Skocz do zawartości

Powróże z kart internetowych :)


Gość Nayala

Rekomendowane odpowiedzi

Wróżyłam tu kiedyś, pod pseudonimem SHEINA. Byc może ktoś pamięta.

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany.. 1 pytanie /można zadać maksymalnie 2 pytania w tygodniu

 

- karty wycagam z neta, mnie sie sprawdzały ;)

 

- rozklady na sprawy malo skomplikowane raczej bym prosila,ponieważ mogę wyciągać jedynie trzy karty, bez zadnego dociągania ;)

=-piszce JAKA jest teraz wasza sytuacja w zwiazku pytaniem jakie zadajecie..np czy maci eprace jesli o nia pytac, badz jaki jest was status...

 

- za niedoprecyzowanie mogla byc glupoty..........

pozdrawiam serdecznie,

 

K.

 

 

 

 

PROSZĘ O PRECYZYJNOSC W ZADAWANIU PYTAN

 

 

Nie udostępniam strony,z której wróże, bo kazdy co chwile pyta, a nie o to chodzi przecież.

Edytowane przez Nayala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Sheina! Fajnie ze wrocilas ..... pamietam Cie doskonale :) Czy Avtar 34l odezwie sie do mnie i wyjasni dlaczego tak zrobil to co zrobil? Ewa 29.11.73

a drugie pytanie to gdzie Sheina bylas jak Cie nie bylo ? ;) pozdraiwam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udostępniam strony,z której wróże, bo kazdy co chwile pyta, a nie o to chodzi przecież.

 

A właśnie o to chciałam zapytać :P

 

 

Fajnie, że wróciłaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że to Ty... Welcome back [: Fajnie, ze jesteś [:

 

Pozdrawiam* kiedyś avjaline teraz e.

 

 

 

Wróżyłam tu kiedyś, pod pseudonimem SHEINA. Byc może ktoś pamięta.

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany.. 1 pytanie /można zadać maksymalnie 2 pytania w tygodniu

 

- karty wycagam z neta, mnie sie sprawdzały ;)

 

- rozklady na sprawy malo skomplikowane raczej bym prosila,ponieważ mogę wyciągać jedynie trzy karty, bez zadnego dociągania ;)

 

 

pozdrawiam serdecznie,

 

K.

 

 

Nie udostępniam strony,z której wróże, bo kazdy co chwile pyta, a nie o to chodzi przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe dziewczyny... trochę sięu mnei działo a teraz znowu będzie raczej długoo dosc spokojnie, aczkolwiek nei dlatego otworzylam wątek bo niedługo pewnei znowu go zamkne.... to pozeracze czasu i energii, dlatego warto tu wpada i wypadac.... ciesze sie, ze ktos tu za mną tesknil :> :**********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym prosiła ogólnie do końca października 24.07.90 Kaśka

 

kasiu, prosze sprecyzuj czy interesują Cie uczucia, fnanse, rozrywka... bo z tego sie robi milion pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Sheina! Fajnie ze wrocilas ..... pamietam Cie doskonale :) Czy Avtar 34l odezwie sie do mnie i wyjasni dlaczego tak zrobil to co zrobil? Ewa 29.11.73

a drugie pytanie to gdzie Sheina bylas jak Cie nie bylo ? ;) pozdraiwam cieplutko

 

 

 

wiesz....ja nie widze odzewu. Raczej zdecydowanie karty wahań, rozterek i takiej postawy dużej sotrożnosci wobec Pani...nie wiem czy on jest neizdecydowany co ma zrobi czy zwyaczajnie jest obok niego inna energia kobieca niz Twoja. O ile jest taka możliwośc.....

 

 

ewa Ty moja wieczna wielbicielko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja poproszę o wróżbę do końca

roku, ogólnie co dobrego mnie czeka.,

praca , miłość, zdrowie :)

 

 

Dzieki :) dane Ewa, 1960.06.05

 

Saro, wybierz sobie, która sfera najbardziej Ciebie interesuje, a ja ją sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

To i ja poproszę do końca października. Co dobrego mnie czeka w finansach i miłości. Jak pojawi się coś złego zamiast dobrego to też. Jolanta 1.9.72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to może uczucia

 

 

 

Kasiu wydaje mi sie,ze jestes po rozzstaniu jakims, jestes wolna od jakiegos czasu, rozstanie nei bylo mile....

