzie. Mam wrażenie że ktoś jest do mnie źle nastawiony.

Karta Moc mówi o Twojej wielkiej sile psychicznej (panujesz nad emocjami) - co pozwala Ci osiągać nawet bardzo trudne cele. Potrafisz być wytrwały w swoich dążeniach i dyplomatyczny w postępowaniu. Zwracasz na siebie uwagę płci przeciwnej, posiadasz uwodzicielski czar.

Sprawdzasz się w zawodach, gdzie będziesz mógła pokonać własne ograniczenia i sprostać trudnym wyzwaniom. Doskonale poradzisz sobie jako koordynator, negocjator, mediator lub organizator. W związku partnerskim, aby czujesz potrzebę dominowania nad partnerem, by zawsze najważniejsze było Twoje zdanie i Twoja osoba. Twoja skłonność do bycia apodyktycznym i despotycznym, a to niezbyt dobrze wpływa na szczęśliwe i harmonijne.

Jesteś świetna ,wszystko sie zgadza .Powiem tobie ze cała rodzina jest przeciwko niemu ponieważ on ukrywa za co siedział to ta tajemnica którą widziałaś w kartach .Boje sie o przyjaciółkę bo ona stawia go na piedestale ,nie przyjmuje dobrych rad .Przekażę twoją wróżbe ,karty wszytko prawidłowo pokazały .Długo wrózysz z kart?

arabika

Lixi, wybacz, że się wtrącę, ale... nie wkładaj palców między drzwi.

Ona postawiona pod ścianą i wyborem pomiędzy Tobą a nim wybierze... jego. A Ty będziesz tą złą...

P.S.

Przerabiałam to na sobie. Moja przyjaciółka też była tak zaślepiona miłością, wszyscy w koło jej mówili, żeby się zastanowiła. Ja też. Wybrała jego...

Skończyło się jej nerwicą, rozwodem i wieloma kłopotami. Możesz walczyć, ale łatwo Ci nie będzie

Edited by arabika
P.S.
Guest winteer
Jesteś świetna ,wszystko sie zgadza .Powiem tobie ze cała rodzina jest przeciwko niemu ponieważ on ukrywa za co siedział to ta tajemnica którą widziałaś w kartach .Boje sie o przyjaciółkę bo ona stawia go na piedestale ,nie przyjmuje dobrych rad .Przekażę twoją wróżbe ,karty wszytko prawidłowo pokazały .Długo wrózysz z kart?

Powiedz jej żeby była ostrożna i trochę się mu poprzyglądała. Je śli chłopak zacznie traktować Tę znajomość i ją samą uczciwie to wtedy będzie można pójść dalej - ale do tego czasu lepiej nie przysięgać dozgonnej miłości, bo ta może się okazać patykiem pisana.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.