 

mozesz poznac dosc impulsywnego mezczyzne, przez internet ;)... iec nei wiem czy siedzisz na gg,skye czy czatach, aczkolwiek taka mozliwosc mi sie pokazuje, moze to byc takze ktos poznany w podrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

To i ja poproszę do końca października. Co dobrego mnie czeka w finansach i miłości. Jak pojawi się coś złego zamiast dobrego to też. Jolanta 1.9.72.

 

wyberamy jedna sfere, intuicja mi mowi,ze woallabys mlosc, zatem spojrzalam w milosc...

 

na te chwile to straszny pesymizm od Cebie bije...problemy i czarnowidztwo....w to jestes na te chwile zaoatrzna...Koneiczny entuzjazm...moja droga... bo na tym daleko ' nie zajedziesz...' widze d kart tylko informacje ze otrzymasz wiadomosc, byc moze trzeba bedzie wyjechac................ karty pokazuja czasem istotniejsze sprawy... wyjazd zwiaznyz jakimis sprawami..kontaktami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę na pracę :)

skoro mam wybrac jedna )

Pozdrawiam

 

 

 

SARO CZY NA TE CHWILE JESTES bezrobotna? takei mam wrażenie...wdze pomoc,w spomaganie d kogos kto ma mosliwosci... apotem Pai dzialania...raczj w jej znalezieniu...ze mi pani nie napisala jak wyglada Pani sytiacja moze bcy tez tak,ze moze grozic utrata pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, Ja poproszę o wrózbę w sferze miłości..wiele sie wydarzyło ostatnio między mna a moim chłopakiem..oczywiście była osoba trzecia która próbowała rozbić nasz związek. teraz przeprowadzamy sie do innego miasta chciałabym wiedzieć czy nasze relacje się polepszą i ogólnie czy tamta osoba to juz przeszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez bym chciała prosić :)

Sprawa wygląda tak. Ktoś poprosił mnie żebym mu w czymś pomogła (cos wytłumaczyła) ja bojąc się, że nie podołam wykręciłam się z tego. I dziś ta osoba znowu się odezwała i zaproponowała inny termin. Zobacz czy jak się tego podejmę uda mi się stanąc na wysokości zadania i faktycznie pomóc. A może sobie odpuścić?

Kasia

Daty tego ktosia nie znam imienia też

Edytowane przez malamiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, Ja poproszę o wrózbę w sferze miłości..wiele sie wydarzyło ostatnio między mna a moim chłopakiem..oczywiście była osoba trzecia która próbowała rozbić nasz związek. teraz przeprowadzamy sie do innego miasta chciałabym wiedzieć czy nasze relacje się polepszą i ogólnie czy tamta osoba to juz przeszłość?

 

 

 

powiem tak...relacje ....powinny byc cieple.... ale ne powiem, ze pani X zninela na dobre... widac jej energie gdzies obok...uwazam,ze powinna pani z nim pogadac... zobaczyc co ma do powiedzenia.... jak on to widzi i czy rzeczywiscie sie z nia POZEGNAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pracę,

ale staram sie o lepszą.

 

Mniej stresującą i lepiej płatną.

 

Pozdrawiam

a widzi Pani to widac,ze bedzie pani chcial aodejsc, i to si epokazalo w kartach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu wydaje mi sie,ze jestes po rozzstaniu jakims, jestes wolna od jakiegos czasu, rozstanie nei bylo mile....

 

mozesz poznac dosc impulsywnego mezczyzne, przez internet ;)... iec nei wiem czy siedzisz na gg,skye czy czatach, aczkolwiek taka mozliwosc mi sie pokazuje, moze to byc takze ktos poznany w podrozy.

 

Po rozstaniu nie. Jestem mężatką ale mamy teraz lekki kryzys może dlatego karty tak pokazały. No ale mam nadzieje że rozstania nie pokazały na przyszłość ;-)

 

Poznam mężczyznę...? - jeśli tak to dam znać że się sprawdziło :-)

Dziękuję ślicznie! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak...relacje ....powinny byc cieple.... ale ne powiem, ze pani X zninela na dobre... widac jej energie gdzies obok...uwazam,ze powinna pani z nim pogadac... zobaczyc co ma do powiedzenia.... jak on to widzi i czy rzeczywiscie sie z nia POZEGNAL...

 

 

Pożegnać się pożegna i tak bo razem ze mna przeprowadza sie ponad 200 km od niej więc kontakt powinien się ukrócić..z tego co mi mówił to juz i tak ograniczył z nia kontakt. Wiem też że jej to nie bardzo jest na rękę pomimo tego że sama jest w związku i ma dziecko. Czy będzie nadal próbowała mącić czy w końcu da spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na te chwile to straszny pesymizm od Cebie bije...problemy i czarnowidztwo....w to jestes na te chwile zaoatrzna...Koneiczny entuzjazm...moja droga... bo na tym daleko ' nie zajedziesz...' widze d kart tylko informacje ze otrzymasz wiadomosc, byc moze trzeba bedzie wyjechac................ karty pokazuja czasem istotniejsze sprawy... wyjazd zwiaznyz jakimis sprawami..kontaktami

 

 

Cóż, zgadza się. Rzeczywiście mam takie myśli. Ale o wyjeździe na razie nic nie wiem. Zobaczymy co to będzie.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu widze jeszcze konakty jako takie... ale mge sie mylic...

 

a powiedz mi czy pod moja nieobecnosc dojdzie do czegos miedzy nimi? ja teraz jestem w Poznaniu on został w Łodzi zanim do mnie dojedzie bedzie chcial sie z nia pozegnac..i tego sie boje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malamii matko, przepraszam, nie zauwazyłam, rzeczywiście...mialam juz wychodzic, ale zerkne..

 

 

Jestes brunetka? albo masz przyamnij bardzo ciemne wlosy>

 

uwazam,ze podolasz jak najbradziejtrzeba poprostu sie za too wziac, zapomniec o niepotrzebnych lekach i obawach, ktoe Cie hamuja ;) uiwezr w siebie kobitko..taka ladna i zaradna babka a tak sie cyka nieporzebnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdążę się załapać, ale spróbuję ;)

Jak przebiegnie jutrzejszy dzień?

 

 

EDIT : Już to znalazłam w necie i sobie odpowiedziałam :P Ale, że Ty masz to sprawdzone to proszę na relację z jednym Panem. Dane na pw :)

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malamii matko, przepraszam, nie zauwazyłam, rzeczywiście...mialam juz wychodzic, ale zerkne..

 

 

Jestes brunetka? albo masz przyamnij bardzo ciemne wlosy>

 

uwazam,ze podolasz jak najbradziejtrzeba poprostu sie za too wziac, zapomniec o niepotrzebnych lekach i obawach, ktoe Cie hamuja ;) uiwezr w siebie kobitko..taka ladna i zaradna babka a tak sie cyka nieporzebnie !

 

Hmm no właśnie moja kobieca intuicja mi szepnęła, że mogła ta moja prośba umknąć gdzieś:) Tak moje naturalne włosy są ciemne :) teraz włąsnie wracam do nich.

Haha no tak cykam się masz racje :) Dzięki za wróżbę.

 

:crazyangel: :witch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pretoria

 

 

szczerze...? niepotoczy sie?

 

mamw razenie,ze Ty skupisz sie na sobei i swoich pracach, a uwage psowiecisz przyjacilce badz mamie....

 

 

pwoodzenia an egzamini!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze..? a u was nie szykuje sie redukcja jakas? wiesz, no.... powiem tak... nei mam przekoania, ze sie 'uda' karty wyraznie sugerują, ze nadchodzi zmiana, na która nie ma Pan wpluwyu za bardzo.... ale nadzieje, na utrzymanie tego ż stanowiska sie u pani znaznaczają... ale cos tu moze sie namieszac....

 

 

a Pani praca jest w jakis sposb zwiaznaa z nie wiem okraglymi sprzetami, albo miejscem okraglym...? cos przy stole...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze..? a u was nie szykuje sie redukcja jakas? wiesz, no.... powiem tak... nei mam przekoania, ze sie 'uda' karty wyraznie sugerują, ze nadchodzi zmiana, na która nie ma Pan wpluwyu za bardzo.... ale nadzieje, na utrzymanie tego ż stanowiska sie u pani znaznaczają... ale cos tu moze sie namieszac....

 

 

a Pani praca jest w jakis sposb zwiaznaa z nie wiem okraglymi sprzetami, albo miejscem okraglym...? cos przy stole...?

 

hmmmm nie do końca redukcja może polegac na tym że na razie mamy szkolenie grupowe po egzaminie który będzie za 5 tygodni nasz grupa podzieli sie na 2 sektory związane z praca. Moja branża to call center połączone z turystyką..więc jakby nie było siedze przy biurku i przed komputerem..jedyne co może namnieszać to przydzielenie nie do tej grupy do której bym chciała czyli zamiast do grupy niemieckojęzycznej moge iśc do anglojęzycznej....to mi sie jedynie nasuwa na myśl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, bo jesli chodzi o call center tom akurat non stop jest rtacja ludzi z tego co wiem, mam nadzieje,ze juz lduzszy czas tam jestes i ludzie zbyt czesto sie nie zmieniaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to nie jest takie typowe call center jak sie wydaje nie jak np cyfra czy play czy sprzedaz przez telefon. my odpowiadamy za rezerwacje lotów słuzbowych wynajem hoteli samochodów itp..firma oferuje na tyle dobre warunki że ja wątpię żeby tam rotacja była przynajmniej w tym co ja teraz jestem a właściwie dopiero zaczełam...teraz mam szkolenie które zakończy się egzaminem od którego dalej zalezy moja praca...stąd moje pytanie. a powiedz mi czy jest jakiś limit na Twoje wróżby? bo chciałam jeszcze o cos spytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzsz... to wlasnei moze bcy ten egzamin, no ja, w kazdym razie widze zawirowania....nei chce straszyc, ale moze zwyczajnie przyloz sie do tego egzaminu...limit taki,ze 2 pytania na tydzien... a co chcialas wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzsz... to wlasnei moze bcy ten egzamin, no ja, w kazdym razie widze zawirowania....nei chce straszyc, ale moze zwyczajnie przyloz sie do tego egzaminu...limit taki,ze 2 pytania na tydzien... a co chcialas wiedziec

 

no chciałam wiedzieć czy mój chłopak zmieni prace w tym mieście...bo póki co na razie zmienili mu tylko rejon a płaca ta sama..chciałam go namówić żeby coś sobie innego znalazł ale może sam sie o to zatroszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze samej zmiany, natomiast widze zmartwienia z tego powodu.... mozliwy jest jakis wybór... ale bedzie troche nerwów kosztowal.... tyle mi pokazuja karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pretoria

 

 

szczerze...? niepotoczy sie?

 

mamw razenie,ze Ty skupisz sie na sobei i swoich pracach, a uwage psowiecisz przyjacilce badz mamie....

 

 

pwoodzenia an egzamini!

Jakim egzaminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

bardzo proszę o wrózbe czy do końca września spotkam się z X ?

 

Asia 07.07.72

 

 

wdze spotksnie, natomiast uwazam,ze na przyszlosc powinnas podawac imei chociaz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edytowalas post piszac ,ze nie chcesz juz zapytac o wynik egzaminu. wec zyczylam pwoodzenia.

 

 

Ale nie chcialam zapytac o żaden egzamin, bo nie mam żadnych egzaminów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o wróżbę na uczucia do końca roku.Dane na priv. Dziękuje:)

 

witaj :)

 

 

Mozesz spodziewac sie do konca roku poznania mezczyzny na imprezie...........:)....pan moze byc starszy od Ciebie... i jest nadzieja na perpektywy w związku z ta relacją....:)

 

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malamii matko, przepraszam, nie zauwazyłam, rzeczywiście...mialam juz wychodzic, ale zerkne..

 

 

Jestes brunetka? albo masz przyamnij bardzo ciemne wlosy>

 

uwazam,ze podolasz jak najbradziejtrzeba poprostu sie za too wziac, zapomniec o niepotrzebnych lekach i obawach, ktoe Cie hamuja ;) uiwezr w siebie kobitko..taka ladna i zaradna babka a tak sie cyka nieporzebnie !

 

Weryfikacja :)

 

Oczywiście miałaś racje :) Dałam radę :brum:

 

Dziękuję jeszcze raz :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie..i nie chce żebyś myślała że pytam o to samo...po prostu własnie wyszły nA jaw pewne rzeczy...chciałabym wiedzieć czy w ciągu 4 lat naszego związku mój facet zdradził mnie chcociaz raz..ogólnie chciałabym wiedziec czy był mi wierny... w ramach przypomnienia:

 

Ja Iza 16.03.1985

On - Konrad 21.08.1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...